Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (436. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.489
Cevap
101
Favori
469.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 434435436437438
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet işinin ehli bi servis tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon geldiğinde çağrıyı kaydetme özelliği var ama oraya basmak o esnada akla gelmiyor. Önerdiğiniz bir program var mı açar açmaz direk kaydetsin konuşmaları.

• quote:

Orijinalden alıntı: Salperde

Telefon geldiğinde çağrıyı kaydetme özelliği var ama oraya basmak o esnada akla gelmiyor. Önerdiğiniz bir program var mı açar açmaz direk kaydetsin konuşmaları.
    acr
  • Salperde kullanıcısına yanıt
    Telefonda bu özellik zaten var. Sistem uygulamaları telefon kısmında görüşmeleri otomatik kaydet var oradan ekstra uygulama olmadan yapabilirsin

• Memlekette teknik servis eniştemiz varmış ona yaptıracağım, haber ederim.

• ★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

arkadaslar s.a. suan kullandigim rom orjinal rom. cihazim 4x ama redmi note 4 yaziyor onu zaten anlamadim ;) neyse developer rom mu iyi yoksa bu kararli olan mi? bana bi alinti yaparak donermisiniz

• merhaba

• Şuan bende kararlı rom kullanıyorum pil süresi çok iyi gayet stabil sorunsuz diyebilirim telefonun modeli note 4 olarak geçiyor benimde :) bölgeyi Türkiye hariç taiwan falan yapınca note 4x olarak görünüyor bence stabil rom da kalın geliştirici sürüme destek kesildi artık güncelleme vermiyorlar

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

• cevabin icin tesekkur ederim. oyunlarda kasma donma oluyor. 2 ghz işlemci telefon nasil kasar ya :( 1.4 ghz telde yegenim paramanya denen oyunu oynuyor. buna kurduk oyunun acilmasi oynanmaai tepkiler asiri yavas

• bildirim vs aciyorum her ayardan.cogu uygulama tum izinler vs acik olmasina ragmen bildirim gelmiyor. bi de uygulamalar menusu koymamislar ne sacma. ekranı surekli yana cekmekten bunaldık ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: sondemindeyasamak

cevabin icin tesekkur ederim. oyunlarda kasma donma oluyor. 2 ghz işlemci telefon nasil kasar ya :( 1.4 ghz telde yegenim paramanya denen oyunu oynuyor. buna kurduk oyunun acilmasi oynanmaai tepkiler asiri yavas
    Söylediğiniz oyunu yükleyip oynadım sıfır donma kasma ile çok seri ve sorunsuz oynadım hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: sondemindeyasamak

bildirim vs aciyorum her ayardan.cogu uygulama tum izinler vs acik olmasina ragmen bildirim gelmiyor. bi de uygulamalar menusu koymamislar ne sacma. ekranı surekli yana cekmekten bunaldık ;)
    Ayarlar izinler otomatik başlatma menüsünde bildirim gelmesini istediğiniz uygulamaları aktif hale getirin.
    Uygulama menüsüne gerek yok. Klasör yaratarak uygulamaları gruplayabilirsiniz. Mesela Sosyal medya klasörü açın içine feya WhatsApp instagram vs... Avm klasörü açın içine alışveriş uygulamaları atın. Böyle böyle gruplaştırabilirsiniz. Tek bir ana ekranda kolayca kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wallace_son -- 20 Ocak 2019; 2:58:10 >
  • wallace_son kullanıcısına yanıt
    bendeki donma cok kotu. hafiza da dolu degil oysaki. hafiza karti da takili. sifirlamam mi lazim ki ? ben rom u kendi icindeki guncelleme indirme yerinden yapiyordum. eski verileri siliyordum hard reset ile. donanimsalmi ki

• quote:

Orijinalden alıntı: wallace_son

Ayarlar izinler otomatik başlatma menüsünde bildirim gelmesini istediğiniz uygulamaları aktif hale getirin.
    Uygulama menüsüne gerek yok. Klasör yaratarak uygulamaları gruplayabilirsiniz. Mesela Sosyal medya klasörü açın içine feya WhatsApp instagram vs... Avm klasörü açın içine alışveriş uygulamaları atın. Böyle böyle gruplaştırabilirsiniz. Tek bir ana ekranda kolayca kullanabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    https://youtu.be/FYLDOPMXzFU

• Merhabalar, bizim telefonlarda miui 10 da hala google camera kullanamıyor muyuz?

Miui 9 da eis destekli video çekerdim googlecam ile

• @wallace_son senden rica etsem videoyu izlermisin. videoda o ara bosluklar hep donma

• Artık miui 10 maceramı noktaladım,custom romları deniyorum daha evvel de önceki sayfalarda bootleggers romla ilgili pil performansıni paylaşmıştım sonra dün yüklediğim ve şimdilik memnun olduğum [ROM][AOSP][OFFICIAL][9.0.0_r16] Pixel Experience [TREBLE] ile ilgili ekran resmi paylaşmak istedim.Performans testleri olan AnTuTu ve geekbench 4 ile pil süresini bırakacağım sorusu olan varsa bilgim dahilinde memnuniyetle cevap vereceğim.Bu arada rom ile ilgili bir kaç bilgi paylaşayim malumunuzdur gcam yüklü geliyor bununla ilgili gece çekimi ile ilgili bir foto da bırakacağım.
    ★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü
    ★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01halil -- 20 Ocak 2019; 20:58:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Globe rom olarak 10.2.2.0 çıktı ve denemek için yükledim. Bildirim sorunu falan yok, bende olan ayarların aşırı pil harcaması yok. Bu seferde kullandığım navigasyon programı olan igo her kapatıp açmada saçmalıyor. Sanırım 9.6.3.0 a tekrar dönmek zorunda kalacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Sergeant

Globe rom olarak 10.2.2.0 çıktı ve denemek için yükledim. Bildirim sorunu falan yok, bende olan ayarların aşırı pil harcaması yok. Bu seferde kullandığım navigasyon programı olan igo her kapatıp açmada saçmalıyor. Sanırım 9.6.3.0 a tekrar dönmek zorunda kalacağım.
    Bize daha gelmedi sanırım yarın gelir sırf güvenlik güncellemesi için güncelleyeceğim... Xiaomi bu telefona desteği erken kesti iyi yapmadı inşallah güvenlik güncellemeleri kesilmez...

• Nereden yüklediniz acaba?

• 
Sayfa: önceki 434435436437438
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.