Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (300. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.114
Cevap
63
Favori
167.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler,şarjı iyi giden stabil sp rom önerirmisiniz,şuan miui 8 kullanıyorum şarjı günden güne kötüleşiyor.
  • MULTİROM 7.3.9 link eklendi iyi forumlar dilerim..

https://forum.miuiturkiye.net/konu/edit-multirom-by_escobar1945-hennesy_7-3-9_v5-0-2_twrp_-xiaomi-redmi-note3-mtk.8852/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: escobar1945

MULTİROM 7.3.9 link eklendi iyi forumlar dilerim..

https://forum.miuiturkiye.net/konu/edit-multirom-by_escobar1945-hennesy_7-3-9_v5-0-2_twrp_-xiaomi-redmi-note3-mtk.8852/

Üstad 7.3.6 dan farklı olarak ne var

• quote:

MULTİROM 7.3.9 link eklendi iyi forumlar dilerim..

Beğenmediğimiz sürümü atlasak, sonrakini kurarken problem yaratır mı hocam :) 7.3.9 da cok farkli bisey yok gibi bence, bunu kurmasam sonrakini kursak ne olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daisuke -- 13 Mart 2017; 19:43:51 >

• Daisuke D kullanıcısına yanıt
    Yaratmaz hocam sorun olmaz biz miui sever olmuşuz yeni sürüm kurmadan edemiyoruz tabiki istediğiniz zaman istediğiniz sürümü kurabilirsiniz geçen sürüme göre değişiklik yok bu haftaki sürüm yalnız sıfır hata saat ayarını yaparken aldığımız hatayı ortadan kaldırdım.......

• metldlkl kullanıcısına yanıt
    Önemli bir değişiklik yok hocam size kalmış kurup yada kurmamak...

• quote:

Yaratmaz hocam sorun olmaz biz miui sever olmuşuz yeni sürüm kurmadan edemiyoruz tabiki istediğiniz zaman istediğiniz sürümü kurabilirsiniz geçen sürüme göre değişiklik yok bu haftaki sürüm yalnız sıfır hata saat ayarını yaparken aldığımız hatayı ortadan kaldırdım.......

Olsun cihazi hala kullanıyorsak biraz da senin sayende. Eline emeğine sağlık

• escobar1945 E kullanıcısına yanıt
    Eline sağlık üstad

• Daisuke D kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim dostum mtk kullanıcısı çok azaldı yok denecek kadar elimden geldiğince destek olmaya çalışıyorum iyi forumlar dilerim.....

• metldlkl kullanıcısına yanıt
    Rica ederim dostum iyi günlerde kullanın...

• Miui 8 yükledikten sonra taktığım kulaklığın mikrofununu algılamıyor ne yapabilirim?

• matmuhendisi kullanıcısına yanıt
    Kulaklığı hızlı takın. Aynı durum note 3 proda da var, hızlı takınca çalışıyor

• quote:

Maalesef SD kart desteği yok hocam MTK modelleri için..

Teşekkür ederim

• Beyler LineageOS 14.1'i kurabilen var mı ya ? Error 7 hatası verip duruyor TWRP Recevery ne yaptıysam yükleyemedim.
  • artist2537 A kullanıcısına yanıt
    Allah yardımcın olmuş hocam iyiki kurulmamış mtk için değil o rom pro için ( kenzo) model bizim için yok denemeyin lütfen.............

• Merhabalar. Xiaomi Redmi Note 3 MTK cihazımda MIUI 8 by xiaomi.eu 6.6.23 Beta olan Android 5.0.2'li bir ROM bulunmakta. Epic ROM Pro olarak geçiyor. Sizce böyle kalsın mı yoksa daha iyi bir ROM var mıdır? Aslında ROM'dan memnunum. Kamera kısmında galeriye geçiş sorunu bile bulunmamakta. Başka ne yapabilirim bunu merak etmekteyim. Teşekkür ederim.
  • ogulcanozugenc kullanıcısına yanıt

Aramıza hoşgeldin...

• escobar1945 E kullanıcısına yanıt
    evet hocam ben kenzo'yu sonradan öğrendim :) teşekkür ederim
  • MERHABALAR ARKADAŞLAR NİTROJEN ROMDA PARMAK İZİ NASIL EKLEYECEĞİM İLK BAŞTA GELEN PARMAK İZİ KISMINI ATLADIKTAN SONRA BULAMADIM
  • arifakinti A kullanıcısına yanıt
    Hocam pro olmayan da var

• 
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.