Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (Türkçe İnceleme İlk Sayfada) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.202
Cevap
50
Favori
157.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hangisini tavsiye edersiniz hocam, bir de imei falan uğraşmak zorunda kalmayalım sonra.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rand_Al_Thor kullanıcısına yanıt
    Bence avrupa rom'larından 6.12.29'u yükleyin, daha sonra da hiç ota'ydı güncelleme'ydi uğraşmayın. Çünkü sorunsuz ve en performanslı rom'lardan biri. IMEI'ye bir şey olmaz merak etmeyin, bu rom kurulu olduğuna göre kalıcı olarak kayıtlıdır zaten.
  • Saol hocam ilgin alakan için, iyi geceler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rand_Al_Thor kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, iyi geceler
  • quote:

Orijinalden alıntı: PearBear

Bence avrupa rom'larından 6.12.29'u yükleyin, daha sonra da hiç ota'ydı güncelleme'ydi uğraşmayın. Çünkü sorunsuz ve en performanslı rom'lardan biri. IMEI'ye bir şey olmaz merak etmeyin, bu rom kurulu olduğuna göre kalıcı olarak kayıtlıdır zaten.

resmi rom ile avrupa versiyonu rom arasında ne gibi farklılıklar var? sence hangisi daha iyi?
  • merhabalar arkadaşlar birşey soracağım sizlere. Ne yaptıysam telefonda hızlı arama tuşu atayamadım. Sizce nasıl yapılıyordur. Mesela 2 nolu tuşa eşim 3 nolu tuşa kızım gibi....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selamlar. Ben de şimdi babama aldım. Hemen açtım kurdum falan ama. Sanırım yanlış birşey yaptım. Galeriye giremiyorum. Kapalı galeri talep edilen izinler yok. Naptım ne ettim olmuyor. Yardım lütfen.

• hocam çok güzel anlatmışsın ellerine sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sharparrow

quote:

resmi rom ile avrupa versiyonu rom arasında ne gibi farklılıklar var? sence hangisi daha iyi?

Avrupa romları daha iyi bence. Ne gibi farklılıkları olduğu xiaomi.eu sitesinde yazıyor.

• Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var, şu an htc A9 kullanıyorum memnunum da fakat hem büyük ekran, hem de yüksek hafızalı, uygun fiyatlı bir telefon arayışına girdim ki bu redmi note 4 çok kafamı kurcaladı. Telefonda oyun oynamam, bol bol internet kullanırım, sosyal medya, çok sık whatsapp felan. En önemli kriterim batarya ömrü ve stabil olması, ben zırt pırt rom gibi işlerle uğraşamam. Sizce pişman eder mi bu telefon beni. Bana bir yol gösterin.
  • Telefonu sipariş ettim, yarın gelecek aksilik olmazsa. Ama şarj cihazı bizim prizlere uyumlu değil gibi. Dönüştürücü kullanınca sıkıntı çıkar mı yoksa kendinin olmayan diğer adaptörlerden mi kullanmalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tabibitosan

Telefonu sipariş ettim, yarın gelecek aksilik olmazsa. Ama şarj cihazı bizim prizlere uyumlu değil gibi. Dönüştürücü kullanınca sıkıntı çıkar mı yoksa kendinin olmayan diğer adaptörlerden mi kullanmalıyım?

Dönüştürücü ile kullanabilirsiniz, hiç bir sıkıntı olmaz. Nereden ne kadara aldınız hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

Orijinalden alıntı: tabibitosan

Telefonu sipariş ettim, yarın gelecek aksilik olmazsa. Ama şarj cihazı bizim prizlere uyumlu değil gibi. Dönüştürücü kullanınca sıkıntı çıkar mı yoksa kendinin olmayan diğer adaptörlerden mi kullanmalıyım?

Dönüştürücü ile kullanabilirsiniz, hiç bir sıkıntı olmaz. Nereden ne kadara aldınız hocam.

Tamamdır teşekkürler. Webdenal'dan 960 liraya aldım, banka 5 taksite bölüp 60 lira ekledi toplam 1020 liraya geldi.

Hatta şimdi baktım sonuncuyu ben almışım galiba. Ürün şu anda bulunmamaktadır diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tabibitosan -- 18 Ocak 2017; 18:57:35 >

• Arkadaşlar bende gittigidiyor dan aldım. Kırılmaz ekran jelatini ve silikon kkılıf ile beraber 969 lira 25 tl bkm indirimi 1000 ttl ye tamamladığım için de bonusflaştan 100 tl puan :))) 840 a falan geldi aşağı yukarı.

• quote:

Orijinalden alıntı: arahmanakaynak

Arkadaşlar bende gittigidiyor dan aldım. Kırılmaz ekran jelatini ve silikon kkılıf ile beraber 969 lira 25 tl bkm indirimi 1000 ttl ye tamamladığım için de bonusflaştan 100 tl puan :))) 840 a falan geldi aşağı yukarı.

Az daha uğraşsan bedava ya alacakmışsın Hayırlı olsun bu arada hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var, şu an htc A9 kullanıyorum memnunum da fakat hem büyük ekran, hem de yüksek hafızalı, uygun fiyatlı bir telefon arayışına girdim ki bu redmi note 4 çok kafamı kurcaladı. Telefonda oyun oynamam, bol bol internet kullanırım, sosyal medya, çok sık whatsapp felan. En önemli kriterim batarya ömrü ve stabil olması, ben zırt pırt rom gibi işlerle uğraşamam. Sizce pişman eder mi bu telefon beni. Bana bir yol gösterin.

Arkadaşlar var mı fikri olan ? Kullanıcı tavsiyeleri çok önemli benim için.
  • arahmanakaynak kullanıcısına yanıt
    güvenlik-izinler-izinler-uygulamalar menusunden galerinin istediği tüm izinleri verin,sorununuz çözülür
  • Merhaba değerli dostlar.

Dün abime GG Aracılığıyla Bu telefonu satın aldık ancak Ana ekrana galeriden duvar kağıdı ekleyemiyor "resim yüklenemiyor" hatası veriyor ne yapmalıyım?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sharparrow

quote:

Avrupa romları daha iyi bence. Ne gibi farklılıkları olduğu xiaomi.eu sitesinde yazıyor.

kullanıcı tecrübesini sormuştum aslında.. yani orada ne yazdığı beni çok etkilemez ama ben kullandım iyidir yada kötüdür gibi bir tecrübe varsa onu paylaşırsan seviniriz.. kullanıcı deneyimleri daha iyi oluyor..

• 8.0.4 0 kararlı sürümdeyim hücre bekleme süresi çok sarj yiyor nasil önüne geçebilirim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.