Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (299. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.114
Cevap
63
Favori
167.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam benim editledğim rom ile alakalı buna benzer bir geri dönüş olmadı farklı sürüm kurduğunuzda sonuç ne peki..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: escobar1945

Hocam benim editledğim rom ile alakalı buna benzer bir geri dönüş olmadı farklı sürüm kurduğunuzda sonuç ne peki..

Yok senin yaptiginla alakali degil abi, kendi kullandigimi rootladim, ama cozdum sorunu kendi hatam :)

7.3.6 geldi bu arada ellerinden öper bekliyoruz :D

• Telefon yüksekten düştü parçalandı. Mi 5 s aldım ancak batarya hayal kırıklığı yarattı. Nerede note 3 pro daki batarya performansı.

• Daisuke D kullanıcısına yanıt
    7.3.6 MULTİROM için çalışmalara başladım kısa zamanda paylaşacağım...

• quote:

Orijinalden alıntı: rigobert_42

Çin rom yüklü. İlk sayfada açıklama var. Global rom yükle

yüklemesi kolay mı birde içindeki imei gider mi ?
  • tanjugunduz kullanıcısına yanıt
    Çin romunda Türkçe dil desteği Yok yani MTK için global rom yok yüklemeniz için de gerek yok hocam twrp ile xiaomi eu yada benim editledğim MULTİROM kurun...

• arkadaşlar merhaba bi arkadaşımın redmi note 3 pro snapdragon modelinin ekran kilidini unuttu açılmıyor parmak izi okuyucuda okumuyor telefonu nasıl kurtarırız

• Merhaba

İşim gereği exchance mail devamlı kullanıyorum. Telefonda da denemediğim mail programı kalmadı. senkronizasyon konusunda en iyisi miui mail yani kendi programı. Fakat bu mail programı ile ilgili bir sorunum var sadece bende mi var merak ediyorum aslında. Sorunum;

Maile ek olarak değilde mail yazma kısmında resim eklenen maillerde resmi goruntuleyemiyorum. Ek olarak değil yanlış anlaşılmasın. Resim mailin içinde olduğu zaman göstermiyor.

Bu durum benle alakalı mı merak ediyorum. Lütfen bilgisi olan cevap yazabilir mi?

Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arifakinti A kullanıcısına yanıt
    Bende parcanın kendisi var ama redmi note 3 pro ya aldıgım olmadı, note 3 denemedim aldıgım fiyata vereyim

• Obsessive* kullanıcısına yanıt
    Gri arka kapak var dostum

• qenosit kullanıcısına yanıt
    Redmi note3 pro da aynısı oldu soket muhtemelen

• umacar U kullanıcısına yanıt
    Aldık hocam, teşekkürler.
  • edit: pardon redmi note 3 konusuymuş. Yanlış oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onkuba -- 7 Mart 2017; 21:53:31 >
  • umacar U kullanıcısına yanıt
    olmaz hocam. Note 3 ile pro arasıda ufak bir fark varmış.
  • arkadaşlar ekranı sararmış ve camı kırık bir note 3'üm var, bunu tamir ettireceğim ve şu ürünü aldım:

aliexpress.com/item/LCD-Digitizer-Display-with-Frame-for-Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-Prime-Complete-Touch-Screen-LCD/32707011342.html

Parçaları değiştirmek çok zor bir işlem olmasa gerek ancak yine de profesyonel eller çözsün isterim, neme lazım kırarım falan sonra para çöpe gider. Ankara'da bildiğiniz bir yer var mıdır montaj için?
  • Teşekkürler emeğiniz için. Hiç bu kadar unlock bootloader la uğraşmamıştım. Telefon güzel. Şuan cm 12.1 kullanıyorum
  • gaskiney kullanıcısına yanıt
    sağlam parçalar neler kaldı?
  • arkadaşlar telefona test yaptıktan sonra ekran uygulamalarda otomatik dönmemeye başladı tekrar escobar ın güncel romu kurdum yine olmadı.testi tekrar ettim yine olmadı. sonra persisti telefonu fastboot modda bağlayıp persist yapmaya çalıştım olmadı . Partition table doesn't exist failed hatası verdi nasıl çözümlerim lütfen yardım edin
  • metldlkl kullanıcısına yanıt
    Hocam isterseniz flashtol ile bir rom atın recovery tikini isaretlemeden cihaz kendine gelsin.. Sonra twrp ile rom atarsın...

• ugur_Akd kullanıcısına yanıt
    O sinirle sim kartı çıkarıp çöpe attım.

• 
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.