Şimdi Ara

Xiaomi Redmi 9T [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
7
Favori
9.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

6.000 mah batarya ile 1 günü çıkartmıyorsa size başka hangi telefon yeter bilemedim, Yada cihazda bir sorun var her şeyini geçtim en mükemmel yanı bataryası zaten.

• 18w hızlı sarj denıyor ama o kadar da hızlı degıl sanki, 50w hızlı sarja sahıp oppo a74 almadıgıma pismanım.

• Herkese merhaba, imei kayıtlı bir telefonum var. Bu gün kendi kendine kapandı ve sonrasında uygulamalar silindi. Google Chrome falan çöküyordu. Ben de hazır her şey silinmiş güncelleme yapayım dedim. Güncelleme yaptım. Sonrasında çökme mevzusu devam etti. Sonrasında fabrika ayarlarına geri döndüreyim dedim. Şimdi SIM2'ye pin giriyorum ve "SIM PIN kullanarak kilit açılamadı" diyor. Ne yapabilirim ?

• Arkadaşlar bu telefon ile wifi zayıf çekme, kopma problemi yaşıyorum.
    Evde ki diğer tüm cihazlarda hiç bir problem yok, sadece bu telefonda problem yaşıyorum.
    İnternette ve YouTube da bir kaç ayar değişikliği tavsiyelerini denedim ama nafile.

Başka bir tavsiyesi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaz global sürüm, MIUI Global 12.0.17 ROM var fakat daha güncel sürümler varken bir türlü güncelleme gelmiyor. MIUI Community üzerinden orijinal son sürüm Global ROM indiriyorum ama kurarken "Güncelleme doğrulamıyor. Resmi olmayan ROM yüklenemez." hatası alıyorum.

Ne yapabilirim?

• ESER14 kullanıcısına yanıt

Bende aynısını yaşıyorum bir çözüm bulamadım halen

• Merhaba 1 haftalık Redmi 9t cihazım da aldığımdan bu yana ciddi bir problem ile uğraşıyorum.Cihaz donuyor gibi oluyor. Sadece video izlerken değil müzik dinlerken de oluyor ve hatta arama geldiğinde bile zil sesi gidip geliyor
    Bunun sebebi ne olabilir. Çözüm için ne yapabilirim?

• Telime eşime evlilik yıldönümü hediyesi almıştım. Aldığımızdan beri sorunları bitmedi. Kaç kere çökme yaşadı. Ana kartında sorun çıktı. Şimdide wifi kopma ses gitmeme sorunları başladı. Telefonun tek iyi yanı bataryası. Ama teli kimseye tavsiye etmem. Telde sorunlar mevcut. Özellikle ana kartından çok şikayetler var. Ben yurt dışı kayıtlı aldım ama içerde sarılanlar da aynı. Telefon kronik arızalı bence..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Çokmu sorunlu bu telefon tavsiye etmiyonuzmu?

• Risk alıp sipariş ettim bakalım.

• Cihaz elime ulaştı. Hakikaten çok güzel, kamera olsun, ekran olsun, tek sıkıntı güneş altında çok parlak değil ve telefonun fabrikasyon pil hatalı olduğu söyleniyor. Deneyimlerimi daha çok aktaracağım. Sürüm olarak Android 10Q ve MIUI 12 geldi. Sakın güncellemeyin MIUI 12.5'a, neyle geldiyse öyle kullanın. Ben güncelledim ama bakalım pişman mı olacağım yoksa memnun mu kalacağım.

• Pili harika yaa,neyi hataylıymış

• suÇ kullanıcısına yanıt
    7-8 saatte şarj 20lere iniyor.

• Sabah 8 de şarjdan aldım,nette gezdim video izledim şu saate kadar neredeyse, şuan🔋54 de.ben çok memnunum valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 23 Nisan 2022; 20:29:46 >
    İlk haftam diye mi acaba. 4 sosyal medya uygulaması telegram dh forum falan var başka da birşey yok. bir de subway surfers.

• Olabilir hocam ama 7 saatte boşalması garip geldi bana.birde uygulama falanda yokmuş.

100'den 70-80'e su gibi düşüyor. 50'den geriye taş gibi uzun süre veriyor. Bu nasıl bir şey taklayamı geldik.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.