Şimdi Ara

Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar! (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.851
Cevap
98
Favori
145.378
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Powerbank bir cihaza bağlı değilken düğmeye basınca ledler yanıyor ama mesela 3 ledlik doluluk varsa 3 led 7-8 defa aynı anda yanıp sönüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • day_dreamer kullanıcısına yanıt
    fotoğraftaki soldaki 10000 yazısı silik olan bangood ürünü kablolardan usb tarafında simge olmayan bangood ürününden çıkan kablo ben de bangood dan almıştım ordan biliyorum sağaki çakma gibi duruyor 10000 yazısı o kadar belirgin olmamalı çakma ise çok iyi çakma yapmışlar size tavsiyem powerbank leri tamamen doldurup hassas bir tartıda tartmak ağırlık farkı varsa çakmadır.https://youtu.be/l3CNb0BGHRE siz şu videoyu izleyerek kontrol edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crazy Goat -- 3 Ocak 2016; 22:27:13 >
  • day_dreamer kullanıcısına yanıt
    yanıp sönme normalhttps://youtu.be/l3CNb0BGHRE bu linkteki videoyu inceleyip anlarsın
  • giovannidrogo kullanıcısına yanıt
    yılbası tatillerini saydın dimi 10-13 gün resmi tatilleri var hocam hafta sonları zaten sayılmıyor gümrükte bekletilmesi kargoya verilene kadar bastaki süresi ptt verilmesi bölgeye gelmesi dağıtım gününü bekleyip getirmesi vs vs
  • yahu 2 haftadır hareket yok. 1 ay olacak neredeyse siparişi vereli ve daha türkiye ile hiç alakası yok gibi. Bilgisi olan var mı sıkıntılı bir durum olabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: h.h.h.

yahu 2 haftadır hareket yok. 1 ay olacak neredeyse siparişi vereli ve daha türkiye ile hiç alakası yok gibi. Bilgisi olan var mı sıkıntılı bir durum olabilir mi ?

aynı durum bende de var.13.12.2015 de aldım 21.12.2015 de kargoya verdi. 31.12.2015 de uçak için ayrılmış. 9 gün sonra ayı dolacak daha nerde belli değil. Bu gidişle daha çok sürecek

• Ben 1 aralıkta aldım, cumartesi geldi. Sizinkinin daha 15 günü var en az.

• 22sinde kargoya verilmiş ürün daha takip bile edilemiyor.geçen yaz almıştım o zaman böyle bir sıkıntı olmamıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: davutoglu46

quote:

Orijinalden alıntı: h.h.h.

yahu 2 haftadır hareket yok. 1 ay olacak neredeyse siparişi vereli ve daha türkiye ile hiç alakası yok gibi. Bilgisi olan var mı sıkıntılı bir durum olabilir mi ?

aynı durum bende de var.13.12.2015 de aldım 21.12.2015 de kargoya verdi. 31.12.2015 de uçak için ayrılmış. 9 gün sonra ayı dolacak daha nerde belli değil. Bu gidişle daha çok sürecek

2015-12-31 08:57 Item received for processing
    2015-12-30 15:00 Item pre-advice received

bende de aynı şekilde 5 gündür

• Benim takip kodunda da urun icin not found diyor .... 30 aralikta almistim kargo subesi hala tatilde falan mi yoksa bir sorun mu var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PaNoRaMa -- 4 Ocak 2016; 14:44:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfasngl

yılbası tatillerini saydın dimi 10-13 gün resmi tatilleri var hocam hafta sonları zaten sayılmıyor gümrükte bekletilmesi kargoya verilene kadar bastaki süresi ptt verilmesi bölgeye gelmesi dağıtım gününü bekleyip getirmesi vs vs

Hafta sonları hariç 1 ayda 22 iş günü var zaten, kargoya verilme süresi hariç 27 iş günü oluyor.

Bekleyelim bakalım biraz daha, gelsin de geç gelsin.

• Arkadaşlar bu xiaomi powerbanki ucuza almak için bi yöntem buldum şimdi banggood pc web sitesine giriyouz powerbankin sayfasına gidiyoruz sayfaya girdiğimizde sarılı alt alta yazan yazılar var tüketici koruması,ucuz fiyat vb şeyler yazıyor ucuz fiyat garantisi üzerine tıklıyoruz bir forum gelecek buraya bu powerbanki daha ucuz satan bir site bulup linkini kopyalıp başvurumuzu yapıyoruz 2-3 güne banggood size özel indirim kuponu gönderiyor ve daha ucuza alabiliyorsunuz.bu yöntem ile 15.29 a satılan piston 3 gelen kodla 12.38 dolara aldım zaten eski fiyatı da 12 dolar civarıydı en azından gelen zammı ödemedim denemekte fayda var

• http://www.postnord.se/en/tools/track/Pages/track-and-trace.aspxhttp://www1.ptt.gov.tr/tr/interaktif/kayitliposta_yeniweb221214.php buralardan kontrol edin 17track doğru göstermiyor benim kargom 17traxck te hiç gözükmedi kayıtlı değil hatası veriyordu hep ben bu linklerden takip ettim ve ürün elime ulaştı

• Burdan aldığım 10.000 lik ürünle teli şarj ederken %100 de doluyor vaziyette gözüküyor. Yani doldu diyip kapanmıyor. Bu sorunla karşılaşan var mı?
  • ürün 36 günün sonunda bugün elime ulaştı.
  • Benim üründe geldi 1 aralıkta sipariş vermiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

ürün 36 günün sonunda bugün elime ulaştı.

ben de il ürünü 18. günde aldım iş günü değil normal 18. ikinci siparişi 28 kasımda verdim hala gelmedi
  • flegga34 kullanıcısına yanıt
    Ptt den takip etmek gerekiyor

• daha ucuz neresi satiyor

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Hocam geçen haftaya kadar her siteden takip ediyordum ama umudu kestim sonra şimdi baktım giriş yapmış şubeye gelmiş muhtemelen yarın eve gelir :)

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.