Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (346. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.933
Cevap
290
Favori
1.538.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mi6 ile uyumlu durmuyor Zaten listede de Mi6 yok!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snoppy -- 15 Ekim 2017; 17:3:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilmycry_87

Gece foto cekiminden ornek atacak varmi birde gunduz s7 den gecmeyi dusunuyorum tavsiye edermisiniz

tam olarak gece sayılmaz ama yine de atmak istedim.

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • resim çektikten sonra mi 6 ile çekildiğini söyleyen bir yazı ekliyor resimlere onu nasıl kaldırabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZENGIN

Boche efekti nerden ayarlanacağı hakkında bilgi verebilir misiniz

Kamerayı açtığınızda üstte ortada bir portre resmi var. Ona basın. Sonra zaten kameranın altında göreceksiniz. Çekeceğiniz objeden en fazla 2-2.5 metre uzakta olun. Sonra çekin. Bazen önde olmasını istediğiniz objenin üzerine birkez basmanız gerekebilir. Yalnız karanlık ve kapalı ortamlarda pek iyi değil. Gün ışığında inanılmaz kareler yakalaybilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Statist

resim çektikten sonra mi 6 ile çekildiğini söyleyen bir yazı ekliyor resimlere onu nasıl kaldırabilirim

Kamera ekranında modlara basın.
    Yukarıda Dual Camera Watermark yazar. Onu kapatın.

• Çok güzel çıkmış bulutların rengi filan harika gözükür cidden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: antique

çantada taşımak için tek girişli UGREEN adaptör siparişi verdim..
    yanında 1mt TYPE-C kablo hediye olarak geliyor..
    ödemeyi mobilden yapınca fiyat 11.04 dolar oluyor,
    yani 40lira.. kargosu da takipli..

ürün linki:
    https://www.aliexpress.com/item/For-Qualcomm-Quick-Charge-3-0-2-0-Ugreen-USB-Charger-Smart-Fast-Mobile-Phone/32723120029.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.WUZN3K

Hocam Aukey yerine neden ugreen adaptör tercih etmiştiniz? Daha ufak olduğundan mı? Birde bu adaptörün yanında Type C usb kablo gelmesi de iyi, o kablonun fiyatı zaten 2-2.5 dolar. Hayırlı olsun, ben Evde Aukey'in 6 Portlu şarj cihazı, seyahaterde ise Mi6'nın yanında gelen şarj cihazını kullanıyorum.

@Qonrul

Hocam fotoğraf gerçekten güzel çıkmış Elinize sağlık...

• Herkese selamlar. Pil kullanımı sekmesinde sağ üstteki saat simgesine basınca ekran böyle görünüyor:

Bunun sebebi ve çözümü nedir?

Edit: Miui 8.5 kararlı sürüm kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joe* -- 15 Ekim 2017; 22:19:9 >
  • Arkadaşlar android uygulamalarımıza destek karşılığında çekiliş ve küçük bir ödeme yapma imkanımız var 250 kişilik bir grup kurmak üzereyiz, ilgisini çekenler katılmak isteyenler şu konuyu inceleyebilir veya pm ile ulaşabilirler.

https://forum.donanimhaber.com/uygulama-indirerek-hediye-kazanmak-isteyen-var-mi-max-250-kisi--129415054#129415054
  • buraoca2 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam. çok anlamam ama o bulutlar güzel geldi gözüme hemen çekeyim dedim.

• Joe* kullanıcısına yanıt
    Hocam sorun ne anlamadım, bu hepimizde var zaten

• pretty34 P kullanıcısına yanıt
    Herkeste ekran böyleyse sorun yok o zaman. Ben anormal bir şey sanmıştım.

• BoDuR B kullanıcısına yanıt
    yazılımsal güç derken? saf android değil mi bahsettiğin rom
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Hocam Aukey yerine neden ugreen adaptör tercih etmiştiniz? Daha ufak olduğundan mı? Birde bu adaptörün yanında Type C usb kablo gelmesi de iyi, o kablonun fiyatı zaten 2-2.5 dolar. Hayırlı olsun, ben Evde Aukey'in 6 Portlu şarj cihazı, seyahaterde ise Mi6'nın yanında gelen şarj cihazını kullanıyorum.

ben de evde 3 portlu AUKEY adaptör kullanıyorum.. zaten sizin tavsiyenizle almıştım, oldukça memnunum ama onun yeri sabit..
    XIAOMI'nin kendi orjinal adaptörünü de nereye koydum bulamıyorum..
    ofiste kafede dışarıda bi yerlerde şarj lazım olursa çantamda bir tane tek portlu adaptör olsun dedim..

UGREEN adaptör + kablo ikilisini tercih etme nedenim ise tamamen duygusal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antique -- 16 Ekim 2017; 1:42:33 >

• antique kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam umarim sorunsuz kullanirsiniz. Kablo maliyetini dusunce aslinda 10 dolardan daha ucuza gelmis oluyor adaptör. Aukey in adaptorleri de büyük oluyor, tasimak icin dezavantaj. Blitzwolf adaptörü de uygun fiyatli aslinda ama, Ugreen ve Blitzwolf adaptorlerinde sorun yasayanlar olmus, o yuzden sicak bakmadim ben.

Hayirli olsun tekrar, umarim sorunsuz kullanirsiniz.

• antique kullanıcısına yanıt
    Bu arada bende Ykz nin ve Funken in Qc 3.0 adaptorlerini siparis verdim, telefonla kullanmak icin degil de(guvenemedigimden ötürü) yedekte adaptör dursun diye. Funken 3.99 dolara, Ykz ise 3.79 dolara geldi. Bakalim yedekte dursun, bu fiyatlara Qc adaptör bulunmuyor. Sanirim resmi Qc lisansi yok, fiyati bu sebeple ucuz, fakat böyle olunca da telefonu emanet edecek kadar güvenilmiyor.

• S7 den mi6 geçen oldumu gectiyse skinti yasayan oldumu

• quote:

Orijinalden alıntı: devilmycry_87

S7 den mi6 geçen oldumu gectiyse skinti yasayan oldumu

Ben s7 edge den geçtim 2 ayı geçti. Hiçbir sıkıntı problem çıkarmadığı gibi daha uzun batarya ömrüyle beni mest etti diyebilirim. Belki miui arayüzü değişik gelebilir ilk başlarda ama kullanımı çok keyifli.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatiko

Ay sonunda Hong Kong seyahatim olacak, oradan cihaz almak istiyorum. Sakıncası varmıdır? Nelere dikkat etmeliyim? Orada yapmam gereken işlem varmıdır, varsa nedir?

Bu konuda çok acemiyim, tecrübesi olan varsa Hong Kong tan global rom yüklü olarak satıyorlarmı, satmıyorlarsa rom yükleme kendi başıma yapabileceğim kadar kolaymı, değilse nasıl yaptırabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: antique

quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

ben de evde 3 portlu AUKEY adaptör kullanıyorum.. zaten sizin tavsiyenizle almıştım, oldukça memnunum ama onun yeri sabit..
    XIAOMI'nin kendi orjinal adaptörünü de nereye koydum bulamıyorum..
    ofiste kafede dışarıda bi yerlerde şarj lazım olursa çantamda bir tane tek portlu adaptör olsun dedim..

UGREEN adaptör + kablo ikilisini tercih etme nedenim ise tamamen duygusal

Merhaba. Ben de evde Aukey 3'lü adaptör kullanıyorum. Fakat bazen cihaz şarja takılı iken ekran dokunmatiği sapıtıyor. Ben bir yere dokunuyorum, o daha fazla noktaya dokunmuşum gibi farklı işlevler yapıyor. Bu durum sadece Xioami'de değil iphone dahil başka telefonlarda da oluyor. Yani sorun telefondan değil Şarj aletinden kaynaklı. Sizde de böyle sorunlar var mı acaba?

• 
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.