Şimdi Ara

Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar! (173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.851
Cevap
98
Favori
145.379
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba iki powerbank arasında kaldım öneri istiyorum. Birinci powerbank Xiaomi quick charge 2 destekli 10.000mah olan Türkiye'de 67 liraya alınabiliyor, ikinci ise Romoss quick charge 3 destekli 10.000mah Yurtdışında 83 liraya bulunuyor ve Turkey post ile sorunsuz geliyor. Telefonum quick charge 3 destekli olduğundan kafam karışık, sizce 16 lira daha fazla verip yurtdışından sipariş etmeye değer mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emirio -- 17 Mayıs 2017; 20:16:16 >
  • Emirio kullanıcısına yanıt
    İyi günler hocam, Ben de sizin gibi ikilemde kalmıştım type-c ve Qc. 3.0 desteği istiyordum o model de en ucuz 120 TL.. Ama 66 TL ye satılan modelini aldım gayet güzel, QC 2.0 / 2.4 amper çıkış veriyor ki QC 3.0 olan telefonun şarj aleti de 2.4A çıkış veriyor. GM 5+ telefona takınca hızlı şarj oluyor aynı şarj aleti ile olduğu gibi. Taşıma sıkıntısı yok, telefondan biraz kalın, uzunluğu telefon kadar yok. Kalite olarak güzel görünüyor. Xiaomi den sasmayin derim ben..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam telefon olarakta Xiaomi kullanıyorum fakat almışken iyisi olsun mantığı yüzünden tam karar veremiyorum. Şuan halihazırda romoss 20000mah'lık powerbank'im var fakat taşıması gerçekten problem olduğundan 10000'lik arayışına girdim.

Xiaomi'nin artısı uzunluğunun 1.5 santim daha kısa olması fakat romoss'ta tam telefon uzunluğunda. Romoss'un da LCD gösterge çift usb ve qc3 desteği artıları var. Kafam karışık gerçekten

Bu arada cihazın inceliği nasıl mesela cepte telefon ile beraber rahatsız etmeden durur mu?

• Emirio kullanıcısına yanıt
    Hocam bana göre rahat duruyor ama kişiden kişiye değişebilir, powerbank ve telefon ikisinin kalınlığı yaklaşık 22 mm oluyor. Kalın powerbank ler kadar yani..

• arkadaşlar merhaba.

xiaomi 10000lik powerbank. bir gün telefonu şarj ederken hık dedi gitti.

elektriğe takınca 4 ışığı 1 salise falan yanıp sönüyor. tamiri mümkün müdür?
  • waterloo kullanıcısına yanıt
    edilir bence ama servisine verdın enrdan almısanız oraya danısın benım aldıgım yerde 2yıl delta servisi garantisi vardı
  • banggood dan aldım.
  • Arkadaslar hb'den aldığım xiaomi 10000 mah powerbankin 4.ledi hic yanmiyor şarj esnasındada 3.ledde kalıyor,cihaz arızalımı?

• arkdaşlar yardım lütfen !

Mi band 1s kullanıyorum yakın zamanda bir de mi powerbank versiyon2 satın aldım. ürün özellikklerinde düşük amper şarj desteği diyordu. Powerbank diğer cihazları sorunsuz şarj ederken bileklliği taktığımda 30 saniye şarj ediyor ve duruyor. Powerbank arızalı mıdır, ne yapmalıyım ? Yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: techman42

arkdaşlar yardım lütfen !

Mi band 1s kullanıyorum yakın zamanda bir de mi powerbank versiyon2 satın aldım. ürün özellikklerinde düşük amper şarj desteği diyordu. Powerbank diğer cihazları sorunsuz şarj ederken bileklliği taktığımda 30 saniye şarj ediyor ve duruyor. Powerbank arızalı mıdır, ne yapmalıyım ? Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam Powerbank'ı düşük güç moduna alıyor musunuz? Powerbank üzerindeki tuşa 2 kere arka arkaya basınca düşük güç moduna geçiyor ama.
  • lg g flex 2 var cihaz 3000 mah, iyi bi powerbank almak istiyorum en azından iki kere şarj etsin ama pek anlamam bunlardan. ne dersiniz kaçlık işimi görür benim ve xiaomi iyi midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssslashhh

lg g flex 2 var cihaz 3000 mah, iyi bi powerbank almak istiyorum en azından iki kere şarj etsin ama pek anlamam bunlardan. ne dersiniz kaçlık işimi görür benim ve xiaomi iyi midir?

Hocam uygun fiyatli olarak Xiaomi nin 2. Versiyon 10.000 Mahlik versiyonu isinizi gorur. Qc 2.0 destekli ayni zamanda. Kendimde kullaniyorum, memnunum. Telefonunuzu da en az 2 kere sarj eder. Daha kaliteli marka isterseniz arkadaslar yorum yapacaklardir.

• HB den V2 10.400 mAh 55'e aldım 3-4 ay önce. Varsa alınabilir, orjinal, hızlı şarj ediyor ( S4'ü 2A adaptörle aynı hızda şarj ediyor neredeyse )

• quote:

Orijinalden alıntı: Symplegad

Arkadaslar hb'den aldığım xiaomi 10000 mah powerbankin 4.ledi hic yanmiyor şarj esnasındada 3.ledde kalıyor,cihaz arızalımı?

Tam şarj olduğunda 4ü de yanıyor benim cihazda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkür ederim. Ürünü iade etmeyi ya da servise göndermeyi düşünüyordum, hızır gibi yetiştiniz. Malum kullanım klavuzu çince olunca :) Dediğiniz gibi düşük şarj moduna almak gerekiyor. Yaptıktan sonra olması gerektiği gibi Mi band 1s cihazımı şarj edebildim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Forum1th

HB den V2 10.400 mAh 55'e aldım 3-4 ay önce. Varsa alınabilir, orjinal, hızlı şarj ediyor ( S4'ü 2A adaptörle aynı hızda şarj ediyor neredeyse )

Ben de n11 üzerinden almıştım. S4'ü dediğiniz gibi kendi şarj aletine yakın değerlerde şarj ediyor. 1200 mah, hatta bazen 1900 mah gördüm Ampere uygulamasında. Tabi şarj edilen telefon pilinin durumu da önemli.

• quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

quote:

lg g flex 2 var cihaz 3000 mah, iyi bi powerbank almak istiyorum en azından iki kere şarj etsin ama pek anlamam bunlardan. ne dersiniz kaçlık işimi görür benim ve xiaomi iyi midir?

Hocam uygun fiyatli olarak Xiaomi nin 2. Versiyon 10.000 Mahlik versiyonu isinizi gorur. Qc 2.0 destekli ayni zamanda. Kendimde kullaniyorum, memnunum. Telefonunuzu da en az 2 kere sarj eder. Daha kaliteli marka isterseniz arkadaslar yorum yapacaklardir.

sağolasın hocam 2. versiyondan kastın nedir? hiç bilgim olmadığı için soruyorum :) ürünü bi atabilirsen bakayım
  • ssslashhh kullanıcısına yanıt
    https://market.miuiturkiye.net/powerbank/xiaomi-mi-powerbank-2-10000-mah-tasinabilir-hizli-sarj

Bu hocam 1.seriye gore sekil + hizli sarj cikisi var ve eger hizli sarj adaptorunuz varsa bunu 3 4saatte dolduruyor haberiniz olsun

Bence 5 10tl daha verip bunu almak daha iyi attigim sitede 2yil Delta servis garantisi var bende ordan aldim n11de hep 6ay 1yildi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

quote:

sağolasın hocam 2. versiyondan kastın nedir? hiç bilgim olmadığı için soruyorum :) ürünü bi atabilirsen bakayım

Hocam sağolsun cronaldo2 hocam açıklamış size durumu. 1. Nesil olanlar Kalındı ve hızlı şarj desteği yoktu. 2. Versiyonda inceltildi, Quick Charge 2.0 desteği geldi, hem Powerbank kendi dolumunda QC 2.0 sayesinde daha hızlı doluyor, hemde Powerbank'e Şarj etmek için bağladığınız cihazı QC 2.0 ile daha hızlı dolduruyor. Ayrıca Düşük güç tüketimli cihazları da doldurma özelliği geldi, 2 kere üzerindeki tuşa basıldığında düşük güç moduna geçip Bluetooth kulaklık, Bileklik gibi düşük amper çeken cihazları doldurabiliyor. Ayrıca içerisindeki yeni nesil piller daha verimli.

Birde 1. Nesil 10.000 Mah Kapasiteli cihazdan daha önce çıkan (İlk Çıkan) 10.400 Mah'lık Powerbank var. Bu da 1. Nesil Kalın olan versiyona daha çok benziyor.

İlk Çıkan 10.400 Mah Kapasiteli cihaz için örnek link:http://urun.n11.com/tasinabilir-sarj-cihazi/xiaomi-10400-mah-powerbank-P165533282

1. Nesil Kalın olan 10.000 Mah Kapasiteli cihaz için örnek link:http://urun.n11.com/tasinabilir-sarj-cihazi/xiaomi-mi-10000-mah-tasinabilir-sarj-aleti-powerbank-kilif-P65688524

2. Nesil İnce olan 10.000 Mah Kapasiteli cihaz için örnek link:http://urun.n11.com/tasinabilir-sarj-cihazi/xiaomi-mi-10000-mah-2-nesil-powerbank-20-hizli-sarj-cihazi-P98402207

• quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

https://market.miuiturkiye.net/powerbank/xiaomi-mi-powerbank-2-10000-mah-tasinabilir-hizli-sarj

Bu hocam 1.seriye gore sekil + hizli sarj cikisi var ve eger hizli sarj adaptorunuz varsa bunu 3 4saatte dolduruyor haberiniz olsun

Bence 5 10tl daha verip bunu almak daha iyi attigim sitede 2yil Delta servis garantisi var bende ordan aldim n11de hep 6ay 1yildi

bu site türkiye distribütörü mü? pek bi değişik geldi de site :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssslashhh -- 28 Mayıs 2017; 1:7:56 >

• 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.