Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (738. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.933
Cevap
290
Favori
1.538.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 736737738739740
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel çekimler son fotoğrafta ağzım açık kaldı resmen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sagolun hocam, yok okadar olmadik henuz :D fotograflarin orjinallerinde noise yok ama biraz ben kendim ekliyorum :D
    Manuel mod ile cekildi
  • Sagolun hocam elimden geldigi kadar ile cekiyorum :)
  • buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkür ederim ilginiz için. Forumdan dediğiniz klavyeyide indirdim ama zannımca kendi klavyesi daha iyi. Swiftkeyi çok duydum ama daha önce hiç denemedim olmadı bi denerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

quote:

Orijinalden alıntı: HolyPenguen

B-S-G: -oto hdr+ eklendi

GC_3.2.045_Mi6_MiMix_final_1.1.apk

Hocam sağolun şimdi denedim, On Ve Arka Kamera da Hdr+ islemesi yapıyor standart olarak, ek bir ayar secenegi koymamışlar zaten. Sadece arka kamerada Touch Focus var, Otomatik olarak netlemiyor benim gördüğüm. Keske Portre modu da olsaydı bunda, ya da en azindan eski uygulama yerine kurulmasaydi iyi olurdu, iki uygulama da dururdu telefonla.

Paylastiginiz için çok teşekkürler

buyrun hocam apk'nın klonlanmış hali. 5.1 ve 3.2 yi yanyana kullanabilirsiniz. sırf ön kamera için ben de ikisini kullanıyorum ön kamera hdr+ bariz fark atıyor

Camera+3.2.apk

• Şu telefon 2.elde hiç tercih edilmez mi arkadaş

• Bazı telefonlara oreo gelmiş fakat bende henüz yok, zamanla mi gelecek?

• quote:

Orijinalden alıntı: Puitu

Bazı telefonlara oreo gelmiş fakat bende henüz yok, zamanla mi gelecek?

deneme sürümü yayınlandı yakın bi zamanda gelecek
  • myigitoguz M kullanıcısına yanıt
    SwiftKey dışında Xperia klavyeyi de tavsiye ederim şu bağlantıdaki mesajın ek kısmından indirip yükleyebilirsiniz:

https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=72947258&postcount=456

• NS_85 kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim.

• quote:

quote:

quote:

B-S-G: -oto hdr+ eklendi

GC_3.2.045_Mi6_MiMix_final_1.1.apk

Hocam sağolun şimdi denedim, On Ve Arka Kamera da Hdr+ islemesi yapıyor standart olarak, ek bir ayar secenegi koymamışlar zaten. Sadece arka kamerada Touch Focus var, Otomatik olarak netlemiyor benim gördüğüm. Keske Portre modu da olsaydı bunda, ya da en azindan eski uygulama yerine kurulmasaydi iyi olurdu, iki uygulama da dururdu telefonla.

Paylastiginiz için çok teşekkürler

buyrun hocam apk'nın klonlanmış hali. 5.1 ve 3.2 yi yanyana kullanabilirsiniz. sırf ön kamera için ben de ikisini kullanıyorum ön kamera hdr+ bariz fark atıyor

Camera+3.2.apk

Çok sağolun hocam ugrastiginiz icin Hdr+ işlemesi her türlü güzel hocam Ayarlardan Manuel Pozlama da açılınca, Karanlik cekim görülurse eğer arti pozlama da yapılabilir hocam

Siz nasıl klonlamistiniz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: NS_85

SwiftKey dışında Xperia klavyeyi de tavsiye ederim şu bağlantıdaki mesajın ek kısmından indirip yükleyebilirsiniz:

https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=72947258&postcount=456

Hocam bende Samsung, Lg, Iphone Klavye olarak modlanan Xperia klavye paylasmistim Miui Türkiye forumundan ama, acaba bunda da bu modlar varmi? Mod yazinca icerigini merak ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: myigitoguz

Hocam çok teşekkür ederim ilginiz için. Forumdan dediğiniz klavyeyide indirdim ama zannımca kendi klavyesi daha iyi. Swiftkeyi çok duydum ama daha önce hiç denemedim olmadı bi denerim.

Swiftkey e de göz atin hocam, beğenirseniz klavye de sizi öğrendikçe güzel tahminler yapıyor, farkli bir cihaza gecersenizde bu klavyeyi kullanmaya devam edersiniz alistiginiz için. Ben Mi6ya geçtiğimden bu yana SwiftKey kullaniyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: SafaSahbaz

Sagolun hocam, yok okadar olmadik henuz :D fotograflarin orjinallerinde noise yok ama biraz ben kendim ekliyorum :D
    Manuel mod ile cekildi

O kadar olmamisligi birakin hocam, bence daha iyisiniz Mi6 ile cekilmez bunlar dense inanirim yani. Sanki biz farklı telefonlari kullaniyoruz

Sonradan Photoshop gibi programlarla isleme varmi hocam? Noise kendim ekliyorum diyince merak ettim

• Huawei mate 10 lite ile bu telefon arasında kaldım, sizce hangisi mantıklı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karacaaga

quote:

Hocam 1-2 önceki sayfada HolyPenguen hocam paylaşmıştı Xda forum linkini, orada anlatmışlar ama bana Root ile yapmak daha kolay geldi

Oradan verilen linklerden birini yüklemiştim ancak fotoğraf modunda düşük ışıkta çok karanlık çekim yapıyordu, biraz kurcaladım ama olmadı, videoda da orijinal kameraya göre bariz fps kaybı vardı, umarım zaman içinde bir çözüm getirilir.

Hocam ayarlari yapinca Kamera kendine geliyor. Fakat Camera 2 Api destegi olmadığı icin romda sizde öyle görünüyor muhtemelen.

• quote:

Orijinalden alıntı: karacaaga

Bir de şöyle bir şey var, telefonu 8 'e güncelledikten sonra güvenlik uygulamasında görülen pil sıcaklığı o kadar hissedilmediği halde 40-41 derece görünüyor bazen, şuanda da öyle, hissettiğim 30-32 gösterilen 40 derece

Hocam Oreo romlarda bu durumu bendr duydum ama genel olarak derecenin arttigindan bahsediliyor, Beta romlarda da bu şekilde. Fakat siz hissetmediginizi belirtmissiniz, bundan bahseden olmamıştı. Eger hissedilmiyor ise, sensör okumasinda sorun olabilir Oreo da şuan için.

• quote:

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

Huawei mate 10 lite ile bu telefon arasında kaldım, sizce hangisi mantıklı?

Tasarım + Büyük Ekran + Resmi Garanti Mate 10 Lite.

Diğer özellikler içinse Mi6 bana göre. Tabi Mi6da On Kamera da Portre modu olmadığı da unutulmamali.

• Isleme elbette var, cektigim fotografa gore duzenlemeyi farkli programlarda yapiyorum ama genelde adobe photoshop cc veya snapseed uzerinden yapiyorum, snapseede biraz zaman ayirip kurcalarsaniz cok guzel bir uygulama, gorundugunden fazlasini yapabiliyorsunuz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

Huawei mate 10 lite ile bu telefon arasında kaldım, sizce hangisi mantıklı?

Tasarım + Büyük Ekran + Resmi Garanti Mate 10 Lite.

Diğer özellikler içinse Mi6 bana göre. Tabi Mi6da On Kamera da Portre modu olmadığı da unutulmamali.

Aynen katılıyorum, Tasarım + Büyük Ekran benim istediğim şeyler var Mate 10 Lite'de, mi6 tasarım olarak bana uymuyor.

Performans olarak bence mi6 dan aşağı kalmaz mate 10 lite. Hangisinin kamerası iyidir?
  • 
Sayfa: önceki 736737738739740
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.