Şimdi Ara

Xiaomi Redmi 6 kullananların yorumları ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
11.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony telefonum bozulduğu için ve garantisi dolduğu için bir telefon arayışı içindeyim. Çok fazla bu işlerden anlayan biri değilim, yine de araştırabildiğim kadar baktım internetden. Alacağım telefon 5.5 inch i geçmemesi lazım. Compact bir telefon istiyorum. Aslında 5.5 " bile fazla benim için ama şu an Türkiye'deki mevcut modeller yüzünden 5.5" kadar çektim kendimi.
    Yükselen yıldız Xiaomi nin de Redmi 6 modeli bana şuan uyuyor gibi. Birçok incelemesine baktım ama tam karar veremedim.
    Forumda Redmi 6 kullanan arkadaşlar var mı, yorumlarını görüşlerini almak isterim, şimdiden teşekkürler.

• Bildiğim kadarıyla MTK işlemcili o model. Uzak durmanızda fayda var. Bende 5 inch redmi 4x vardı. Ben de büyük ekran sevmiyorum. Şimdi a2 lite var. Alıştım sıkıntı yaşamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yurt dışından aldım. 850 lira gibi bir fiyata geldi. Babam kullanıyor. Akşamları evde sürekli telefonu inceliyorum. Çok stabil hızlı kamerası çok başarılı bir telefon.

Özellikle mtk işlemcili bir telefon seçtim yurt dışı cihazı olduğu için.

Tavsiye ederim. 3gb ram 32 gb hafızalı modeli aldım. Herhangi bir sorun varsa yardımcı olmaya çalışayım telefon elime geçtikçe.

• Redmi 6 kullanan az anlaşılan, benim de gözüme bu ürün çarptı. Kvk garantili olarak uygun fiyata buldum sıfır. Sıfır ürün. Ama bana en az 2 hatta 3 yıl düzgün performans vermesi lazım. Acaba bu kadar uzun süre aynı hız ve akıcılıkla gider mi?

• matgab kullanıcısına yanıt
    Yeni bir telefon. Çok kullanıcısı da yok.

Ama cihaz gayet başarılı ve kalitelı gibi duyuyor. Hayırlı olsun. Umarim uzun yıllar kullanırsin.

• Üstad almaktan son anda vazgeçtim, iyi dileğin için yine de teşekkür ederim.

Ürün en çok hindistan da satılıyor ve baya giriş seviye bir telefon. Bokeh resim çekiyor onun harici bir espirisi de bulunmuyor.

• beni de yazın beyler :) bu akşam aranıza katıldım. çok akıcı güzel, kibar.
    sistem uygulamaları devre dışı dahi bırakılmıyor yanlız. ona çok takıldım. tamam silemiyoruz da devre dışı bari bırakabileydik.
    bu arada ilk xiaomi tecrübemdir. mtk işlemciden dolayıdır ki bayağı azız arkadaşlarında dediği gibi.
    uygun fiyatlı kılıf tavsiyelerinizi bekliyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: üufarkı

beni de yazın beyler :) bu akşam aranıza katıldım. çok akıcı güzel, kibar.
    sistem uygulamaları devre dışı dahi bırakılmıyor yanlız. ona çok takıldım. tamam silemiyoruz da devre dışı bari bırakabileydik.
    bu arada ilk xiaomi tecrübemdir. mtk işlemciden dolayıdır ki bayağı azız arkadaşlarında dediği gibi.
    uygun fiyatlı kılıf tavsiyelerinizi bekliyorum :)
    kamerası nasıl
  • Çok iyi değil, idare eder. Çift kamera nın daha iyi olmasını beklerdim. Odaklama hızlı. Belirtildiği gibi açıkçası 13 mgpiksel işte.

Çok iyi bir değerlendirme yapamadım açıkçası.

• quote:

Orijinalden alıntı: üufarkı

Çok iyi değil, idare eder. Çift kamera nın daha iyi olmasını beklerdim. Odaklama hızlı. Belirtildiği gibi açıkçası 13 mgpiksel işte.

Çok iyi bir değerlendirme yapamadım açıkçası.
    sebeke sorunu varmı telefon sadece iletısım için kullanınca batarya kaç gün gider ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

Yurt dışından aldım. 850 lira gibi bir fiyata geldi. Babam kullanıyor. Akşamları evde sürekli telefonu inceliyorum. Çok stabil hızlı kamerası çok başarılı bir telefon.

Özellikle mtk işlemcili bir telefon seçtim yurt dışı cihazı olduğu için.

Tavsiye ederim. 3gb ram 32 gb hafızalı modeli aldım. Herhangi bir sorun varsa yardımcı olmaya çalışayım telefon elime geçtikçe.
    sebeke sorunu varmı telefon sadece iletısım için kullanınca batarya kaç gün gider ?

hocm yurtdısı dediginiz alıex vs mi nasıl takılmadı?
  • limit001 kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom (PTTcell) hattı var. Hiç bir şebeke sorunu yaşamadik. Bayagi bir inceledim kullandım ben de.

Bataryası konusu babam bayağı aktif kullanıyor telefonu bir sürü oyun var. Ama bir günu kurtarıyor. Aktif kullanılmazsa iki günü çıkarır rahat.

• Vodafone var. Şebekeyle ilgili göze batan bi olumsuzluk yok.

Şarj yukarıda yazan arkadaşa katılıyorum. Aktif kullanılmadığı takdirde 2 günü çıkarır.

Bazen bi günde %60 şarjı kalmış olduğu oluyo. Aktif kullanmadığım günlerde.

Parmak izi okuyucu bence çokta iyi değil. Olmasa daha iyidi. Sensör hassasiyeti az.

3 ay falan oldu herhalde. Koruyucu ekran+ kılıf var. Görünüm olarakta, kullanım olarakta ilk günkü gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

Türk Telekom (PTTcell) hattı var. Hiç bir şebeke sorunu yaşamadik. Bayagi bir inceledim kullandım ben de.

Bataryası konusu babam bayağı aktif kullanıyor telefonu bir sürü oyun var. Ama bir günu kurtarıyor. Aktif kullanılmazsa iki günü çıkarır rahat.
    hocm pcm testinde batarya kısmında 12 saaat ekran almıs 4-5gün gitmez mi ki
  • mcrew kullanıcısına yanıt
    hocam redmi 6a da kayıt sıkıntısı var maui meta görmüyor dyorlardı . sizinkinde böyle bişey olmadı mı
  • Redmi 6 modelini almaya karar verdim fakat 3 farklı üretim varmış 32gb 3gb ramlı, 64 e 3, birde 64gb 4gb ramlı modeller varmış, aralarında 200 civarı bir fiyat değişiyor sizce hangisini tercih etmek mantıklı olur kullanıcısı olupta tavsiye vermek isteyen var mı :)

• Dün teknosadan aldım gold olan modeli 1.127 TL son kalmıştı teşhir ürünü . iki gündür kullanıyorum herhangi bir problemi yok benim gibi standart kullanıcıysanız tavsiye edebilirim.
  • Ben yılbaşında almıştım. Doğubanktan taksitle.6 taksit 1370 TL ye, Altın sarısı,
    Ali expressten kılıf aldım mıknatıslı.

çift sim + kart yuvası var- 64 GB / 4 GB ram + 64 GB de var olan kartı taktım.
    Vodafone ile kullanıyorum.
    Parmak izi koruma güzel çalışıyor.

oyun oynamam, int sadece ihtiyaç olursa 3 - 5 dk için kullanırım.

Pil 1,5 gün temiz dayanıyor.
    Kamerası makrolarda biraz zayıf,
    Uygulamalardaki hızı çok iyi.
    BT bağlantısı başarılı.
    Android 8 ile geliyor. Yakın zamanda Andr 9 update gelecek.
    Samsungdaki gibi gereksiz programlar yüklü değil.

Sadece şu Mi drop hesabına alışamadım o kadar
    Telefonu sadece ihtiyaç amaçlı kullanırım diyen alabilir.
    Xiaomi Redmi 6 kullananların yorumları ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 13 Temmuz 2019; 15:37:37 >

• Biraz hort olacak ama MTK işlemcili bu telefonla bi sıkıntı yaşayan var mı? Yaklaşık 1 yıldır kullanıcısı olan bir telefon. Ben de MTK işlemcili Note 8 PRO almayı düşünüyorum ama MTK kafa kurcalıyor.
  • TiSKE kullanıcısına yanıt
    hala kullanıyormusunuz
    telefon ne durumda
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.