Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.489
Cevap
101
Favori
469.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar iyi forumlar şu anda para durumuna göre note 4x, redmi 4x bakıyorum tabiki elim rahatlasa mi6 yonelebilirim biraz okudum forumu redmi 4x 10 saat altında ekran süresi vermiyor bu da aklıma yattı fakat bi yorumda 3 saatte pil doluyormus acaba redmi note 4x de durum nedir bu kadar uzun sürüyor mu? Eğer ikisini karşılaştırma yaparsak artı eksi yönüyle neler söylersiniz çünkü fiyatlar yakın birbirine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01halil -- 9 Temmuz 2017; 21:21:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 01halil kullanıcısına yanıt
    Pil durumları aynı fakat Note 4X'teki işlemci daha performanslı.Alt tuşlar ışıklı ve Global sürümde 800 bandı var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de son sürüm olan 8.2.10 yüklü, ekran süresinde herhangi bir düşüş yok. Çok memnunum.

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

• THEATTRE35 T kullanıcısına yanıt
    Cihaz tam dokuma tam olarak kaç saatte ulaşıyor merak ettim.

• 01halil kullanıcısına yanıt
    Bende beta rom var, şarja takınca 4 diyor telefon ama 3 saatte falan doluyor.Şarjda hiç ellemesem 2.5 saatte dolabilir sanırım.Kararlı rom yüklü olan arkadaşlara da sormak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

2 saat 29 dakikada doluyor benim cihaz
  • erkankoska E kullanıcısına yanıt
    Ram optimizasyonu nasil bu sürümde?

Pek iyi seyler okumadim. Banada geldi ama yuklemedim henüz

• WebServisi kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam kafamdaki bulanıklık gitti en azından inşallah nasipse yakın zamanda aranıza katılacağım mi6 düşünürken şimdi bu cihaza odaklandım bakalım hayırlısı

• quote:

Teşekkürler hocam kafamdaki bulanıklık gitti en azından inşallah nasipse yakın zamanda aranıza katılacağım mi6 düşünürken şimdi bu cihaza odaklandım bakalım hayırlısı

Güzel seçim hocam hayırlı olsun şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockerroll

Ram optimizasyonu nasil bu sürümde?

Pek iyi seyler okumadim. Banada geldi ama yuklemedim henüz

Fena değil, yetiyor ama çok daha iyi olanları var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WebServisi

quote:

2 saat 29 dakikada doluyor benim cihaz

güncellemeden önce 1,5 saat civarında şarj oluyordu. Güncellemden sonra benimde aynı saatte şarh olmaya başlamıştı. Hatta ilk aldığımda hızlı şarj özelliği mi var acaba diye şüphelenmiştim.
  • Merhaba herkese telefonu araştırıyordum bir süredir gerçekten fiyatına göre iyi gözüküyor kullanıcılara sormak istediğim bir kaç soru var.

Telefonu alırsam stabil bir kullanım için ROM işlerine girmem gerekiyor mu ? ve yapılan işlemler garantiyi devre dışı bırakıyor mu ? basit kullanıcı olarak hiç dokunmamayı tercih ediyorum eğer bu tarz işlemler gerekiyorsa bu işlemlerin gerekmediği bir telefon tavsiyeniz varsa da tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.
  • ResVR R kullanıcısına yanıt
    Al kullan hiçbir şeye gerek yok.

• Turkcell paket süresi bitti 500dk düştüm gene 4 GB internet var ve 40 lira oldu

telekom da 1000dk 6gb 29₺

8gb 35

10gb 39

geçilir mi telekoma?

• rockerroll kullanıcısına yanıt
    Valla ram optimizasyonu nasıl anlaşılır bilmiyorum. 90 civarı uygulama yüklü bende. Hiç bir kasılma, donma yaşamıyorum.

• hgurbuz50 kullanıcısına yanıt
    Çekimle ilgili sorun yoksa tarifeleri oldukca mantıklı. Ben zaten telekomlu olduğum için anca vodafone a geçerim ha tehdidi ile 1000 dk 1000 sms 8gb neti 39 tl ye alabildim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: white_predator

Çekimle ilgili sorun yoksa tarifeleri oldukca mantıklı. Ben zaten telekomlu olduğum için anca vodafone a geçerim ha tehdidi ile 1000 dk 1000 sms 8gb neti 39 tl ye alabildim.

salak gibi telekoma bakmadan trkcll de hem dakikam 500 e düştü hemde fiyat 32 den 40 a çıktı ama yenilemiş olduk bi kere
    önümüzdeki ay telekoma geçicem
    istnbulda sıkıntı yok desem yeridir de hepsinin çekmediği yer oluyor zaten
    olmadı bi hülle yapar gene trkcll ye geceriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgurbuz50

quote:

Orijinalden alıntı: white_predator

salak gibi telekoma bakmadan trkcll de hem dakikam 500 e düştü hemde fiyat 32 den 40 a çıktı ama yenilemiş olduk bi kere
    önümüzdeki ay telekoma geçicem
    istnbulda sıkıntı yok desem yeridir de hepsinin çekmediği yer oluyor zaten
    olmadı bi hülle yapar gene trkcll ye geceriz

Turkcell şebeke çekimi hizmeti en iyisi. Elbette yerine göre Vodafone'nun veya Avea'nın daha iyi çektiği yer vardır. Ama hepsini denedim Turkcell dışındakiler hikaye.
    Vodafone ve Turk Telekom tesisat zayıf olunca kotaları bol kepçe yapıyorlar. Ama çekmedikten sonra neye yarar. Geçen yazlıktaydık. Babam ve annem Vodafonelu idi. Ben çatır çatır görüşüp 4g+ internete girerken, annemler daha görüşmekte bile zorlanıyorlardı. İnternet ise sürünüyordu. 20 gb internet verse neye yarar.

Şahin Doğanla uzun km gezeceğime, Toyota ile daha az gezerim ama rahat tercih ederim. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eteksen -- 11 Temmuz 2017; 10:34:32 >

• Geçen ay ki güncelleme ile ses kalitesi çok düştü. Eskiye dönmeye uğraşmak çok mu zor olur acaba?

• 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.