Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.329
Cevap
182
Favori
930.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam en merak ettiğim konu. Pil ve bildirim simgesi olayı. mi 8 lite ve note 6 proda, mesela whatsaptan bildirim gelince ekranın üstünde çentik yanında bir kaç saniye bildirim işareti yanıp geri kayboluyor. Note 7 de bu durum nasıl? Mesaj, arama, whatsapp vs bildirimlerde çentik yanındaki simge ne durumda ? Simgeler sabit kalıyormu yoksa görünüp kayboluyormu ? hem cihazı kullanırken hemde kilit ekranında bunu deneyip bilgi verisen çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kavrama -- 22 Şubat 2019; 5:50:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gekren

2 gündür redmi note 7 yi kullanıyorum. Eşim için almıştım. En azından bir xiaomi tecrübem olsun diye denemek istedim. 3 senelik samsung s7 edge den sonra bataryası harika geldi. Gece kamerada video çekimi tatminkar ancak s7 kadar iyi gibi gelmedi. Gündüz hem ön hem arka kamera kusursuz. En geç 1 ay içinde imei atma da gelecek. 4 64 olandan aldım. Rengi mavi ve inanılmaz duruşu var. İçinden kulaklık çıkmıyor. Nfc desteği yok. Bana 1400 tl ye çinden arkadaşım getirdi. Burada fırsatçılar kayıtsız 2000 liraları istiyor. Bence o kadar vermeye gerek yok.
    Hocam en merak ettiğim konu. Pil ve bildirim simgesi olayı. mi 8 lite ve note 6 proda, mesela whatsaptan bildirim gelince ekranın üstünde çentik yanında bir kaç saniye bildirim işareti yanıp geri kayboluyor. Note 7 de bu durum nasıl? Mesaj, arama, whatsapp vs bildirimlerde çentik yanındaki simge ne durumda ? Simgeler sabit kalıyormu yoksa görünüp kayboluyormu ? hem cihazı kullanırken hemde kilit ekranında bunu deneyip bilgi verisen çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kavrama -- 22 Şubat 2019; 5:50:46 >

• Çoğu insan nfc kullanıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NFC olmamasi kotuymus ancak f/p telefon aradigim icin bu kadarina raziyim. 28subattan sonra ulkemize giris yapacagini dusunuyorum. Türkiye ye gelis tarihi icin baska bilgisi olan paylasirsa sevinirim

• PRO da NFC olup olmadığı net değil ama muhtemelen olacaktır.

Ben artık bundan sonra NFC olmayan cihaz almam. Yavaş da olsa hayatımıza girmiş durumda. Artık elimi cüzdanıma atmıyorum, banka uygulaması ile NFC üzerinden cep telefonumu kullanarak kredi kartımdan ödeme yapıyorum.

• mi store aliexpresste 6 gblık modeli 236 dolardan satıyor. tr fiyatı ne olacak çok merak ediyorum
  • belli değil mi halen tarih
  • Pro yu bekleyin bence.2 aya gelir türkiyeye

• Redmi'nin başkanından açıklama var.

Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]Redmi Note 7 Pro haftaya görüşmek üzere !
  • İzmirde satan varmı beyler. Note6 pro incelerken bunu gördüm. Note6 pro veya 8lite 4/64 alınırmı beklemelimi

• metintekin kullanıcısına yanıt
    Sahibindende 1600-1700 bandında satanlar var. Eu rom atılmış var birtane kayıt daha çıkmadı yada olmuyor 8 ay kullanırım 8 ay sonra imei çikarsa attiririm yoksa pasaport kayıt yaptırırım derseniz alın. Mi8 lite ile kameraları bence hemen hemen aynı 3.5mm jack girişi ve 4000mAh pili bunun o yüzden birazdaha iyi sd660 48 mp desteklemiyor diye biliyorum. Bu hafta pro tanıtılacak bekleyin derim pro bundan daha iyi olacağı kesin.

• Redmi note 7 pro nun kamera sensoru sony imx 586
    Mi 9 ile aynı ve o telefon dxo mark dan 109 puan almıs

Yani pro nun da kamera efsane olacak

Hele 2000 tl civarı fiyata satılırsa

• 450 nit ekran ne yahu? Şaka mı bu???

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

İzmirde satan varmı beyler. Note6 pro incelerken bunu gördüm. Note6 pro veya 8lite 4/64 alınırmı beklemelimi
    bende aynı durumdayım mi8 lite da ise ciddi sıkıntılar mevcut bağlantı kopması/ wifi sorunu konuyu inceleyinhttps://forum.donanimhaber.com/xiaomi-mi-8-lite-kullanicilari--135998565-193

7 gelmeze 6 pro alacağım
  • turkiyeye hemen gelse bile cok cabuk ucuzluyor. Bence ciktiktan 1-2 ay sonra almak lazim. 3. ayinda 400tl ucuzladi mi8 lite

• kavrama kullanıcısına yanıt
    O olay ayarlardan açılıyor diye biliyorum. Şu an minik icon olarak bildirimlerde görünüyor.

• Aynen normal 660 işlemcide pili daha çok tüketmek gibi bir hata var bu telefondaki işlemci sd 660v2.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhanst

Aynen normal 660 işlemcide pili daha çok tüketmek gibi bir hata var bu telefondaki işlemci sd 660v2.
    hocam peki sence sd710 (10nm) mu daha çok güç tüketir yoksa sd660v2 (14nm) mi?

yani kısacası mi8se ile redmi note 7 arasında kaldım da, pil açısından hangisi daha verimli olur, (mi8se'nin, sd710, amoled ekran ve 3120mah pili var)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe dil yüklemek için ne yapmak gerekiyor?

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.