Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (740. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.934
Cevap
290
Favori
1.538.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 738739740741742
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: K4PTAN

Peki bu cihazların alışverişini siz nereden yaptınız? En uygun nereden temin edebilirim ve en güvenilir ithalatçı garantisi nerde? Çok aklımı çeldi bu cihazlar performans olarak. Kamerayla çok işim yok orta düzey yeter. Hepsi 835 kullanıyor hepside aynı seviye sanırım. Yoksa sabırlı olup mi7 mi beklesem 845 le gelecek sanırım

Ben Forumdan Sefa hocamdan almıştım geçtiğimiz Haziran ayında, o zaman TR'ye ithalatçı Garantili olarak gelmemişti; Temmuz ayında geldi. Bir ara Migros'da Money Club indirimi var deniliyordu ama şuanki durum nedir bilemiyorum.

Chipset performansı aynı hocam, Oneplus 5T'de 8 Gb Ram seçeneği var ekstradan. Mi7'nin ne zaman tanıtılacağına dair kesin bir bilgi yok bildiğim kadarıyla, geçtiğim yılki şeyler yaşansa yine Temmuz ayını bulur ülkemize gelmesi. Bu şekilde Temmuz'a kadar beklerim derseniz; Mi7'de daha iyi bir ekran kasa oranı ile gelecek. Akabinde Oneplus 6'da tanılır. Durum sizin bekleyip bekleyememenize bağlı.

• K4PTAN kullanıcısına yanıt
    Mi 6 seramik kullanıyorum. Hitman sniper , yeni çıkan tekken oyununu oynadım hiç bir şekilde kasılma yok. En önemli kısım bana göre cihaz ısınmıyor. Çok ilginç geliyor bu durum bana. Yarım saat 1 saat oynuyorum çok az ısınıyor. Oyun açısından düşünüyorsanız mi 6 sizi tatmin eder bence.
  • buraoca2 kullanıcısına yanıt
    O zaman beklemiyim. Ekran olarak mi mix 2 ekran kasa oranı beni çok cezbediyor. S6 edge alıştığım için. mi 6 veya mi mix 2 alıcam sanırım fakat mi mix 2 de pahalı 6 ya göre. fixpack denen bişey varmış hepsiburadada. Onunla birlikte alsam daha iyi olacak sanırım. Forumda uygun fiyatlı nereden temin edebilirim özel mesajdan iletişime geçebilir misiniz? Yardımlarınız için çok sağolun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • emrevural kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam. 835 sanırım tüm oyunlarda yüksek performans sergiliyor. Ekran kasa oranı açısından mi mix 2 düşünüyorum ama oda 6 ya göre pahalı geliyor. Bakalım karar veremedim henüz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Sağolun hocam. 835 sanırım tüm oyunlarda yüksek performans sergiliyor. Ekran kasa oranı açısından mi mix 2 düşünüyorum ama oda 6 ya göre pahalı geliyor. Bakalım karar veremedim henüz.

Android Ekosisteminde daha güçlü bir Chipset yok zaten şuanda.
  • Arkadaşlar Rehber'de yavaşlık sorunu ile ilgili Miui Türkiye forumunda bir paylaşım gördüm. Eğer rehberinde yavaşlık olan var ise deneyebilir. Bende herhangi bir yavaşlık söz konusu olmadığı için denemedim.

Yapılacaklar;

"Ayarlar - Yüklü Uygulamalar - Kişiler ve Çevirici" kısmına gidip Orta kısımda bulunan "Veri kullanımını Kısıtla" 'ya tıklayıp, Veri'nin yanındaki onay işaretini kaldırın. Sonrasında cihazı yeniden başlatıp durumu kontrol edin.
  • An itibariyle seramik versiyonuyla aranıza katıldım 707mblik güncellemesi var
  • Bunda radyo varmı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

quote:

Kirin 970 var var kardeşim be 835 den güçlü

• Sim kart etkinleştirme hatasını çözemedim bari mesaj atıp durmasını nasıl çözerim dostlar

• cem650 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de etkinleştirme olmadı. Bende ayarlar izinler izinler oradan miu hesaplarını kullanan tüm uygulamaları kapattım. Aynı zamanda senkronizasyonuda miu hesabı için kapattım.

• mi hesabı kullanmak şart mı ne işe yarıyor?

kaliteli ekranı tam kaplayan ekran koruyucu tavsiyeniz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Enginesin_55

quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

quote:

Kirin 970 var var kardeşim be 835 den güçlü

Hocam kafa kafaya performanslari. Gpu tarafında 1 tik önde genel olarak SD 835, Cpu tarafında ise Kirin 970 bir tik önde. Ama arada SD 821 - SD 835 gibi bir fark yok. Kirin 970in avantaji ise dahili NPU birimi bulundurması.

• Arkadaşlar bende 1 aylık Iphone SE var 32 gb. +75tl vererek mi6 128gb cihazla takas teklifi ettim kabul etti satıcı. Sizce değer mi? Tamamen piyasa şartlarına göre soruyorum. Mi6 daha iyi telefon biliyorum. Delta servis nasıldır?

İlana 1850tl yaZmış. 5aylık telefon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skyrime2828 -- 17 Şubat 2018; 16:54:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba ben Samsung j7 pro ve mi6 arasında kaldım.Telefondan oyun oynamam,ayda yılda bir selfie çekerim ama arka kamerayı manzaralar için kullanırım. Genelde video izlerim. Beklentim sadece sarj ve bana en az 3 4 sene sıkıntı çıkarmaması. Bu istediklerime göre samsung hem fiyat hemde garantisi açısından daha iyi geliyor sanki. Mi6 j7 proyu sever* deyecek arkadaşlar için tekrardan yazıyorum TELEFONDAN OYUN OYNAMIYORUM.

Sizce ne yapmalıyım? Sadece arka kamerası için mi6 alınır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem650

Sim kart etkinleştirme hatasını çözemedim bari mesaj atıp durmasını nasıl çözerim dostlar

Bende çözemedim kardeş

Ayarlar > Yüklü uygulamalar > Xiaomi SIM Etkinleştirme Servisi gir

Orada bildirimlere tıkla ve Bildirimleri gösteri kapat.
    Ayrıca yine aynı yerden Uygulama izinlerine gir ve orada ki işaretleride kapat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem650

Sim kart etkinleştirme hatasını çözemedim bari mesaj atıp durmasını nasıl çözerim dostlar

Ayarlar-izinler-izinler-sms lere girfikten sonra sağda üste 3 nokta var ona bas, sistemi göster dedikten sonra sayfayı en alta çek xiaomi sim etkinleştirme tıkını kapat.

• quote:

Orijinalden alıntı: ambassador26

Arkadaşlar bende 1 aylık Iphone SE var 32 gb. +75tl vererek mi6 128gb cihazla takas teklifi ettim kabul etti satıcı. Sizce değer mi? Tamamen piyasa şartlarına göre soruyorum. Mi6 daha iyi telefon biliyorum. Delta servis nasıldır?

Mi6 iPhone se den genel olarak çok daha iyi telefon, delta servise fazla güvenme derim, servis sorun değilse al.

• Arkadaşlar, arkadaşım bu telefonu kullanıyor ve ilginç bir sorunla karşı karşıya.

Telefon şuan yaşadığı eve girer girmez arama yapmıyor ve arama kabul etmiyor. Apartmanın dışında böyle bir şey söz konusu değil. Evin içine girince birden hat kesiliyor. Mobil veride sıkıntı yok sadece arama yapmıyor ve kabul etmiyor.

Hat için müşteri hizmetleriyle konuştuk ancak onlar bir şey diyemediler. Siz yardımcı olabilir misin? Çok teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cantrk95 -- 17 Şubat 2018; 18:7:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

quote:

Orijinalden alıntı: ambassador26

Arkadaşlar bende 1 aylık Iphone SE var 32 gb. +75tl vererek mi6 128gb cihazla takas teklifi ettim kabul etti satıcı. Sizce değer mi? Tamamen piyasa şartlarına göre soruyorum. Mi6 daha iyi telefon biliyorum. Delta servis nasıldır?

Mi6 iPhone se den genel olarak çok daha iyi telefon, delta servise fazla güvenme derim, servis sorun değilse al.

Peki cihazın lg panel olup olmadıgını nasıl öğrenirim?

• 
Sayfa: önceki 738739740741742
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.