Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.489
Cevap
101
Favori
469.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    188 dolara 4xmi alsam
    195 dolara 4 global mi alsam çinden facebook grubu ile alacağım alıp sorun yaşayan oldu mu
    4x almayı düşünüyorum hem ekran koruyucu kılıf filanda var 4xde ama hata edermiyim yazarsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: baba1993

arkadaşlar hattım turkcell
    188 dolara 4xmi alsam
    195 dolara 4 global mi alsam çinden facebook grubu ile alacağım alıp sorun yaşayan oldu mu
    4x almayı düşünüyorum hem ekran koruyucu kılıf filanda var 4xde ama hata edermiyim yazarsanız sevinirim

Bildiğim kadarıyla 4X, redmi 4 globalin üstü. Onda da bant 20 sorunu var ama. Araştırmıştım bir yerlerde okudum 4X en son çıkan. Ama gene de aklını karıştırmış gibi olmayım. Sen de bir araştır ona göre karar ver.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet Redmi Note 4X yaklaşık bir haftadır kullanıyorum şöyle birşey dikkatimi çekti..Eski telefonumdan bu telefona geçince telefon görüşmelerinde sesim karşı tarafa boğuk gidiyor az biraz telefonu yaklaştırınca ses düzeliyor..Böyle bir durumla karşılaşan kimse var mı? Benim tahminim sesimi dış ortam sesi algılayıp boğuklaştırıyor bunun bir çözümü lazım yoksa telefona ya kulaklık alacam yada birgün ters tarafıma gelecek fırlatıp atacam.
  • Arkadaşlar 4g sürekli açık, baz istasyonuna bayağı uzak olmama rağmen ekran süresi gayet başarılı

https://res.cloudinary.com/quick-image-server-5/image/upload/v1498944279/w77uunzpcxlkzggtpfcs.png

https://res.cloudinary.com/quick-image-server-5/image/upload/v1498944305/qhgjmnypyhfkqoemtdmc.png

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• baba1993 kullanıcısına yanıt
    İp kisi aynı cihaz hocam, aradaki fark 7 dolar yani 25tl. Global alın daha rahat edersiniz. Satarken de 20 lira fazlaya satarsınız

• tiridine kullanıcısına yanıt
    Evet hocam benzer durum benim cihazda da var. Bir zamanlar kullandığım huawei ideos x5 telefonda sorunu ikinci mikrofunun üzerini bantlayarak çözmüştüm. Ama bunda denemedim.
  • Bant 20 4.5G olup olmadığını cihazın neresinden anlıyorduk? H+ yazıyor devamlı lte seçili ama...

Ayrıca 50171 antutu puanı aldı. Bu olması gerektiğinin altında değil mi?

1gün 10 saat 37 dk açık kalan cihaz 9 saat ekran süresi aldı. Şarj şuan %8 kalmış. Bu sonuçlar nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Salperde -- 2 Temmuz 2017; 7:47:5 >
  • Bendeki redmi note 4 x 101 le biten çin modeli sanırım. LTE ede baglaniyordum İnternete yavasti .3g ye alınca mübarek uçuşa geçti hız konusunda. Tavsiye ederim . çin versiyonunu kullananlara 3g ye almalarini aradaki farkı goreceksiniz bağlantı hızı konusunda.

• hayal@t kullanıcısına yanıt
    Hattiniz vodafone mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkdostun

Hattiniz vodafone mu?

Telekom

• Arkadaşlar Merhaba,

Note 4 x 'imde SwiftKey Klavye kullanıyorum.

Fakat mesaj yazarken kendi kendine düzeltmeler yapıyor.

Dolayısı ile yazdığımdan bambaşka kelimeler gidiyor karşı tarafa.

Otomatik düzeltme nereden kapanıyor acaba

Yardımcı olur musunuz ?

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksehirfatihi

Arkadaşlar Merhaba,

Note 4 x 'imde SwiftKey Klavye kullanıyorum.

Fakat mesaj yazarken kendi kendine düzeltmeler yapıyor.

Dolayısı ile yazdığımdan bambaşka kelimeler gidiyor karşı tarafa.

Otomatik düzeltme nereden kapanıyor acaba

Yardımcı olur musunuz ?

Teşekkürler

Klavyeyi aç sol üst köşedeki üç çizgiye dokun ordan ayarlar kısmına daha fazla yazan yere ordanda yazma ve otomatik düzeltmeye.

• Arkadaşlar acil cevap bekliyorum telefonumda avea hat var hattı değiştireceğim fakat numaraları öbür sime nasıl aktaracam veya telefoana kaydedebilecem okadar aramama rağmen telefon hafızasına ekleyemedim daha doğrusu menü bulamadım.
    cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.
  • cidelimemo kullanıcısına yanıt
    Google hesabına aktar ben hep öyle yapıyorum sim karta bir sıkıntı olduğunda hangi telefon olursa olsun Google hesabını telefona girdiğinde rehber otomatik telefona geliyor.

• Salperde kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • Mobil olduğum için tüm sayfaları okuyamıyorum. 4/64 modelinin tamamı helio işlemci sanırım. Bulsam snapdragon olanını alıcam ama bulamadım Türkiye'de satan site

• quote:

Orijinalden alıntı: HerGiyotineBurnunuSokma

Mobil olduğum için tüm sayfaları okuyamıyorum. 4/64 modelinin tamamı helio işlemci sanırım. Bulsam snapdragon olanını alıcam ama bulamadım Türkiye'de satan site

bende 4-64 almak istiyordum ama işlemci yuzunden almadım n11 de cepportta 969 düşmüş ben999 aldım avrupa global rom güncellemeleri kend yüklüyor.Ama dahili hafıza 32 gb. yetiyor bence bu model işini hayli hayli görürü şu anada 4-64 SNAPDRAGON işlemcili Türkiyede yok sanırım.
    XİAOMİ REDMİ NOTE 4 GLOBAL SNAPDRAGON 625 32GB bu model işini görecek ne romla uğraşırsın ne bişeyle herşey var çok hızlı..
  • ★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

arkadaşın telefonundan değerler.

gayet iyi.

telefonu yoğun kullanır hemen hemen bütün gün dışarıda.

ayrıca arkadaşım bana sesinin karşıya az gittiğini söyledi

yanımda arama yapmasını istedim.

baktım ki ahizeyi kulağına yaslıyor ama mikrofon kısmı bariz suratına ağzına 5 cm uzak konuşurken ağzına yanaştırdım şimdi sor bakalım karşı tarafa dedim sordu karşı taraf da düzeldi dedi :)

yani öyle uzak tutmaya ne gerek var onuda anlamadım.

sorun yaşayanlar da acaba mikrofonu ağızlarından uzak mı tutuyor :)

• Bu bahsettiğiniz olay donanım ile mi alakalı yoksa yüklenen rom ile mi alakalı?

@cidelimemo teşekkürler hocam ben de cepport mağazasından alıcam mecburen. Kart kampanyası var o yüzden bilindik sitelerden sipariş geçmek zorundayım. Mecbur kalmasam zahter, hasan bahar gibi alternatifleri tercih ederdim şahsen

• quote:

Orijinalden alıntı: emilll

MERHABA 64 gb versiyonu aldım telefon dün elime ulaştı ama telefon çok ısınıyor bütün telefonlar böylemi yoksa benim aldığımda mı sorun var işlemçi ısısı 67-70 derece arası.

Kullandığın cihaz mediatek işlemcili olan model. Genel olarak snapdragona göre zaafları olan bu işlemcinin sorunlarından biri de buydu. Normal bir durum yani. Snapdragonu tavsiye ederim mediateke göre.

• 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.