Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (739. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.933
Cevap
290
Favori
1.538.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 737738739740741
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: buraoca2

quote:

Orijinalden alıntı: HolyPenguen

quote:

quote:

B-S-G: -oto hdr+ eklendi

GC_3.2.045_Mi6_MiMix_final_1.1.apk

Hocam sağolun şimdi denedim, On Ve Arka Kamera da Hdr+ islemesi yapıyor standart olarak, ek bir ayar secenegi koymamışlar zaten. Sadece arka kamerada Touch Focus var, Otomatik olarak netlemiyor benim gördüğüm. Keske Portre modu da olsaydı bunda, ya da en azindan eski uygulama yerine kurulmasaydi iyi olurdu, iki uygulama da dururdu telefonla.

Paylastiginiz için çok teşekkürler

buyrun hocam apk'nın klonlanmış hali. 5.1 ve 3.2 yi yanyana kullanabilirsiniz. sırf ön kamera için ben de ikisini kullanıyorum ön kamera hdr+ bariz fark atıyor

Camera+3.2.apk

Çok sağolun hocam ugrastiginiz icin Hdr+ işlemesi her türlü güzel hocam Ayarlardan Manuel Pozlama da açılınca, Karanlik cekim görülurse eğer arti pozlama da yapılabilir hocam

Siz nasıl klonlamistiniz hocam

Lucky patcher işinizi görür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlaar 2 gündür mi 6 kullanıyorum, normalde profesyonel fotoğraflarla baya bir haşirneşirim. Photoshop ve lightroom da renk ve ton ayarları yaptıktan sonra instagramda paylaşmak için mi6 ya gönderdim orjinal fotoğrafları ama renkler bilgisayardan bariz şekilde farklı bilgisayarda canlı ve renkli iken mi6 da daha soluk ve cansız kaldığını gördüm. Daha önce yaşayan oldu mu renkleri doğru alamama sorunu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SafaSahbaz

Isleme elbette var, cektigim fotografa gore duzenlemeyi farkli programlarda yapiyorum ama genelde adobe photoshop cc veya snapseed uzerinden yapiyorum, snapseede biraz zaman ayirip kurcalarsaniz cok guzel bir uygulama, gorundugunden fazlasini yapabiliyorsunuz

Anladim hocam işleme yapmamissnizdir diye düşünmüştum hep ben Herseye rağmen çok güzel fotoğraflar yakalamissimiz hocam yinede. Photoshop u babamda işlemek için kullanıyorda deniz derya gerçekten. Snapseed de cok fazla detay var, ben o detayların arasinda bogulmustum hocam. Sizin ellerinize sağlık Ugrasmaktansa Sizin fotoğraflariniza bakmak daha fazla keyif veriyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

B-S-G: -oto hdr+ eklendi

GC_3.2.045_Mi6_MiMix_final_1.1.apk

Hocam sağolun şimdi denedim, On Ve Arka Kamera da Hdr+ islemesi yapıyor standart olarak, ek bir ayar secenegi koymamışlar zaten. Sadece arka kamerada Touch Focus var, Otomatik olarak netlemiyor benim gördüğüm. Keske Portre modu da olsaydı bunda, ya da en azindan eski uygulama yerine kurulmasaydi iyi olurdu, iki uygulama da dururdu telefonla.

Paylastiginiz için çok teşekkürler

buyrun hocam apk'nın klonlanmış hali. 5.1 ve 3.2 yi yanyana kullanabilirsiniz. sırf ön kamera için ben de ikisini kullanıyorum ön kamera hdr+ bariz fark atıyor

Camera+3.2.apk

Çok sağolun hocam ugrastiginiz icin Hdr+ işlemesi her türlü güzel hocam Ayarlardan Manuel Pozlama da açılınca, Karanlik cekim görülurse eğer arti pozlama da yapılabilir hocam

Siz nasıl klonlamistiniz hocam

Lucky patcher işinizi görür

Peki hocam şimdiye kadar Reklam engelleme ve Uygulamanin Marketle entegrasyonunu kesmek haricinde hiç kullanmamistim. Bir sonraki sefere bende denemeye çalışayım, yada direk yine siz bu sekilde 2. Kullandiginizi paylasirsaniz süper olur hocam

Birde ilk kullandiginiz Kamerayi Miui 2.uygulama oluşturma özelliği ile klonlayip, ilk uygulama yerine farkli bir Kamera uygulamasi kurmaktan bahsedilmis Xda forumunda hocam ama, sanirim Lucky Patcher in kullanimi daha rahat olur

• quote:

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

Huawei mate 10 lite ile bu telefon arasında kaldım, sizce hangisi mantıklı?

Tasarım + Büyük Ekran + Resmi Garanti Mate 10 Lite.

Diğer özellikler içinse Mi6 bana göre. Tabi Mi6da On Kamera da Portre modu olmadığı da unutulmamali.

Aynen katılıyorum, Tasarım + Büyük Ekran benim istediğim şeyler var Mate 10 Lite'de, mi6 tasarım olarak bana uymuyor.

Performans olarak bence mi6 dan aşağı kalmaz mate 10 lite. Hangisinin kamerası iyidir?

Hocam Performans olarak arada dünya kadar fark var, yoksa Huawei de neden Mate 10 ve Pro yu üretsin. Siz günlük kullanimda bunun etkisini ne derece farkedersiniz orasi ayri tabi ama. Mate 10 lite in chipseti orta seviye sonuç olarak.

En güzeli Cihaz testlerine göre karar vermeniz hocam, bu konuda benim bir bilgim yok. Yada deneyimleyen arkadaşlar var ise bilgi verirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: BUSAH

Arkadaşlaar 2 gündür mi 6 kullanıyorum, normalde profesyonel fotoğraflarla baya bir haşirneşirim. Photoshop ve lightroom da renk ve ton ayarları yaptıktan sonra instagramda paylaşmak için mi6 ya gönderdim orjinal fotoğrafları ama renkler bilgisayardan bariz şekilde farklı bilgisayarda canlı ve renkli iken mi6 da daha soluk ve cansız kaldığını gördüm. Daha önce yaşayan oldu mu renkleri doğru alamama sorunu ?

Hocam normaldir diye düşünüyorum, bu konuda daha bilgili arkadaşlar cevap verirler. Fakat bizim cihazda Oneplus 5 deki gibi Renk kodlamasi seçimi yok, bu sebeple Monitorunuzde Renk kodlamasi yaptiysaniz, fotoğraflar biraz daha farkli görünebilir. Yani aslinda burada önemli olan telefon ekranindan ziyade sizin kullandığınız Monitor olarak düşünüyorum. Benzer bir durum Evdeki monitördede geçerli çünkü, Dell U2711 ile Mi6dan bakilan fotoğraflar hele birde Photoshop da islenmisse daha farkli görünüyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Enginesin_55

quote:

Orijinalden alıntı: alperuygun26

9.2.2.0'da bildirim problemi yaşıyorum.Daha önce karşılaşan oldu mu?

Ayrıca dha önce kullandım sorun yaşamadım şuan 8.2.8 deyim ama geri 9.2.2 ye donucem rom iniyor pc de

Hocam siz 8.2.8de ufak hatalar olduğundan bahsedilmis ti, sizde bu yüzden mi 9.2.2.0 a doneceksiniz. Epic roma alalim hocam sizi de

Aslında custom rom taraftarı değilim özellikle Xiaomi kullanırken çünkü arayüz ve stabilite güzel hoşuma gidiyor. Epic ve miui pro gibi arayüz stok miui olan romlar var ama ben yinede tercih etmiyorum şimdilik.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alperuygun26

9.2.2.0'da bildirim problemi yaşıyorum.Daha önce karşılaşan oldu mu?

Ayrıca dha önce kullandım sorun yaşamadım şuan 8.2.8 deyim ama geri 9.2.2 ye donucem rom iniyor pc de

Hocam siz 8.2.8de ufak hatalar olduğundan bahsedilmis ti, sizde bu yüzden mi 9.2.2.0 a doneceksiniz. Epic roma alalim hocam sizi de

Aslında custom rom taraftarı değilim özellikle Xiaomi kullanırken çünkü arayüz ve stabilite güzel hoşuma gidiyor. Epic ve miui pro gibi arayüz stok miui olan romlar var ama ben yinede tercih etmiyorum şimdilik.

Yok hocam Bende Miui Arayüzü tabanlı Romlardan bahsediyorum zaten Google Kamera, Root, Ses Modu gibi işlere girerseniz romu değiştirirsiniz zaten.

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Hocam aynen aradığım klavye. Şimdi benim için oldu. Sadece hoşlanmadığım bir durum var. O da ben yazarken üstte de yazıların tekrarlanması. Biraz böyle kullanacağım. Yazdıklarımı tahmin ediyor ya. Pek hoşlaşmıyorum bu durumdan. Kapatmasını biliyorsanız yardımcı olur musunuz? Bu arada akşam 1 gibi uçak moduna alıp sabah 5buçukta kalktığımda yüzde 30dan yüzde 27ye düşmüş. Bu durum sizce normal mi? Eski samsung c5imde en fazla yüzde 1 düşüyordu.

• Herkes klavye önermiş ben de swype'ı önereyim denediklerim arasında en hızlı yazdığım klavye.

• quote:

Orijinalden alıntı: myigitoguz

Hocam aynen aradığım klavye. Şimdi benim için oldu. Sadece hoşlanmadığım bir durum var. O da ben yazarken üstte de yazıların tekrarlanması. Biraz böyle kullanacağım. Yazdıklarımı tahmin ediyor ya. Pek hoşlaşmıyorum bu durumdan. Kapatmasını biliyorsanız yardımcı olur musunuz? Bu arada akşam 1 gibi uçak moduna alıp sabah 5buçukta kalktığımda yüzde 30dan yüzde 27ye düşmüş. Bu durum sizce normal mi? Eski samsung c5imde en fazla yüzde 1 düşüyordu.

Hocam yazilarin tekrarlanmasi derken o kelime tahmini özelliği işte. Biraz size alissin klavye, cok rahat yazmanızı sağlayacak. Ben kelime yazarken yazmak istediğimi yazıyor orada, bende direk ona tiklanmiyorum, boşluk tuşuna basmaya bile gerek kalmıyor. Veya kelimeyi yazinca bile Boşluk yerine o tahmine tıklıyorum.

Şarj biraz fazla gitmiş gibi hocam ama romla alakali o durum genelde. Normalde bende de 6-8 saat wifiye bagli sekilde bekleme de %3-4 civari şarj gidiyor.

• quote:

Herkes klavye önermiş ben de swype'ı önereyim denediklerim arasında en hızlı yazdığım klavye.

Sağolun hocam bir ara SwiftKey ile Swipe meşhurdu. Bende SwiftKey i deneyip alisinca bakmadim hic Swipe a.

• merhabalar. geçen hafta boş bulunarak gelen oreo güncellemesini yaptım. sony mw600 bluetooth kulaklık kullanıyorum. güncellemeden önce çok güzel çalışırken şimdi ilk bağlanmada ses gelmiyor. telefonu yeniden başlattıktan sonra normale dönüyor. var mıdır bir çözümü?
    şimdiden teşekkürler.
  • Arkadaşlar S6 edge kullanıcısıyım uzun zamandır. Xiaomi gibi oneplus 5t gibi telefonları yeni öğreniyorum bir iki baktım performans açısından snapdragon 835 oyunlarda çok iyi diyorlar. Telefondan çok oyun oynuyorum ve yeni çıkan oyunları benim cihaz artık kaldırmıyor. mi mix 2 mi mi6 mı yoksa one plus 5t mi almalıyım sizce?

Hocam klavyeyi kullanmaya başladım gerçektende rahatmış devam edeyim biraz bakalım

• SATILIK;

6 / 128 Siyah Cam, Migrostan alınma.

Herhangi bir kılcal çiziği bile yok, aldığım günden beri kılıfla kullandım,
    Yaklaşık 3 aylık cihaz.

İlgilenenlere duyurulur :)
  • Farkli klavye arayanlara wrio keyboard uyglamasini onerebilirim. Alistiktan sonra gercekten cok seri yazabiliyorsunuz. Alismak mesele tabii 😂😂.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: myigitoguz

Hocam klavyeyi kullanmaya başladım gerçektende rahatmış devam edeyim biraz bakalım

Biraz o size alışsın, biraz siz ona alışın hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4PTAN

Arkadaşlar S6 edge kullanıcısıyım uzun zamandır. Xiaomi gibi oneplus 5t gibi telefonları yeni öğreniyorum bir iki baktım performans açısından snapdragon 835 oyunlarda çok iyi diyorlar. Telefondan çok oyun oynuyorum ve yeni çıkan oyunları benim cihaz artık kaldırmıyor. mi mix 2 mi mi6 mı yoksa one plus 5t mi almalıyım sizce?

Hocam seçim zor. Hepsi güzel cihazlar. Bence Beğendiğiniz alın Kamera ön planda olmayacaksa Mi Mix 2 aralarından en güzeli gibi duruyor, ama Kamera da lazım derseniz Mi6 veya 5T'ye bakın.
    Peki bu cihazların alışverişini siz nereden yaptınız? En uygun nereden temin edebilirim ve en güvenilir ithalatçı garantisi nerde? Çok aklımı çeldi bu cihazlar performans olarak. Kamerayla çok işim yok orta düzey yeter. Hepsi 835 kullanıyor hepside aynı seviye sanırım. Yoksa sabırlı olup mi7 mi beklesem 845 le gelecek sanırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 737738739740741
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.