Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (1507. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.933
Cevap
290
Favori
1.538.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15051506150715081509
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar dün 2. ci mi6 ma deji pil taktım detaylar resimde n11 de yorumlarda bazı arkadaşlar takarjen anakartı kırmış, çok zorlanmışlar vs bu benim 3. mi6 ya deji takoşım 2,3 denemede oturuyor valla elimdemi mahiret bilemedim. _)
    Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]
    Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Inside the nature kullanıcısına yanıt
    Twrp yüklü ise, kurtarma modunda PC ye bağlayın, kopyalama hatası vermez.
  • Arkadaşlar iki üç haftadır yaşadığım bir sorun var. Telefonum herhangi bir uygulamada iken geri gelmek istedğimde sağ alt köşedeki geri tuşu işlemiyor. Sadece geri tuşu da değil sol tarafındaki diğer tuş da çalışmıyor. Telefon donmuş gibi oluyor. Ekranı aşağı kaydırıp sağ üst köşedeki ayarlar simgesine bir kere tıkladıktan sonra düzeliyor. Tema ile alakalı olabilir diye değişiklik yaptım sorun devam ediyor. Bu sorunu yaşayan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fblimelih -- 14 Aralık 2020; 11:47:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fblimelih

Arkadaşlar iki üç haftadır yaşadığım bir sorun var. Telefonum herhangi bir uygulamada iken geri gelmek istedğimde sağ alt köşedeki geri tuşu işlemiyor. Sadece geri tuşu da değil sol tarafındaki diğer tuş da çalışmıyor. Telefon donmuş gibi oluyor. Ekranı aşağı kaydırıp sağ üst köşedeki ayarlar simgesine bir kere tıkladıktan sonra düzeliyor. Tema ile alakalı olabilir diye değişiklik yaptım sorun devam ediyor. Bu sorunu yaşayan var mı?

Bu sorunu eşimin mi note 3 ünde yaşadım. Miu 12 kurdum düzeldi. Format atın derim. Bu arada miu 12 yi beğendim ama bizim telefonlara gelmemiş galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: knopix2626

Bu sorunu eşimin mi note 3 ünde yaşadım. Miu 12 kurdum düzeldi. Format atın derim. Bu arada miu 12 yi beğendim ama bizim telefonlara gelmemiş galiba

Alıntıları Göster

Anladım. Hard reset yapayım o zaman. Formattan önce apk ları yedeklemek için önereceğiniz program var mı?

• fblimelih kullanıcısına yanıt

Titanium backup

• Format attım sorun düzeldi. Telefon kendine geldi. Aldığım günden beri 3 sene olmuş ilk formatım. :) Xiaomi cloud ile mesajlarımı kişilerimi vs geri yükledim ama sim kart etkinleştirme hatası yüzünden 8 tane falan yurtdışına sms gitmiş. Fatura 8 lira artmış. :( Hatanın nasıl çözüldğünü biraz geç çözdüm ama oldu. Cihazı bul seçeneğini ve senkronizasyonu şuan kapattım. Tekrar sms gitmesin diye.

• Arkadaşlar telefon titremiyor neden olabilir sizce

• ymtrgkbr Y kullanıcısına yanıt

titreşim motoru bozulmuş olabilir lg g3 de olmuştu benim kendim değiştirmiştim.

• ymtrgkbr Y kullanıcısına yanıt

kapalıyken açılışta titriyorsa ek ayarlarda erişebilirlikde başka bir titreşim ayarı var usta. başıma gelmişti ordan biliyorum,, ses titreşim ayarlarındaki açıktı ama titremiyordu, ek ayarlardan buldum düzelttim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICE_BLUEE -- 21 Aralık 2020; 23:32:36 >
  • Duzeldi arkadaşlar sağolun

• quote:

Orijinalden alıntı: fblimelih

Format attım sorun düzeldi. Telefon kendine geldi. Aldığım günden beri 3 sene olmuş ilk formatım. :) Xiaomi cloud ile mesajlarımı kişilerimi vs geri yükledim ama sim kart etkinleştirme hatası yüzünden 8 tane falan yurtdışına sms gitmiş. Fatura 8 lira artmış. :( Hatanın nasıl çözüldğünü biraz geç çözdüm ama oldu. Cihazı bul seçeneğini ve senkronizasyonu şuan kapattım. Tekrar sms gitmesin diye.

Bende 3 YIL önce aldım mi6yı. İlk güncellemede fabrika ayarlarına geri dönüş yapmıştım, ozamandan beri kullanıyorum.

İlk açılışta sim kart takmadan WiFi ile bağlanıp tüm ayarları yapıp sim kart takmanı öneririm.

• Kameraya cozum bulan Allah rızası icin cevap atsin arkadaslar. Aylardir cozum ariyorum yok. Telefinu ilk aldigimda cok daha guzeldi su an inanılmaz kötü. Kendi kamrasini artik kullanmiyor. Whatsaptan cekiyorum resimlerimi. Ayrica hangi mod olirsa olsum guzellestirme acik oluyor resimdeki detaylari yok ediyor.. tesekkur ederim.( 128 gb seramik 6gb ram mi 6)

• bugün ben de bataryayı deji batarya ile değiştirdim.

el becerisi sıfıra yakın olan ben dahi bataryayı çok kolay değiştirebildiğime göre herkes çok rahat değiştirir.

yalnız bataryayı sökerken metal kullandım, bir ara bataryanın yanından ateş çıkmaya başladı ve baya koku geldi, eyvah anakart gitti dedim fakat cihaz şuan sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

• mert25 kullanıcısına yanıt

bravo, güle güle kullanın ama ucuz atlatmışsınız elinizde patlayabilirdi, metal çok zararlı kürdan vs ile altını eşeleyerek rahat çıkar.

• ICE_BLUEE I kullanıcısına yanıt

haklısınız, çok büyük hata yaptım farkındayım

fakat o ateşe ve kokuya rağmen nasıl oldu da cihaza birşey olmadı anlayamadım

ateşi (yanmayı) görür görmez metali çektim cihazdan, çok kısa sürdü

dünden beri en ufak bir sorun yok

bakalım 5-6 saat civarı olan ekran sürem ne kadar artacak

• Mi 12.5 eu rom olarak çıkarmı mi6 ya dedikleri gibiyse baya avantajları var.

• Xiaomi klavye ayarları nasıl yapılır konulu bir içerik oluşturdum. Klavye ayarları yaparken faydalı olabilir: https://www.woxpi.com/xiaomi-klavye-ayarlari-nasil-yapilir//

• Benim ahizenin sesi yine azaldı. 1 sene önce garanti kapsamında değişmişti. bu sıralar telefonu çok düşürdüm. onunla alakası var mı bilmiyorum. ahize dışında bir sorunu yok. telefondan hala çok memnunum. ancak ahize sesi pek azaldı.

• Fenomenon kullanıcısına yanıt

Bende de aynı sorun var trafik falan varsa kesinlikle duyamıyorum

• 
Sayfa: önceki 15051506150715081509
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.