Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.490
Cevap
101
Favori
469.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam kamerası çok kötü değilse benim için ikinci plandadır öncelik pil hoparlör ve ahize sesi önemli tabi menüsünü stabil varsayıyorum redmi pro ve bu cihaz arasında kaldım bu cihazd band 800 destekliyor muş redmi pro da yok sanırım türkcell kullanıyorum redmi pro alsam 800 bandından dolayı sıkıntı yaşarmıyım bilmiyorum redmi pro nun hoparlör sesi iyiymiş ve kamerası zannedersem biraz daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asil1425 A kullanıcısına yanıt
    Redmi Pro Mtk işlemci, hat kopması internet kopması gibi sorunlar yaşayabilirsiniz.Pilde zaten rakip olamaz.Yazılım desteği de zayıf.

• WebServisi kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkürler, Türkiye lazım :)

• THEATTRE35 T kullanıcısına yanıt
    Hocam peki siz hangi operatorü kullanıyorsunuz acaba internet ve konuşma da sıkıntı oldumu şimdiye kadar ve çekim kalitesi nasıldır

• Xiaomi.eu rom kuran var mi? Android 7 surumunde olduğundan farkli bi kurulum sekli var mi? Yoksa direkt global uzerine twrp den flashlayacak miyim standart kurulum seklinde.

Bikac sayfa once lg g4 ile kamera karşılaştırması yaptim inceleyin derim.

• arkadaşlar telefona Cpu-z uygulamasını kurdum. özelliklerini bi kontrol edeyim dedim. şöyle bir şey fark ettim. Cpu-z uygulamasında Thermal diye bi başlık var. Telefondaki sıcaklık değerlerini gösteriyor. pa_therm0 adlı satırdaki derece 65 ila 75 arasında değişiyor. teli kapatıp açtım bi şey değişmedi. ekranı çekip mesaja ekledim. pa_therm0 neyin sıcaklığı. yüksek mi? bu bir sorun mu? bilen var mı? hatta googleplayden cpu-z indirin siz de kurun bakın. telefonu alalı daha bir hafta olmadı. hepsiburadadan aldım.snapdragon 625 işlemci var. yorumlarınızı bekliyorum.
    ★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fabak -- 7 Temmuz 2017; 1:5:12 >

Türk Telekom kullanıyorum, sıfır sıkıntı.

• Bende de öyle, muhtemelen hatalı bir ölçüm, uygulama hatası.Telefonda sıcak bir yer yok.

• 2017 Ultra İnce Anti-skid Kauçuk Frost Mat Kapak Için Xiaomi Redmi Not 4 3/2 redmi 4 16G/32G Mi4 5 5 S artı Redmi Not 4X kılıfları

http://s.aliexpress.com/3IRbAnEV

(from AliExpress Android)

Kılıf tavsiyedir gayet şık kaliteli

• inşallah sorun çıkmaz..
    başka bilgisi olan varsa yukarıdaki mesajımdaki resmi bi incelesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sosyaldeyince.com

inşallah sorun çıkmaz..
    başka bilgisi olan varsa yukarıdaki mesajımdaki resmi bi incelesin.

Sıkıntı yok hocam bendede öyle.

• ★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

Ben de farklı bir program kullanarak o değeri gördüm. Ama telefonda hiç bir problem ya da ısınma yok.

• Merhaba arkadaşlar önemli bir sorunum var. Telefonu cebimden çıkardığım da FASTBOOT diye bir yazıyla karşılaştım. Bende telefonu kapatıp tekrar açtım. Şuan bir sorun görünmüyor ancak neden böyle olduğunu anlamadım. Bilgisi olan var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: alpay86

Merhaba arkadaşlar önemli bir sorunum var. Telefonu cebimden çıkardığım da FASTBOOT diye bir yazıyla karşılaştım. Bende telefonu kapatıp tekrar açtım. Şuan bir sorun görünmüyor ancak neden böyle olduğunu anlamadım. Bilgisi olan var mi

Tuşlar bir anlığına basılı kalmış ve telefon kapanıp fastboot moda geçmiş hocam sıkıntı olmaz merak etmeyin.
  • İyi günler arkadaşlar. Ben bir kaç gündür telefonun kilidini açtıktan sonra bir programı tıkladığımda program açılırken hoparlörden az da olsa bir cızırtı duyuyorum. Sizce bu neden olabilir.

• Orkun beyden band800 desteklemeyen cihaz aldım bir ay önce,uzun zamandır formatlamadan ve custom rom yüklemeden kullandığım ilk cihaz bu oldu,vodafone ile kullanıyorum,4g ile zaten işim olmaz,çok memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recebim59 -- 7 Temmuz 2017; 15:11:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugun 2 cam koruyucu daha geldi.

Dun gelenlerden 1 i kirikti onun yerine 2tane gondermisler.ama sonuc ayni ya-pis-mi-yor

Cam filmlerine bakarken orjinal dokunmatigin 50 lira oldugunu gorunce daha cam koruyucuya okadar para vermem dedim ve ali expressten 10 tane nano film siparis gectim 4$ hepsi.burda tanesini gg da 19 a satiyorlar ayip.

Bu gelecek olanlarda uymaz bisey olursa filmsiz koruyucusuz sekilde sadece kilifla kullanacagim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockerroll -- 7 Temmuz 2017; 20:20:11 >
  • merhaba bugun itibariyla bende araniza katildim. telefonu incelerken bisey farkettim. telefon kapanip acinca ilk seferde parmak izi calismiyor. desen girip actiktan sonraki durumlarda ise calisiyor. neden olabilir acaba.

• Mı max mi kamera olarak redmi note 4x mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.