Şimdi Ara

Xiaomi Poco X3 NFC [Ana Konu ve Kullanıcı Deneyimleri] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.394
Cevap
150
Favori
605.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon ayarlarıni yaptım inceledim boyuttan rahatsız olmazsanız bu telefon alınır baya iyi özellikleri var hoparlör temizleme işine bayıldım mesela
    Xiaomi Poco X3 NFC [Ana Konu ve Kullanıcı Deneyimleri]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • extense E kullanıcısına yanıt
    Büyükse sıkıntı yok Mi Max 2 ve 3 kullanmışlığım var. Onlar da tabletten halliceydi.

Kutulu mu geldi acaba ürününüz? İçerik vs tam mıydı merak ettiğim için soruyorum.

Benim kargom pazartesine kaldı bekliyoruz bakalım. Ekran boyutu olarak Redmi Note 9 pro ile aynı ölçülere sahip gibi görünüyor (gsmarena'da yazan bilgilere göre söylüyorum.)
    Hayırlı olsun güzel telefon açıkçası bu hoparlör temizleme redmi note 8 de bulunuyor bende sipariş geçtim Ekim ayında elime geçecek

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackMirror

Büyükse sıkıntı yok Mi Max 2 ve 3 kullanmışlığım var. Onlar da tabletten halliceydi.

Kutulu mu geldi acaba ürününüz? İçerik vs tam mıydı merak ettiğim için soruyorum.

Benim kargom pazartesine kaldı bekliyoruz bakalım. Ekran boyutu olarak Redmi Note 9 pro ile aynı ölçülere sahip gibi görünüyor (gsmarena'da yazan bilgilere göre söylüyorum.)
    Evet mi store dan alındı orijinal kutulu ürün ben alıştım büyüklüğüne... Ama mi note 10 lite in verdiği o zevki vermiyor. Olsun yinede ben beğendim cihazı pil konusuna gelirsek bir günü çıkarıyor yoğun kullanımda...

Yalnız sayfa kaydirmalarinda takılmalar var.

Cihazı ilk açtığımda 250 MB lik bir düzeltme güncellemesi geldi yükledim. Tabiki ne sorunu vardida bu güncellemeyi yayınladılar bilmiyor um.

Ama genel olarak 199 Euro'ya böyle bir téléphone almak bence çok iyi bu telefon düzgün bir kullanimda baya iş görür fotoğrafları gerçekten çok güzel çekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: SUPERMAN

Hayırlı olsun güzel telefon açıkçası bu hoparlör temizleme redmi note 8 de bulunuyor bende sipariş geçtim Ekim ayında elime geçecek
    Teşekürler hocam size de şimdiden hayırlı olsun iyi günlerde eskitin..

Teşekkür ederim. Ben mavi renk sipariş geçtim, Siz yurtdışındamı yaşıyordunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: SUPERMAN

Teşekkür ederim. Ben mavi renk sipariş geçtim, Siz yurtdışındamı yaşıyordunuz.
    Evet bende gri olanını aldım. Daha önce kullandığım mi note 10 lite violet mavimsi bir renkti. Sokak ta çok dikkat çekiyor da ben de sevmem öyle elimde telefon ile konuşurken insanları n bana bakmasını sönük olsun dedim gri aldım.,😀😃

Gride güzel renk haklısınız dikkat çekiyor gerçekten de bende bazen gri niye almadım diye düşünmüyor değilim

Ben sizi Türkiye'de yaşıyorsunuz sandım Yurtdışında yaşadığınızı bilmiyordum. Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın. Malum buralarda kaçak yollardan geldiği için kutusuz cihazlara alıştık
  • Poco ile çektiğim birkaç photos bakalım beğenecek misiniz

• Xiaomi Poco X3 NFC [Ana Konu ve Kullanıcı Deneyimleri]

• Cihazın gözünüze çarpan kronik bir sorunu var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: UgLeR

Cihazın gözünüze çarpan kronik bir sorunu var mı?
    Hayır hocam mi note 10 lite gibi sensör sorunu vs. Hiçbir şey ile karşılaşmadım... Yağ gibi akıyor şuan

• quote:

Orijinalden alıntı: extense

Hayır hocam mi note 10 lite gibi sensör sorunu vs. Hiçbir şey ile karşılaşmadım... Yağ gibi akıyor şuan

Alıntıları Göster
    Siz yazdıkça için gidiyor :) Türkiye'de satışa çıksa da hele bir görsek...
  • Kayrabey kullanıcısına yanıt
    İçin gitmesin rahat ol yurtdışı 1800 TL lik telefon getir sende kullan kafaya takacak bir durum yok

• Xiaomi Poco X3 NFC [Ana Konu ve Kullanıcı Deneyimleri] Xiaomi Poco X3 NFC [Ana Konu ve Kullanıcı Deneyimleri]

Cihaz bugün elime geçti. Şimdilik sorun, sıkıntı yok. İlerleyen günlerde neler deneyimleyeceğiz bakalım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• BlackMirror kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun kaça aldınız hocam ayıptır sorması

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tecnikadamoguz01 T kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Piyasası nette bakıldığında da genellikle aynı fiyatta. İlla ki 50-100 fazla koyup satanlarda vardır.
    2700'e aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr James Wilson

Şu an kayıt yok diyorlar da gelir muhtemelen. Ön siparişten m51 verdim. İki gün sonra ne olacağı belli olmuyor amoled olsa yanabilir,ips ölü pixel olabiliyor şans işi
    Kayıt işi çözüldü

• quote:

Orijinalden alıntı: Kayrabey

Siz yazdıkça için gidiyor :) Türkiye'de satışa çıksa da hele bir görsek...

Alıntıları Göster
    Altı üstü bir telefon... Türkiye ye de gelecek muhakkak.
    Tam 1 hafta oldu kullanali dediğim gibi boy ve ağırlığı rahatsjz etmiyorsa bu telefon alınır.

Mi 10 T modelini çıkardılar insanlar Amoled ekran beklerken LCD Ekran çıktı. Gerçekten ekran tatmin edici

Bu telefona su kılıfı aldım Nilkin markasınin arka kapağı kapatan bir mekanizması var YouTube videolarını gördüm hoşuma gitti. Bir öneri alan arkadaş incelesin bununda .

€ 6,61 10%OFF | NILLKIN kamera koruma kılıfı için Xiaomi Poco X3 NFC durumda slayt koruyun kapak CamShield arka kapak X3 NFC küresel sürüm kılıfları
    https://tr.aliexpress.com/item/1005001447502333.html?srcSns=sns_Copy&spreadType=socialShare&bizType=ProductDetail&tt=MG&aff_platform=default&sk=_eMwTe2&mergeHashcode=77187416588&description=%E2%82%AC+6%2C61++10%25OFF+%7C+NILLKIN+kamera+koruma+k%C4%B1l%C4%B1f%C4%B1+i%C3%A7in+Xiaomi+Poco+X3+NFC+durumda+slayt+koruyun+kapak+CamShield+arka+kapak+X3+NFC+k%C3%BCresel+s%C3%BCr%C3%BCm+k%C4%B1l%C4%B1flar%C4%B1&aff_trace_key=b6151fd63ee84a0fb06c9bf13386296e-1601623193908-06657-_eMwTe2&businessType=ProductDetail&title=%E2%82%AC+6%2C61++10%25OFF+%7C+NILLKIN+kamera+koruma+k%C4%B1l%C4%B1f%C4%B1+i%C3%A7in+Xiaomi+Poco+X3+NFC+durumda+slayt+koruyun+kapak+CamShield+arka+kapak+X3+NFC+k%C3%BCresel+s%C3%BCr%C3%BCm+k%C4%B1l%C4%B1flar%C4%B1&platform=AE&terminal_id=15debaf0e8a243bb92dff24f7368c11b&templateKey=white_backgroup_101

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.