Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.329
Cevap
182
Favori
930.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ancestorman

Hindistan fiyatları
    Note 7 Pro 4/64 13.999 rupi= 1047 TL
    Note 7 Pro 6/128 16.999 rupi= 1272 TL

Nfc hakkında bilgi bulamadım, olmayacak herhalde yine...
    tr fiyatlandırması ne olur sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun çerçeveleri plastikmiş.

• pronun 6/128 modeli hindistanda 17 bin rupi yani 240 dolar yapıyor. bizim ülkede 340 dolara satılsa 1800 tl yapar. bu fiyattan peynir ekmek gibi satarlar ama aç gözlüler piyasaya 400 dolardan yani 2100 liradan aşşağı sokmazlar... birkaç ay sonra fiyatlar düşer ama klasik..

• redmi note 6 pro 4/64 1570 tl olduğuna göre
    4-64 1700
    6-128 2100 civarlarında olur diye tahmin ediyorum.
  • pro'nun normalinden ucuza çıkması garip değil mi?
  • Hocam ben redmi 5 plus ile 11 saat alıyodum ortalama. Bunun işkemvi daha yeni belki 14 almasada 12 12.5 alıyo olabilir.

• metintekin kullanıcısına yanıt
    Hocam bence bekleyin bende mi 8 lite kardeşimde note 6 pro var. Bu ikisinin birleşimi bir cihaz gibi duruyor. Note 6 pronun kulaklık girişi,fm radyo,4000 amper pil bundada var. Şahsen beklemeni tavsiye ederim.

• 2 ay bekledik gelmedi,üstüne üstlük kasası plastik çıktı.2 ay önce epey.comda kasa metal yazıyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: yahyademirci

Hocam bence bekleyin bende mi 8 lite kardeşimde note 6 pro var. Bu ikisinin birleşimi bir cihaz gibi duruyor. Note 6 pronun kulaklık girişi,fm radyo,4000 amper pil bundada var. Şahsen beklemeni tavsiye ederim.
    Hocam ne zaman gelir sizce

• metintekin kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorumki hocam.

• Pro da nfc olmaması kötü olmuş ben gelir diye bekliyordum

• Arkadaşlar telefonda pek oyun oynayan biri değilim, genel olarak şarj süresinin iyi olmasını bekliyorum. Bu yüzden Xiaomi mi 8 lite, Honor 10 lite, Meizu x8 gibi seçenekleri reddettim ve geriye Honor 8X ile Redmi Note 7 kaldı. Honor 8X'in Pil performansına baktığımda oldukça iyi olduğunu gördüm. Bir de bu telefondaki Huawei Kirin 710 işlemci bildiğim kadarıyla daha iyi pil süresi veriyor. Snapdragon 660 ise oyun kısmında daha iyi ama o çok önemli değil benim için. Redmi 7 note'u beklemeye gerek var mı sizce ne dersiniz?

• olasılıksız238 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Tabii ki herkesin öncelikleri farklıdır ancak Honor 8X'in USB-C yerine Micro USB port ile geliyor olması bence sıkıntı. Tabii ki sizce önemli olmayabilir hatta eldeki kablolardan ötürü tercih ediyor da olabilirsiniz.
  • şubat sonu gelir mart sonu fiyalar düşer diyorduk bu telefonun aşkına telefonsuz kaldık yahu
  • berserk81 B kullanıcısına yanıt
    Micro USB hangi konuda sıkıntı yaratır ki? Örnek verebilir misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • berserk81 B kullanıcısına yanıt
    hocam redmi note 6 pro yu almadan önce en çok cihazda micro usb olması sinir etti.Sonra düşündüm ki 2 yıl lg v20 usb type c girişli cihaz kullandım takıp çıkarma kolaylığı dışında hep zorluk yaşadım gittiğim yerlerde.Hiç kimsede yok soruyorsun o nedir diyorlar.Bu pahalılıkta kimse pahalı cihaz alamıyor artık cevremde bırakın s9 mote 9 mate 10 nu s8 bile bir kişide gördüm oda daire başkanımızda çıktığı hafta Bulgaristan da almıştı 1500 tl ye.

ikinci sebep üreticilerin özellikle orta segmentte micro usb yi terketmemiş olmaları.daha 1 sene den önce hiç bir cihazda micro usb olmamalıydı.

ben telefon alırım 5 sene kullanırım ileriye dönük olsun derseniz usb type c olması avantaj.

ancak benim gibi alırım 2 sene kullanırım bozulmazsa 3 yıla dayatırım derseniz önemli değil .usb type c nin yaygınlaşması için en az 4 5 sene var.

yoksa veri aktarım hızı hızlı şarj ikisinde de aynı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: olasılıksız238

Arkadaşlar telefonda pek oyun oynayan biri değilim, genel olarak şarj süresinin iyi olmasını bekliyorum. Bu yüzden Xiaomi mi 8 lite, Honor 10 lite, Meizu x8 gibi seçenekleri reddettim ve geriye Honor 8X ile Redmi Note 7 kaldı. Honor 8X'in Pil performansına baktığımda oldukça iyi olduğunu gördüm. Bir de bu telefondaki Huawei Kirin 710 işlemci bildiğim kadarıyla daha iyi pil süresi veriyor. Snapdragon 660 ise oyun kısmında daha iyi ama o çok önemli değil benim için. Redmi 7 note'u beklemeye gerek var mı sizce ne dersiniz?
    Ben bu telefonun çıkmasını bekliyorum ama daha kesin karar vermedim honor 8x şu an bir tık daha önde hatta benim için. Zaten çıkar çıkmaz alınmaz 2 ay sonra 300-400 liraya kadar ucuzlar xiaomi.. bu gidişle de çıkmayacak zaten bence bu fiyat aralıgında tercih edilebilecek en güzel ve temiz telefon honor 8x

• meeb kullanıcısına yanıt
    Ee aynıysa sebep ne.. Type c daha mı şekil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shiro Battousai

Ben bu telefonun çıkmasını bekliyorum ama daha kesin karar vermedim honor 8x şu an bir tık daha önde hatta benim için. Zaten çıkar çıkmaz alınmaz 2 ay sonra 300-400 liraya kadar ucuzlar xiaomi.. bu gidişle de çıkmayacak zaten bence bu fiyat aralıgında tercih edilebilecek en güzel ve temiz telefon honor 8x

Alıntıları Göster
    Şimdi biraz baktım Honor Play’ı fiyatı biraz yüksek olduğu için elemiştim ama hazır almışken 300 lira daha verip Honor Play de alınabilir hocam. Batarya aynı onun da ama işlemcisi Kirin 970 ile fark yaratıyor, zaten ben de uzun süre kullanmak istiyorum aldığım telefonu. Redmi Note 7 dediğin gibi 1900-2000 bandında gelecek, kullanıcı yorumlarının gelmesi ve fiyatın ucuzlaması için bir 2 ay bekleyeceğiz ona da pek değmeyecek gibi.
    Bir de şunu söyleyeyim honor 8x 6.5 inç olduğu için eni biraz daha geniş bu yüzden tek el kullanımda bildirim çubuğuna ulaşmaya çalışırken eli yorabiliyormuş, Çok önemşi bir şey olmayabilir ama ben buna dikkat ediyorum biraz, fazla büyük olunca eli yukarı aşağı götürürkem yorabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olasılıksız238 -- 28 Şubat 2019; 20:56:14 >

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.