Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.513
Cevap
74
Favori
257.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla umarım ilerde hala burda olursun sana telefonu emanet etmeyi istiyorum :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dogan337 kullanıcısına yanıt
    Face gruplarından almıştım global rom var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefona dokunmatik kotulestirmeyecek ama sağlamlığı iyi bir kırılmaz cam almam lazım.bi de kenarları da yapışan altı boşluk kalmayn elimize batmayan bir kırılmaz olması lazım. fiyatı önemli değil. Şu an ki çok ucuz daha 1 aylık. masaya koymayla her yeri cizik dolu bir de kenarları da elime çok batıyor. Tavsiye verirseniz iyi olur.

• Son güncelleme ile ekran açık süresi baya düştü. Normalde 8-9 saat çok rahat görürken şu an 3 buçuk saat ekran açık sürem var ve bataryam yüzde 45 kaldı. Umarım güncellemeden sonra ilk gün diyedir bu aradaki fark çünkü kullanım şeklim değişmedi hiç.

Bir de bana pro versiyon diye satıldı bu tel KVK garantili ama kamera özellikleri 12 MP ve 1.4 mikron olan yani Al modelde olan. Şimdi satan adam mı yanlış söyledi yoksa böyle bir model var mı?

• Konuyu baya okudum ama google kamera ile ilgili nasil kurabilecegim hakkinda makale bulamadim xda da kafam karisti yardimci olabilecek varmi acaba ?

• Stok kamera hdr ve nokia kamera yazılımı ile hdr. Meğerse telefonun hdr ı çalışmıyormuş haberim yokmuş aydınlanma yaşadım :D Dark king e teşekkürler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: DARK KING

Xda'daki geliştiriciler bizlere bayram hediyesi verdi NOKIA 8 Kamerasını portlamışlar cihazımıza. Ve artık düşük ışıkta selfie fotograflarda HDR kullanabiliyoruz
    İnanılmaz selfie'ler çekiliyor, çok hoşuam gitti. Google camera düşük ışıkta HDR ön kamerada çalışmıyordu.

En güzeli'de video.. Hiç bir işlem yapmadan pürüssüz ses kaydı video'da. Eminim çok sevilecektir.
    Tek kelimeyle mükemmel

2 eksiği var
    -Ön kamera'da ayna modu kapatılamıyor
    -Arka kamera 4K video çekmiyor(4 K için zaten kendi miui kamerayı kullanmanızı tavsiye ederim)

Keisnlikle deneyin, şahsım adına cihazımda artık kamera sorunu giderilmiştir.
    https://drive.google.com/file/d/1nd-5bn47w_9Ffx42MGaLJ93HamH1bmZw/view?usp=drivesdk
    4k bende çalışıyor, sizdeki pro mu ai mi. Ama kendi kamerasından fazla bir fark göremedim ve sildim.

• Portlanan kamera uygulamalarında normal stok kamera ile çekerkenki kadar hızlı çekiyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sene331 S kullanıcısına yanıt
    Aynı fikirdeyim ya sadece portre için stok kullanicam

• akıldakalıcı kullanıcısına yanıt
    Daha hızlı denebilir

Hocam üzerine biraz daha verip 64/4 alın derim 32 lik yerine

• DARK KING kullanıcısına yanıt
    hocam bunları nasıl yapıyorsunuz? Anlatabilir misiniz ya da detaylı bir şekilde anlatılan biryere yönlendirebilir misiniz? Bu konular hakkında fazla deneyim sahibi değilim(4-5 yıl önce s4 miniye cyanogen atmışlığım var sadece onu da bozdum sonradan) o yüzden telefona yanlış birşeyler yaparım diye korkuyorum. Yeni telefon alacak param yok maalesef.
  • Bende kamera ile sinir olduğum bir noktayı söyleyim selfie çekerken arkada kalan kişi nesne obje hafif bulanık ve parlak çıkıyor (portre den bahsetmiyorum) o yüzden arkadaş selfie leri hep rezalet oluyor sadece bana odaklıyor diğerleri hep flu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • redmi note 3 prodan yukselttim bu cihaza. mi note 3 ile bu cihaz arasında kaldim, yazılım desteği ve 600 lira daha ucuz olduğu için note 5 pro aldim. umarım kamera beni çok üzmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AngryGamer -- 22 Ağustos 2018; 11:37:39 >
    hepsiburadada 64/4gb 1799₺

• sene331 S kullanıcısına yanıt
    bu kamera için yazılımları nasıl yüklüyoruz cihazın kilidi açık
  • quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

Arkadaşlar portre fotoğraf çekerken, nesneyi 2.5 metre mesafe içine yerleştirin mesajı çıkıyor, ne yapsam da ekranda derinlik efekti yazmıyor, yada çok nadir yazıyor. Bunun sebebi nedir ? Gerçi birkaç fotoğraf çektim nesneyi 2.5 metre mesafe içine yerleştirin mesajı çıkarken, derinlik efekti vermişti, ama bu işin doğrusu nedir ?
    Var mı bir fikri olan ?
  • .Eray. kullanıcısına yanıt
    Hocam nokia 8 in kamera uygulamasını direk indirip kurabilirsiniz. Birkaç sayfa önce olması lazım linki. Gcam için ben de bilmiyorum soruyorum diğer arkadaşlara :)

• Herkese selamlar

Bu telefondan almak istiyorum lakin sorulatim var.

1- Konusmada hoparlor ses yuksekligi ve berrakligi nasil? Miktofon tarafinda karsi tarafa giden ses nasil? Herhangi bir bogukluk var midir? Hattim tt.

2- Cekim kalitesi nasil? Digerlerinin cekisinden daha iyi yada kotu denilebilir mi?

3- Ekran hassasiyeti nasil? Kirilmaz koruyucu takinca herhangi bir hassasiyet azalmasi oluyor mu? Ornegin samsung s serilerinde oldugu gibi hassas mi?

4- Xiaomi Türkiye garantili almayi dusunuyorum. Boyle alininca global versiyon geliyor degil mi? Band lar ile ilgili bir sorun yasamak istemiyorum. Birde en ucuz 4/64 olani 1800 e gordum, daha uygunu var midir? Cinden alsam 1200 liraya falan gelecek ama garantisi olmayacak.

Biraz cok oldu ama cevaplar icin pesinen tesekkurler.

• 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.