Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (466. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.489
Cevap
101
Favori
469.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şu rom işine bir ben girmedim sanırım... Hâlâ kutudan çıktığı gibi kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sokrates 1983

Şu rom işine bir ben girmedim sanırım... Hâlâ kutudan çıktığı gibi kullanıyorum
    Bendeki de merak hocam.
    Bir süre sonra stock uygulama ve yazılımlar gereksiz yere şişmeye cihazın ısınmasına sebep olmaya başlıyor. Çoğu rom gereksiz uygulama ve işlemlerden arındırıldığı ve daha temel sistem özelliklerini daha temiz sadeleştirilmiş uygulamaları kullandığı için performansı haliyle iyi yönde etkiliyor. Hatta Youtube Vanced gibi bir geliştirici tarafından hazırlanmış ve reklamsız, ekran kapalıyken videoyu sürdürme özellikli bir youtube uygulaması var bu bir çok rom geliştiricisi tarafından sistem içine gömülüyor artık.
    Crdroid bi deneyin derim. Özelleştirme açısından oldukça güzel. Hızlı ve stabil. Donma kasma yok arıza çıkaran hata veren uygulama yok. Android 10 ile geliyor ve temel Android özelliklerinin tamamına sahip oluyorsunuz. Örneğin ekran üzerinde yüzen pencerelerde (windows mantığı) uygulama çalıştırabiliyorsunuz. Bir yandan bankacılık uygulamalarını yüzen pencerede açıp arka planda hesap makinesi veya notlarınızla uğraşabiliyorsunuz.
    Google uygulamalarının da tamamını yüklemenize gerek yok. Örneğin harita olarak Yandex kullanıyorsanız google haritaları yüklemeyebilirsiniz. Google play store ve play oyunlar yeterli derseniz en baz paketleri seçip hem yerden hem performanstan tasarruf sağlıyorsunuz.

Gibi gibi gibi...
    Custom rom iyidir. Üretici dayatmasından kurtulursunuz. Çok iyi geliştirici ekipleri var gerçekten ve ihtiyaçları üreticilerden daha iyi dinleyip yorumluyorlar.

• N11 aldım memnun kalmadım fiyatına göre en ucuz olandı 2 tane Beyaz leke var
    @Barış Can

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emekkk

N11 aldım memnun kalmadım fiyatına göre en ucuz olandı 2 tane Beyaz leke var
    @Barış Can
    Anladım hocam. Tşkler yorum için.

Yedek parça olarak ekran alıp memnun olan var mıdır ? link verebilecek biri ? Anladığım kadarıyla bu telefon için neredeyse piyasadaki neredeyse tüm satıcılar en kötü kalite ekranı getirmiş, sinir bozucu.. :/
  • Barış Can kullanıcısına yanıt
    ★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü
    ★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

ucuz etin yahnisi :) aliexpreden alınan ekranlar daha kaliteli kesinlikle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekkk -- 10 Ağustos 2020; 21:46:48 >

• RN4 global snapdragon cihazım için batarya almak istiyorum. sanırım bendeki öldü. 3 saat falan veriyor. hızlı tükeniyor. Önerisi olan var mı. Nereden hangi bataryayı alabilirim orjinal olarak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _anthology_

RN4 global snapdragon cihazım için batarya almak istiyorum. sanırım bendeki öldü. 3 saat falan veriyor. hızlı tükeniyor. Önerisi olan var mı. Nereden hangi bataryayı alabilirim orjinal olarak?
    Xiaomi bataryayı kendi üretmiyor, fason üretim yaptırıyor, haliyle orijinalini bulmak samanlıkta iğne aramak olur. Yorumları iyi olan bataryayı almıştım ben zamanında ama işlemci mtk olunca fayda etmemişti.

Senin işlemci Sd olduğu için umarım batarya değişimi fayda eder.

• Beyler sd işlemcili note 4x im mavi ekran oldu kapandı şarja takdığımda kırmızı led ışığı yanıp sönüyor varmı bir bilginiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sürekli Dizi kullanıcısına yanıt
    Ben varım ekran batarya tüm parçaları satacağım

• Telefonu hâlâ kullanıyorum hâlâ süper çalışıyor. Pil süresi de süper. EU rom kullanıyorum. Android 9 MIUI 11.
    Yakın zamanda ekran koruyucusunu çıkardım. Güzel duruyor :)
    Tam ekran koruma almak istiyorum ama kullanan varmı? Link falan varmı acaba. Genelde 40₺ civarı ama bence pahalı.

• hgurbuz50 kullanıcısına yanıt
    Bu ram rom işlerinden hiç anlamam. Gerçekten bir faydası var mı? Örneğin bataryanın iyi gitmesi, telefonun hızlanması felan mı oluyor? Yoksa sadece içeriği, arayüzü mü değiştiriyor? Yapacak olsak cihazı çökertmeyiz dimi 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: Salperde

Bu ram rom işlerinden hiç anlamam. Gerçekten bir faydası var mı? Örneğin bataryanın iyi gitmesi, telefonun hızlanması felan mı oluyor? Yoksa sadece içeriği, arayüzü mü değiştiriyor? Yapacak olsak cihazı çökertmeyiz dimi 😁
    Bende şu anda MIUI 11 ve Android 9 yüklü. Pil kalitesi ilk günkü gibi.

• hgurbuz50 kullanıcısına yanıt
    Bunu nasıl yapıyorsunuz? Var mı detaylı anlatan bir yer?

• MIUI Türkiye forum sitesine gelin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Salperde

Bunu nasıl yapıyorsunuz? Var mı detaylı anlatan bir yer?
    MIUI Türkiye forum sitesine gelin

• quote:

Orijinalden alıntı: hgurbuz50

MIUI Türkiye forum sitesine gelin

Alıntıları Göster
    Oradaki yöneticilerin büyük bölümü uçmuş artık, iki şey yazıyorsun konuyu kilitlemeler, gereksiz uyarılar falan. Kişisel husumetler.

• Ya beyler andorid 10 da line 17.1 banka uygulamalarinda sorun çıkıyor mi

• ★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü
    Benim telefonda otomatik başlatma ayarı kendiliğinden açılıyor arada nasıl düzeltilir bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: S ergen1453

Benim telefonda otomatik başlatma ayarı kendiliğinden açılıyor arada nasıl düzeltilir bilen var mı?
    Aynı durum bendede var

• Batarya aşırı kötü durumda. Ya bataryayı ya da telefonu değiştirmek gerek. Ne dersiniz bunun orjinal bataryası bulunur mu? N11, Gittigidiyor gibi sitelerde var ama 85 ile 100 tl arası değişiyor. Tabi orjinal mi acaba? Kimi alanlarsa soket girişi uymadı yazmış. Bu ister 4x ister global versiyon 4 olsun ne farkederki?

• 
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.