Şimdi Ara

Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar! (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.850
Cevap
98
Favori
145.382
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ürün gayet güzel. Site de güvenilir diyorlar. Merak ettiğim acaba ne kadar sürede gelir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar
    Hepsiburada dan ; ** Xiaomi 10000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı** dün sipariş vermiştim bugün teslim aldım birkaç sorum olacak

*Ürüne ait fatura çıkmadı
    *video ve bazı forumlarda kutusunda orjinal olup olmadığını sorgulamak için barkod numarası varmış bana gelen kutuda öyle bir barkod ve numara yok
    *Güç düğmesi var basıyorum hiç bir şekil led ışıkları yanmıyor

Ürünü geri iade etmeyi düşünüyorum

Yardımcı olacak arkadaşlar varsa sevinirim

teşekkürler.
  • cagataytr C kullanıcısına yanıt
    Satıcısı hepsiburada mı diğer firmalar mı?
    Fatura veya sevk irsaliyesi ile gönderim zorunlu diye biliyorum.
  • Joe.Joe kullanıcısına yanıt
    Siparişi iptal ettim. bana güven vermedi site.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kırmızımercimek

Satıcısı hepsiburada mı diğer firmalar mı?
    Fatura veya sevk irsaliyesi ile gönderim zorunlu diye biliyorum.

Mest Ticaret isminde bir firma ve söylediğim gibi hiçbir evrak ( fatura-irsaliye)çıkmadı zaten ilk şüphelendiğim noktada buydu

ürünü geri iade için hepsiburada.com ile görüştüm ve iade nedenimi

***Ürünün faturasız ve sahte olduğundan şüphelendiğimi ve geri iade etmek istediğimi söyledim , iade için kargo takip nosu ile ürünü tekrar kargo ya geri verdim ***

Gelirken bir telefoncu arkadaşa uğradım ve aynı ürünü inceledim barkod , garanti belgesi vs.herşey olması gerektiği gibiydi
    Zaten 2 ürünü elinize aldığınızda hiç bilmeyen birisi bile (benim gibi) ağırlık ve dizayn olarak farkı anlayabilir.

Arkadaşım olduğu için gönül rahatlığıyla biraz indirim ile ürünü aldım

Bir daha Hepsiburada.com dan hiçbir şekilde ne ürün alırım ne de aldırırım

• Hepsiburada dan aldığım Xiaomi Mi 10000 mah ürün sahte çıktı. Barkod tam 53000 kere sorgulanmış.

Aldığım satıcı da "Her Eve Lazım" tarzı bir şeydi. İade talebi açtım hemen.

Rezillik. Başka hiçbir şey değil.

Hepsiburada dan Xiaomi ürün almayın!!

Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇVK -- 20 Temmuz 2017; 19:12:29 >
  • cagataytr C kullanıcısına yanıt
    İade etmekle en iyisini yapmışsınız. Umarım iade kargo ücretinde kesinti yapmadan tam iade alırsınız. HB'deki diğer satıcı firmalar maalesef pek de güven veren firmalar değil internetteki kullanıcı yorumlarına göre. :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: kırmızımercimek

İade etmekle en iyisini yapmışsınız. Umarım iade kargo ücretinde kesinti yapmadan tam iade alırsınız. HB'deki diğer satıcı firmalar maalesef pek de güven veren firmalar değil internetteki kullanıcı yorumlarına göre. :/

Teşekkür ederim , kargo ücretinden geçtim SAHTE ÜRÜNÜ geri alsınlarda ,

Aslında şikayet etmek lazım nasıl olurda böyle büyük bir firma ( Sözde büyük )FATURASIZ , İRSALİYESİZ satış yapıyor!
  • quote:

Orijinalden alıntı: jubeii

quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

Kac amper varsa okadar aliyor aletleri eskisi gibi 5v1amper girisi yok aletin 5v2a takwrsan gayet hizli olur ben 9v2a cikisli 12v.1.5ampere kadar yukselen bir adaptorle ettim 4saat surdu tam dolum 5v1 cikisli standaet adaptorlede yapdim yaklasik 8 9 saat surdu

merhaba,

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=127650423

linkteki ürünü sipariş verdim. Vermeden önce QC 3.0 teknolojisini okudum.
    20 volta kadar değişken oranlı şarz alabildiğini yazıyor ama anlamadığım,
    bu volt amper ilişkisi nedir. Mesela dioki 5.1V 2.4A; 9V/12V 15W MAX yada 18W
    volta mı bakıcaz ampere mi bakıcaz hıza bakmak için çozemedim. Bide power diolar
    ne demekse.

ürün sparisini iptal etti mi sizde de satici?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• asza kullanıcısına yanıt
    Site güvenilir gelmediği için iptal ettim yazmış yukarıda ancak sorunuza ben cevap vereyim, ben de sipariş vermiştim bu üründen ancak siparişin durumu 'refunded' olarak güncellendi bugün. Bakalım para iadesi olacak mı belki o konuda güvenilirdir.

• Arkadaşlar HB'da bu satıcıdan alan var mı? Linkteki ürünü almak istiyorum ya da orijinal elden alabileceğim bir yer bilen var mı İstanbul'da?

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-20000-mah-versiyon-2-quick-charge-3-0-tasinabilir-hizli-sarj-cihazi-p-HBV000004OYL6
  • asza kullanıcısına yanıt
    İlk başta para bankadan çekilmedi die uyarı geldi.

Sonra mh ye ulaştım ama zahmetli oldu. Para nie geçmedi bankayı aradım dedim.

Sonra size parayı çektik sonra geri verdik dediler.

Nie böle yaptınız dedim cevap vermediler.

Site hoşuma gitmedi. Mhye bağlanmak mesele.

• 2.nesil 10.000 lik icin iki uclu kablo ariyorum kaliteli hem powerbanki sarj etcem hem de iphone u ondan bir usb girisli iki iphone samsungg cikisli

• ÇVK kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten hepsiburadadan sadece satıcı hb ise alın herhangi bir ürünü başka satıcıdan almak iade etmeye sebep olur keski satıcı hb olandan alsaydınız ben öyle aldım ve sorun yaşamadım pek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Impakt

Hocam zaten hepsiburadadan sadece satıcı hb ise alın herhangi bir ürünü başka satıcıdan almak iade etmeye sebep olur keski satıcı hb olandan alsaydınız ben öyle aldım ve sorun yaşamadım pek.

Hocam ben satıcısı hepsiburada olan aldım ancak kutudan çıkan kablo yuvarlak , düz değil ve girmesi çok zor bastırıyorum girsin diye resmen , düz kablo olması gerekmez miydi. Orjinallik sorgulaması yaptım ilk yapma da sayfa kapandı göremeden , ikinci denememde bu ürün 2 kere sorgulanmıştır dedi. Sizce ürün orjinal mi iade edeceğim yoksa arkadaşlar bir el atı verin kablo işgillendirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abidig -- 31 Temmuz 2017; 12:53:2 >
  • abidig kullanıcısına yanıt
    Iade talebi aç kablo yuvarlak duymadım hiç.

• Kablosu şu , orjinallik videosunu izledim sıkıntı yok bir bu kablo sıkıntı geldi bana

Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar!

• quote:

Iade talebi aç kablo yuvarlak duymadım hiç.

Sizin kablo yassı mi

• quote:

İade etim, parayi geri verdiler.

Ama yorumumu yayinlamamislar.

Zarar kargo parasi oldu. Baska siteden aldim bir gunde geldi TR den garantili ve orjinal urun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÇVK kullanıcısına yanıt
    Yorum yayınlama konusunda kıtlar biraz sanırım ama en ufak şüphede iade etmek önemli bir de sitede kargo ücreti ödemeden iade edilebileceği yazıyordu aras ile doğru değil miymis?

• 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.