Şimdi Ara

Xiaomi'nin Türkiye macerası başladı! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
342
Cevap
14
Favori
43.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeni dolar kuruyla üst seviye telefonlar 6k 7k seviyelerinde çıkınca yarı fiyatına yine iyi bir seçenek olacaktır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sanirm Xiaomi'yide kaybettik yakında zam gelir aynen Huawei gibi çin malı diye sektöre girdi ardindan Samsung LG ile fiyat konusunda da rekabete girdi .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xioami gg

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vergiler niye yükseliyor anlamıyorum. Paralel ithalat yapanlara farklı, resmi distribütör ile gelenlere farklı vergi mi uygulanıyor?

• Fiyat performans ürünleri diye bişey kaldımı.dolardaki istikrar sürerse batıcaz ama büyüyoz nasıl oluyorsa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ŞAYAMOİ Buraya kadarmış... Bizde ki Kol gibi vergilerle. Fiyatlar şiştikce şişer Artık.

• Çok geç galdı kızım.

• Kurlar düşük olsa rekorlar kırabilirdi yine de fp ürünleri öne çıkacak bir dönemde iyi satış yapar. İthalat ürünleri bile peynir ekmek gibi gidiyor. Sevdiler bizi.

• Dolar 4.70 mi 8 440 dolar 2000 lira yapıyor 500 de vergi koysak 2500den satabilirler. Sonuçta 440 dolar son satış fiyatı olması lazım mağaza çıkışı daha ucuzdur.
  • Vergiler geliyor demek nasıl bir tutum anlamadım. Şuan satış yapan ithalatçılar vergi vermiyor mu sanıyorsunuz? Ya da dolar yükseliyor gelmesin diyen arkadaşlar, dolar sadece Xiaomi için mi yükseliyor? Xiaomi yine F/P kalacak her türlü...

Xiaomi 3000 TL olunca almanın ne anlamı var yazmış birisi. Emin ol Xiaomi 3000 olursa Samsung, Apple'ı 6000-7000 TL'den alamazsın

Defalarca yazıldı hala anlamak istemeyip fiyatlar çok artacak diyen var.

Ülkemizde şuan satış yapan ithalatçılar Çin piyasasından toplayıp getiriyor Xiaomi cihazları, yani daha en başında aracı giriyor. Üzerine birde kendi karlarını ekliyorlar iyice fiyat artıyor.

Xiaomi ise kendisi maliyetine getirebilir bu cihazları. Tabii ki küçük de olsa servis için bir artış olur ama bu söylediğim artıdan dolayı çok büyük bir fark görülmez.

Edit: Yalnız Gearbest olayı kafa karıştırıcı. Xiaomi İtalya ve Fransa'ya girmeden aylar önce resmi hesaplarından sürekli paylaşımlar yaptı geliyoruz diye. Türkiye hakkında ise hiçbir şey yok. Bu üstte yazdıklarım Xiaomi kendisi geliyorsa geçerliydi. Ancak bende oluşan hava Gearbest, Xiaomi adını kullanarak reklam yapmaya çalışıyor şeklinde oldu. Büyük ihtimalle bu olayın altından Gearbest'in Türkiye'de ithalatçılığa soyunması ve piyasaya yalan "Xiaomi Türkiye'ye geliyor." haberleri yollaması çıkacak.

Edit 2: Mi Türkiye isminde Facebook onaylı bir sayfa açılmış. Gearbest ile ortak çalışağını falan yazmışlar ama bilemedim:https://www.facebook.com/Mi-Türkiye-380432752368993/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kefelon -- 28 Mayıs 2018; 14:59:44 >

• Amazon gelecek haberi de yapmıştın ey DH ne oldu o iş ne gelen var ne giden.

• Ülke batıyor ya o yüzden girmiştir Türkiye pazarına.

• Z20 mi güzel hahhahhah güldürdün Allah ta seni güldürsün

• Xiaomi pahalı gelicek başta ama diğerlerinin fiyatı iyice uçacağı için bir süre sonra ucuz kalacak diğerlerinden ve 1-2 yıl beklerlerse en çok satan marka olur.

• Kefelon kullanıcısına yanıt
    Yahu paralelciler 1380 e note 3 sattı. Çin fiyatı ile aynı resmen. Nasıl oluyor da piyasadan alıyorlar. Bişey resmi lafı ile satılırsa fiyatı artar bu kadar basit. Gearbest genel olarak telefon için pahalı bi siteydi, o fiyatlar üstüne vergi vs eklenince sinek avlarlar.

• hayatında xiaomi kullanmamış adamlar kötülüyor ya çok gülüyorum . 2.5 senedir xiaomi kullanıyorum hem de alt seviye modelini ve hala akıyor cihaz.

• Xiaomi elden gidiyeah.

• quote:

Orijinalden alıntı: geronimoooooo

Z20 mi güzel hahhahhah güldürdün Allah ta seni güldürsün
    https://www.youtube.com/watch?v=PJorDoNAehw

şu telefonun neresi kötü yav s630 koymuştürkler ilk defa gerçekten orta seviye telefon yaptı gm in yaptıkları daha çok orta alt sınıf.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi javaprof -- 26 Mayıs 2018; 17:55:45 >
  • Şimdi kök fiyatları izliyoruz. Haydi bakalım geçir şöyle 3000 4000 Şaomi amca

• mi4, mi5 ve son olarak mi6 kullanıyorum çindeki verdiği servis ve müşteri memnuniyetini Türkiyeye getirirler inşallah. telefon bozuk çıktı çinde anında değiştirdiler. trdeki paralel ithalatçılar aylarca süründürüyor. çindeki servis kalitesini bekliyoruz. bunu yapamayacaksanız hiç bu işe girişmeyin ben distribitörüm deyip fiyat geçirenlere tok bu millet

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.