Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.513
Cevap
74
Favori
257.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DARK KING

Xda'daki geliştiriciler bizlere bayram hediyesi verdi NOKIA 8 Kamerasını portlamışlar cihazımıza. Ve artık düşük ışıkta selfie fotograflarda HDR kullanabiliyoruz
    İnanılmaz selfie'ler çekiliyor, çok hoşuam gitti. Google camera düşük ışıkta HDR ön kamerada çalışmıyordu.

En güzeli'de video.. Hiç bir işlem yapmadan pürüssüz ses kaydı video'da. Eminim çok sevilecektir.
    Tek kelimeyle mükemmel

2 eksiği var
    -Ön kamera'da ayna modu kapatılamıyor
    -Arka kamera 4K video çekmiyor(4 K için zaten kendi miui kamerayı kullanmanızı tavsiye ederim)

Keisnlikle deneyin, şahsım adına cihazımda artık kamera sorunu giderilmiştir.
    https://drive.google.com/file/d/1nd-5bn47w_9Ffx42MGaLJ93HamH1bmZw/view?usp=drivesdk
    Hayırlı bayramlar, hocam nasıl kuruyoruz bunu ? Ben global versiyon, 4/64 modelini kullanıyorum, orjinal global rom olarak.

• Geçmiş olsun sakinilan göze çöp batar maalesef

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasimoz1

Arkadaslar quick charge 3.0 ile şarj ederken 15 dakikada bir sarj kesiliyor etmiyor tekrar fişi takıp çıkardığımda devam ediyor sonra tekrar kesiyor bunu ayri kablo ve fislerlede denedim aynisini yapiyor sorun ne olabilir araştırdım bulamadim
    Bende quick charge 3.0 ile şarj ediyorum, böyle bir sıkıntı yok, çok hızlı şarj oluyor ve bahsettiğiniz sorun yok. İlk önce akla kablo geliyor ama denemişsiniz siz zaten.
  • Kamerada karıncalanma, gürültü, noise her neyse haddinden fazla var. Bu sorun düzeltilmedikçe kamera benim için iyi değil. En ufak ışık düşmesinde hemen karıncalanma başlıyor. Gün ışığında iyi sayılır. Ama iç mekan vasat.
    Hele bazen fotoğraf bile çekemiyor. Fotoğraf hani eski televizyonlar az çektiğinde arkada biraz görüntü olur ama ekran full karıncalanır ya aynı öyle oluyor. Fotoğrafın %70i noise oluyor. Yani bu kadar berbat bir kamera yazılımını nasıl böylesine sağlam bir donanıma koyarlar anlamış değilim. Bu kadar mı beceriksizsiniz?Hadi hht modunda kullanalım bir nebze düzelir diyoruz bu sefer hdr çalışmıyor.
    F1. 9 diyaframa sahip bu telefon el insaf be.

Ek olarak akşam ev ortamında kamera aşırı puslu çekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KKullanıcı Adı -- 21 Ağustos 2018; 19:33:56 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7143B012D

Hep devrede o kendi fotoları şekillendiriyor
    Bir işaret felan çıkıyor mu acaba ? Gerçi çok detaylı inceleyemedim ama.
  • Teşekkür ederim, aynen öyle.

• system electronıc kullanıcısına yanıt
    Hayır

İndir kur :D

Direkt indirip kurun. Ama stok kameradan pek fark göremedim ben. Pro modunu beğendim.

• DARK KING kullanıcısına yanıt
    Eline sağlık hocam. Sen sıkı takipcisin böyle rootsus çalışan oldukça bize de atarsan sevinirim ya

Portre çekmiyor ama bende ya ön arka çekim yapıyor ama portre yok

• Portre çalışıyor mu sende bende yok

• Kameraya bağlanılamıyor hatası

• Evet maalesef potre çalışmıyor ama benim için çok önemli olan hdr ve manuel hdr ön kamera da çalışıyor.
    Bu bile başlı başına yeterlidir.Unutmayalım ki haftalardır hdr'si düzgün çalışan gcam portlanmadı

Miui camera+ Nokia 8 camera ile yola devam edilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARK KING -- 21 Ağustos 2018; 15:46:56 >
    Hocam stok ön kamerada da hdr çalışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: KKullanıcı Adı

Hocam stok ön kamerada da hdr çalışıyor
    Sorun şu stok kamera ve bu kamera ile düşük ışıkta selfie çekin hdr açarak
    fotograflarda stok'ta bulanıklık, bunda ise canlılık ve keskinlik göreceksiniz

Aylar öncesinden bir "bug" olarak bildirilip global miui forumda ticket bile açıldı bunun için
    Açıkcası benim çok canımı sıkan bir durumdu
    ayrıca manuel iso ayarlarıda çok güzeldir. Şahsne bu hali bile beni memnun etti
    Gcam+miui +Nokia cameramız var
    Seç beğen kullan

• quote:

Orijinalden alıntı: işleredom

Kamerada karıncalanma, gürültü, noise her neyse haddinden fazla var. Bu sorun düzeltilmedikçe kamera benim için iyi değil. En ufak ışık düşmesinde hemen karıncalanma başlıyor. Gün ışığında da gölgeler çok karıncalanıyor.
    Hele bazen fotoğraf bile çekemiyor. Fotoğraf hani eski televizyonlar az çektiğinde arkada biraz görüntü olur ama ekran full karıncalanır ya aynı öyle oluyor. Fotoğrafın %70i noise oluyor. Yani bu kadar berbat bir kamera yazılımını nasıl böylesine sağlam bir donanıma koyarlar anlamış değilim. Bu kadar mı beceriksizsiniz?Hadi hht modunda kullanalım bir nebze düzelir diyoruz bu sefer hdr çalışmıyor.
    F1. 9 diyaframa sahip bu telefon el insaf be.

Ek olarak akşam ev ortamında kamera aşırı puslu çekiyor.

Anladım hocam. Peki stok kamerada olan bu haddinden fazla noise sorunu google camerada nasıl acaba? Loş ışıklı, düşük ışıklı bir ortamda karşılaştırabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: rehayi

Sorun sadece bende değilmiş tamam Başka bir konsolda denediniz mi?
    Logitech in kablosuz olanınıda denedim onda da durum aynı. RN3 pro'da çalışıyor. RN5 pro'da çalışmıyor.
  • quote:

Evet maalesef potre çalışmıyor ama benim için çok önemli olan hdr ve manuel hdr ön kamera da çalışıyor.
    Bu bile başlı başına yeterlidir.Unutmayalım ki haftalardır hdr'si düzgün çalışan gcam portlanmadı

Miui camera+ Nokia 8 camera ile yola devam edilir
    tamamdır o zaman aynen öyke yapıcam saolasın. rootsuz her türlü uygulama kullanabilirim ya sorun yok :D bu arada ben betadayım 1080p 30fps var ama port kamera daha iyi videoda
  • quote:

Sorun şu stok kamera ve bu kamera ile düşük ışıkta selfie çekin hdr açarak
    fotograflarda stok'ta bulanıklık, bunda ise canlılık ve keskinlik göreceksiniz

Aylar öncesinden bir "bug" olarak bildirilip global miui forumda ticket bile açıldı bunun için
    Açıkcası benim çok canımı sıkan bir durumdu
    ayrıca manuel iso ayarlarıda çok güzeldir. Şahsne bu hali bile beni memnun etti
    Gcam+miui +Nokia cameramız var
    Seç beğen kullan

Alıntıları Göster
    gün ışığı ve düşük için için pro ayarları var mı hocam öneri. en ideali bence dediğiniz

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.