Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (467. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.490
Cevap
101
Favori
469.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 465466467468469
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    N11 den biz de aldık geri iade ettik, batarya neredeyse yuvasından her köşesinden 3 mm küçük tü ve performansı hiç iyi değildi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • babapars B kullanıcısına yanıt

Peki nasıl bir çözüm buldunuz? 4. yılına girdi artık cihaz. Eski batarya performansının yarısı bile yok. Ayrıca uymayan hangi model? Bn41 felan yazan var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Salperde -- 14 Ekim 2020; 14:27:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Salperde kullanıcısına yanıt
    https://m.n11.com/xiaomi-hongmi-note-4x-redmi-note4x-bn43-batarya-pil-ve-tamir-seti-P389533758

Aldığımız bu idi iade ettik.icindeki de aynı modeldi ama dediğim gibi hem küçük hem de performansı iyi değildi hani 4000mah değilde 3400 vs kapasite verse yine kullanacaktik ama yok olmadı.sonuc olarak eski batarya ile neredeyse 4 saat ekran süresi alınıyor tabi o da yetmiyor ama onunla idare ediyoruz

Aynı şekilde benimki de 4 saate kadar düştü ekran süresi. Ayrıca bununla beraber bir müddet sonra aşırı bir ısınma oluyor. Halbuki eskiden zerre kadar ısınmazdı. Arada bir kasma felan... Napcaz bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: babapars

https://m.n11.com/xiaomi-hongmi-note-4x-redmi-note4x-bn43-batarya-pil-ve-tamir-seti-P389533758

Aldığımız bu idi iade ettik.icindeki de aynı modeldi ama dediğim gibi hem küçük hem de performansı iyi değildi hani 4000mah değilde 3400 vs kapasite verse yine kullanacaktik ama yok olmadı.sonuc olarak eski batarya ile neredeyse 4 saat ekran süresi alınıyor tabi o da yetmiyor ama onunla idare ediyoruz

Aliexpress'den hem kodu hem görünüşü aynı BN43 olan batarya buldum. Yorumları okudum bir sürü türk var. Orjinal olduğunu bilmiyorum ama müthiş performansı var. Ayrıca hiç ısınma yapmıyor gibi yorumları var. Yani türkler memnun kalmış. Sizin attığınız bn43'ün soketi mi uyumsuzdu? Yoksa sadece boyut küçük ve performansı tatmin edici olmayışı mı?

Boyutu dediğim gibi küçüktü ve eski batarya ile aynı ekran süresi veriyor du

Ürünü paylaşın bir bakalım

Alırsanız haber edin pildurumu nasıl

• Android sistemi %60 pil yiyor. Bu nedendir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Salperde

Android sistemi %60 pil yiyor. Bu nedendir?

Hocam telefonu yedekleyip sıfırlayın.... Bende de olmuştu 2 yıl önce sıfırlayınca düzelmişti. Şuan baktım bende android sistem %20 civarı pil kullanıyor...

• slmlar, telefonumun mesaj ses ayarını değiştiremiyorum, ses ayarlarında ve mesaj ayarlarında değiştirebileceğim bir seçenek yok, bulamadım.

bildirim sesini kristal ses olarak ayarlıyorum fakat mesaj sesleri ksilifon sesiyle çalıyor, mesaj bildirim seslerini nereden değiştirecem?

• Bende de aynısı var. sırf bu yüzden rom değiştirmek istiyorum ama o kadar uygulama ve ayarı tekrar yüklemeye üşeniyorum. çözüm bulabilen var mı?

@baba1993

• Kamerası ilk zamanlardaki performansını aratıyor. Odaklama sorunu var. Odaklayana kadar ekrana en az 4-5 kez dokunuyorum buna rağmen puslu, bulanık bir çekim yapıyor. Aslında ne kadar zaman geçerse geçsin kamera performası da düşermiymiş? Sizin bulduğunuz bir yöntem var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Salperde

Kamerası ilk zamanlardaki performansını aratıyor. Odaklama sorunu var. Odaklayana kadar ekrana en az 4-5 kez dokunuyorum buna rağmen puslu, bulanık bir çekim yapıyor. Aslında ne kadar zaman geçerse geçsin kamera performası da düşermiymiş? Sizin bulduğunuz bir yöntem var mı?
    Bende böyle bir şikayet yok hocam
    Yazılımsal olabilir
    Başka bir kamera uygulaması indirip onu deneyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baba1993 -- 6 Kasım 2020; 14:57:57 >
  • Note 4x snapdragon anakart arıyorum elinde olan ulaşırsa sevinirim ekranı kırık kullanılmayan VS de olur anakart çalışsın yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmet_qkks -- 11 Kasım 2020; 1:57:37 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herkese merhaba
    Cihazı 3 yıldır kullanıyorum çok memnunum ama bi sıkıntı var.
    Yan tarafta bulunan ses seviyesini arttırma azaltma tuşları tek basışta algılamıyor. İlla sertçe tuşlara yüklenmem gerekiyor.
    Telefonu hor kullandım o bölgede toz kir birikti de ondan mı acaba
    Aynı sorunu yaşayan oldu mu ?

• Muteki no Seigi M kullanıcısına yanıt

Benim de öyleydi geçen 20 liraya power flex sipariş edip değiştirdim (youtube videoları var basit bir işlem)

İlk günkü gibi oldu ★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü 

• JorgeSalcedo kullanıcısına yanıt

20 liraya mı? Nerde

https://urun.n11.com/diger-yedek-parca/xiaomi-redmi-note-4x-on-off-power-yan-ses-film-flex-orjinal-P369477064

Tahtakalede falan 10 liraya bile bulunabilir bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 465466467468469
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.