Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (347. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30.933
Cevap
290
Favori
1.538.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 345346347348349
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: santhora

quote:

Orijinalden alıntı: antique

quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Hocam Aukey yerine neden ugreen adaptör tercih etmiştiniz? Daha ufak olduğundan mı? Birde bu adaptörün yanında Type C usb kablo gelmesi de iyi, o kablonun fiyatı zaten 2-2.5 dolar. Hayırlı olsun, ben Evde Aukey'in 6 Portlu şarj cihazı, seyahaterde ise Mi6'nın yanında gelen şarj cihazını kullanıyorum.

ben de evde 3 portlu AUKEY adaptör kullanıyorum.. zaten sizin tavsiyenizle almıştım, oldukça memnunum ama onun yeri sabit..
    XIAOMI'nin kendi orjinal adaptörünü de nereye koydum bulamıyorum..
    ofiste kafede dışarıda bi yerlerde şarj lazım olursa çantamda bir tane tek portlu adaptör olsun dedim..

UGREEN adaptör + kablo ikilisini tercih etme nedenim ise tamamen duygusal

Merhaba. Ben de evde Aukey 3'lü adaptör kullanıyorum. Fakat bazen cihaz şarja takılı iken ekran dokunmatiği sapıtıyor. Ben bir yere dokunuyorum, o daha fazla noktaya dokunmuşum gibi farklı işlevler yapıyor. Bu durum sadece Xioami'de değil iphone dahil başka telefonlarda da oluyor. Yani sorun telefondan değil Şarj aletinden kaynaklı. Sizde de böyle sorunlar var mı acaba?

Hocam Evde 4 adet Aukey şarj cihazı kullanılıyor, hiçbirinde böyle bir sorunla karşılaşmadık. Diğer Portlarda da bu sorun varmı? QC 3.0 veya 2.0 destekli mi şarj aleti?

• Malum soruyu sorayım :) diğer sayfalarda göremedim.

iPhone 6 dan geçilir mi arkadaşlar ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanx

Miui sistemlerde root ve twrp varsa eğer yada /system de değişiklik yapıldıysa her seferinde tam boyutlu rom dosyasını indirir. Bunlar yoksa ufak boyutlu 150 MB civarı güncelleme dosyasını indirir. Hatta inen bu dosyayı twrp kurmaz hata verir, resmi sitesinden recovery zip dosyasını kurar twrp

hocam root veya system değişikliği ile alakalı değil bu güncelleme. Yani 1.6gb gelmiş. miui forumda da öyle yazıyor ve şuan bende twrp ve root olmadan denedim 1.6gb indirdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Foxin -- 16 Ekim 2017; 12:25:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6,6s,6s plus hatta 7 den bile geçilir. Çift kamera olmayan her cihazdan geçilir.sahsi fikrim. Kamerası belki çok çok iyi olmayabilir, ama bu cihazlar da mi6 nin yaptığı çekimi yapamaz

• Hepsiburada dan alıp yanında uyumsuz çevirici aparat gelen var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: santhora

quote:

Orijinalden alıntı: antique

quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Hocam Aukey yerine neden ugreen adaptör tercih etmiştiniz? Daha ufak olduğundan mı? Birde bu adaptörün yanında Type C usb kablo gelmesi de iyi, o kablonun fiyatı zaten 2-2.5 dolar. Hayırlı olsun, ben Evde Aukey'in 6 Portlu şarj cihazı, seyahaterde ise Mi6'nın yanında gelen şarj cihazını kullanıyorum.

ben de evde 3 portlu AUKEY adaptör kullanıyorum.. zaten sizin tavsiyenizle almıştım, oldukça memnunum ama onun yeri sabit..
    XIAOMI'nin kendi orjinal adaptörünü de nereye koydum bulamıyorum..
    ofiste kafede dışarıda bi yerlerde şarj lazım olursa çantamda bir tane tek portlu adaptör olsun dedim..

UGREEN adaptör + kablo ikilisini tercih etme nedenim ise tamamen duygusal

Merhaba. Ben de evde Aukey 3'lü adaptör kullanıyorum. Fakat bazen cihaz şarja takılı iken ekran dokunmatiği sapıtıyor. Ben bir yere dokunuyorum, o daha fazla noktaya dokunmuşum gibi farklı işlevler yapıyor. Bu durum sadece Xioami'de değil iphone dahil başka telefonlarda da oluyor. Yani sorun telefondan değil Şarj aletinden kaynaklı. Sizde de böyle sorunlar var mı acaba?

hayır AUKEY 3lü adaptör ile en ufak bir sorun yaşamıyorum.. arkadaşlarınızın telefonlarıyla da bi deneme yapın isterseniz.. onlarda da sapıtma olursa o zaman elinizdeki adaptörde sorun var diyebiliriz

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Evet QC3 potu dahil tüm portlarda yaşanan bir sorun:( Cihazı Amerika Amazon'dan aldım. Şimdi uğraş dur:(
  • antique kullanıcısına yanıt
    3 ayrı telefonda bu sorunu yaşadım. Hatta ayrıca evdeki iPad'de de bu sorun oluştu. Her zaman değil ama haftada bir kaç kez karşılaşıyorum. Neyse elektronik şans işi. Bizdekinin bozulacağı tutmuş:(
  • pretty34 P kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.Kamera benim için çok arka planda. Kullanım açısından beni uzun süre götürmesini istiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karizma6080

quote:

Orijinalden alıntı: devilmycry_87

S7 den mi6 geçen oldumu gectiyse skinti yasayan oldumu

Ben s7 edge den geçtim 2 ayı geçti. Hiçbir sıkıntı problem çıkarmadığı gibi daha uzun batarya ömrüyle beni mest etti diyebilirim. Belki miui arayüzü değişik gelebilir ilk başlarda ama kullanımı çok keyifli.

Daha once s4 te mui ara yuzu kullandim kamera olarak aratirmi acaba

• Arkadaşlar telefonu dün alarak aranıza katıldım. Çarşamba günü elimde olacak. Ön kamera için abartılı kötü yorumlar yapılmış. Fakat örneklere baktığımda çoğu telefondan iyi olduğunu görüyorum. Kullanan arkadaşlar yorum yapabilir mi? Gerçekten çok kötü bir ön kamerası mı var?
  • quote:

quote:

quote:

Ben s7 edge den geçtim 2 ayı geçti. Hiçbir sıkıntı problem çıkarmadığı gibi daha uzun batarya ömrüyle beni mest etti diyebilirim. Belki miui arayüzü değişik gelebilir ilk başlarda ama kullanımı çok keyifli.

Beklentine bağlı, gündüz çekimlerinde aratmaz ancak gece ve düşük ışıklı ortamlarda aratabilir. Ancak çift kamerası ve efekti ilede çok daha güzel fotoğraflar çekmende mümkün.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Beklentine bağlı, gündüz çekimlerinde aratmaz ancak gece ve düşük ışıklı ortamlarda aratabilir. Ancak çift kamerası ve efekti ilede çok daha güzel fotoğraflar çekmende mümkün.

S7 de gece cekimini begenmiyom sahsen acikcasi bilgi icin teşekkürler

• Merhaba arkadaşlar önümüzdeki ay bu cihazı almayı düşünüyorum öncelikli sebep çift hatlı telefonlar içinde en iyi performanslı telefonlardan biri olması, telefonu çift hatlı kullanan arkadaşlar varsa eğer çift hatlı kullanınca örneğin telefonla konuşurken diğer hattan çağrı geldiğinde görebiliyor muyuz yani iki hatta aynı anda aktif mi, bir diğer sorum çift uygulama desteği var mı ? Örneğin çift whatsapp kullanabiliyor muyuz ? Son olarak çift hatlı kullanımda şarj performansı nasıl ? Şimdiden teşekkürler .
  • arslanrecep kullanıcısına yanıt
    çift uygulama desteği miuinin kendisinde var yani tüm xiaomi telefonlarda var sıkıntı yok.
    ancak çift hattın aynı anda ikisininde aktif olması şuan piyasada böyle bir çift hatlı telefon yok bildiğim kadarı ile.
    eskiden samsungun bir telefonu vardı bu şekilde ama artık hiç bir üretici çift işlemcili telefon yapmıyor, bildiğim kadarı ile...
  • Şuan kullandığım Zenfone 2 aynı anda aktif yani biriyle konuşurken diğerinden gelen çağrıyı görüyorum. Mi 6 ile ilgili bir bilgi bulamadım.
  • Arkadaşlar ekran koruma işine nasıl bir çözüm ürettiniz ya da üretebildiniz mi?

• http://en.miui.com/download-326.html beyler bu siteden indirdiğimiz romu güncelleyici yardımı ile atarsak gelecek olan otomatik güncellemeleri telefon alır mı?
  • Fikir olması açısından bikac gece çekimi, çok karanlık olan balkonun Işıksız hali, daha aydınlık olanlar Manuel mod, uzun pozlama ile çekildi.aydinlik çiçek resmi sadece salondan gelen isikla

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pretty34 -- 16 Ekim 2017; 17:55:23 >

• arslanrecep kullanıcısına yanıt
    Çok ilginç, hangi model tam olarak...
  • 
Sayfa: önceki 345346347348349
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.