Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (1509. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.934
Cevap
290
Favori
1.538.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15071508150915101511
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun, bakalım son mi 6 sahibi kim kalacak? Ben hala mutlu mesut kullanıyorum, hız ve boyut olarak daha çok iyi. Baya bir gideri var hani
  • İstanbul Anadolu yakasında güç tuşu ve orta kasayı değiştirebileceğim bir teknik servis önerisi olan var mı? Orta kasayı kozmetik için, güç tuşu da zor bastığı için değiştireceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • melihsapmazz kullanıcısına yanıt
    Hocam aman düzgün bir yere yaptırın ben sağ taraftaki üç turşuda yaptırdım 1 hafta sonra bozuldu
  • ztalan kullanıcısına yanıt
    Sağ ol hocam
    Aslında bir deji pil takıp iki yıl daha gider sonrasında artık değişim ister
    Ama cidden Samsung'un yazılımı bir başka
    Ama mi 6'yı unutmayacağım
    Yine değiştirdikten sonra buraya yazarım neler hissettiğimi
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Türkiye mağazasında pil yok mu da herkes deji batarya alıyor nasıl resmi mağaza bu
  • rusberk R kullanıcısına yanıt
    Orijinal bulunmuyor, çok önceden miuiturkiye nokta nette satılıyordu şu anda yok.
  • Bu telefon 2 sene barajını aştığım ilk telefon oldu. 2.5 senedir kullanıyorum henüz batarya da dahil büyük bir sorun yaşamadım (bataryayı genelde %100 şarj etmiyorum % 5-10 civarında şarja takıyorum normal kullanım 6-7 saat ekran zamanı alıyorum ) tek sorun diyebileceğim şey ekranın artık çok fazla parmak izi tutması sanırım üstündeki kaplama silindi artık. Sanırım bir sıkıntı olmazsa daha da uzun süre kullanacağım.

• receep 32 R kullanıcısına yanıt

Ben de o yüzden buradan yazdım güvenilir bir yer bulabilirim diye.

• Arkadaşlar mi6 ya Lineage 17.1 romu kurup kullanan var mı? stock romla kıyaslarsak performansı veya pil tüketimi nasıl? vereceğiniz cevaplara göre bu romu kurup kurmamaya karar vereceğim.

• romda sorun yoktur ancak miui kullanıyorsanız biraz yavan gelebilir arayüz olarak sade ve özelleştirme zayıftır. pil konunda bi tık daha iyi gider.

• Gmail wifi baglıyken bildirim geliyor ama mobilden baglıyken bildirim gelmiyor. Bu tarz ayarları yapabildiğimiz bölüm tam olarak neresi acaba. Bip ve Signal kullanıyorum program arka planda kapalıyken mesajlar gelmiyor. Pil kısıtlamalarında hepsini kaldırdım ancak hala bildirimler gelmiyor.

• Özgü® kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bende de aynı sıkıntı vardı şöyle çözdüm;

Gmail uygulaması > Ayarlar > 3 nokta > Hesapları Yönet > Yalnızca Wifi seçeneğini kapattım sorun çözüldü. Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]
    Bağlantı& paylaşım > veri kullanımı > sorunlu uygulamaları bulup mobil verilerin ve arka plan verilerin aktif olup olmadığına bakın
  • @nefer34

Çok teşekkürler hocam bunu çözdüm şimdi çok karışık bir yerdeymiş Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] 

@ztalan

Hocam hiçbiri aktif değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özgü® -- 10 Ocak 2021; 18:23:19 >
    İşinize yaradıysa ne mutlu, ben 3-4 gün uğraşmıştım 😁
  • Arkadaşlar selamlar hepinize. Mi 6 üç yılı geçti 4. yıla doğru gidiyor. Malum batarya artık baya performans düşürdü. Sürekli şarj ya da powerbank kullanıyorum gün içinde. Batarya tavsiye edebilecek olan var mı. Bu arada aktif olarak nfc de kullanıyorum.

• eddy_gordo kullanıcısına yanıt

2 mi6, 1 iphone 7 için deji batarya aldım, kullanılıyor

gayet iyi, orjinal batarya bulunmuyor

• Hocam deji de nfc özelliği yokmuş. O durumda nfc tamamen iptal mi oluyor? Mesela telefonu temassız kredi kartı olarak kullanabiliyor muyuz? Bu kısım önemli benim için.

• 1 gündür s10 Plus kullanıyorum
    Ekran boyutunu alıştım sayılır ama parmak izi okuyucusunu özlüyorum ana ekran tuşunun yokluğunu da henüz alışamadım ama yakında Alışırım
    Pil olarak bir günün sonunda 7,5 saat ekran süresi verdi kalan şarj 17
    Bence ekran boyutunu da hesap edersek pil gayet yeterli
    Performans olarak fark Elbette var ama çok mu derseniz değil
    Kamera olarak Çağa atladım desem yeridir
    Kulaklık girişinin de geri gelmesi güzel Ayrıca cihazdaki hoparlörler Tek kelime ile müthiş
    Ne kadar çok kullanmasam da keşke kızılötesi de olsaydı iyi olurmuş demeden edemeyeceğim yazılım olarak ise Tek diyeceğim xiaomi'nin kendini bayağı geliştirmesi gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: eddy_gordo

Hocam deji de nfc özelliği yokmuş. O durumda nfc tamamen iptal mi oluyor? Mesela telefonu temassız kredi kartı olarak kullanabiliyor muyuz? Bu kısım önemli benim için.

deji batarya kullanıyorum kredi kartını telefonun arkasına yaklaştırınca ses çıkıyor. alışveriş yapmadım ama yüksek ihtimalle çalışıyor nfc

• 
Sayfa: önceki 15071508150915101511
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.