Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu (326. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.506
Cevap
74
Favori
247.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 533
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 7
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 35 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 5
  • Favoriye Eklediklerim 73
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • burakgibiyim (662 mesaj) Guest-7143B012D (238 mesaj) heamvivna (202 mesaj) KKullanıcı Adı (158 mesaj) zwanzig (151 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1855 mesaj) Mobil (2942 mesaj) Tablet (308 mesaj) Mini (435 mesaj) Uygulama (1131 mesaj) (19 mesaj)
  • @
10 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • cihazımın sanal tuşları çalışmamaya başladı uygulamadan çıkamıyorum ne yapacağım power tuşumda bozuk telefonu yeniden başlatamıyorum kafayı yiyeceğim

• .Eray. kullanıcısına yanıt
    OTG kablosuyla fare bağlayın. Ayarlardan sanal tuşları ekran hareketi olarak değiştirin. Yahut Google play store'a girin. Tlefonu yeniden başlatmanızı sağlayacak bir uygulama vardır elbet.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • zwanzig kullanıcısına yanıt

anasayfaya dönemiyorum yoksa powermenü yüklü anca ayarlara erişebiliyorum bildirim panelinden akşamda böyle yapmıştı şans eseri düzelmişti ama telefonu yeniden başlatmayı unuttum otg fare elimde mevcut değil

edit: sanal tuşları iptal edip ana ekrana döndüm powermenü sapıtmış erişim vs. başlatamıyorum şuan cihazı  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Eray. -- 21 Mayıs 2022; 23:23:46 >
  • Arkadaşlar redmi note 5 al cihazımın ekranı bozuldu. Redmi note 5 pro ekranı alıp taksam uyar mı ? Bir uyumsuzluk olur mu ? Bilen deneyen var mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde anakarti sivi temasi arizali bir redmi note 5 AI var. Bunu izmir'de nerede tamir ettirebilirim? Veya elinde saglam anakart olup satmak isteyen var mi?

• Elimde Ekran, anakart ve alt soket kart kısmı hariç parçalar mevcut. hangi parça lazımsa izmir için elden teslim edebilirim. Fiyatı pmden sorun

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.