Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (1508. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.934
Cevap
290
Favori
1.538.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15061507150815091510
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Elektronik kart temizleme spreyleri var onu ahize kismina sıkıp dis fircasi ile temizleyin. Ses eski haline dönecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elmariacci kullanıcısına yanıt

tavsiyeniz için teşekkürler hocam ancak bu fırçayla falan olacak iş değil. 1 sene önce de aynı oldu. Fırçayla temizledim. Sanki az arttı gibi oldu (belki ben öyle hissettim bilmiyorum) ancak sonrasında garanti bitmeden servise gönderdim (evo bt) ücretsiz ahizeyi değiştirdiler ve süper oldu. En son sese alamıyordum bile. Çok yüksek sesli vardı. Şimdi ise 1 sene öncesi ile aynı hale geldi. Toz girdiği için mi oluyor neden oluyor bilmiyorum ama içinin açılması lazım. Dışardan fırça ile falan belki %1 artar sesi o kadar. Eğer uygun fiyata değiştiren yer olursa yaparım ama fiyattan çok telefonu bozarlar diye korkuyorum. Çünkü ankara'da hiçbir halttan anlamayan bir sürü telefoncu var. Sağlam telefonun içine ediyorlar. O yüzden güvenemiyorum. Parçası olsa olsa 50 lira olur veya bilemedin en fazla 100.

• anlkrkmz A kullanıcısına yanıt

Hocam işini iyi yapan bir yer olsa ahizeyi tamir ettiririm. Ankara'da işini çok kötü yapan bir sürü telefoncu var. Açıkçası güvenemiyorum. Benim telefon evobt garantiliydi. Arayıp oradan da bir fiyat alıcam. Yaparlarsa güzel olur. Geçen sene ahize değişince iyi olmuştu. Bi de spigen kılıf almıştım 30 liraya. Telefon sıfır gibi olmuştu :)

Bakalım. Telefondan yana başka sıkıntım yok. 3 senedir kullanıyorum. Ahize düzelse bi 3 sene daha gider.

Bir de batarya eskisi kadar iyi değil tabi. Belki batarya + ahize yi birlikte değiştiririm.

• Fenomenon kullanıcısına yanıt

Hocam inanır mısınız ben de aynı şeyi düşündüm telefon açılmışken bataryayı da değiştirmek lazım

Ben 2 delik açtım iğne ucu ile aşırı rahatladım burada bunu yapan tüm arkadaslar memnundu riske attim sorun çözüldü

• sirri S kullanıcısına yanıt

bende de aynı durum var. arka kapağı kırdım geçenlerde, kapağı söktüm, kamera koruyucu camları çıkarıp açtım kamerayı,ayna gibi net herşey. camlarda ne kadar sildiysem de geçmeyen bir buğu var. linkteki ürünü alıp değiştireceğim

Xiaomi Mi 6 Kamera Lensi Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Toplu iğneyi eline alıp 7-8 tane delik deliyorsun ve ses neymiş öğreniyorsun. Başka çözümü yok bunun macun gibi bişey oluyor içindeki pislik ne fırça ne kolonya temizlemez
  • quote:

Orijinalden alıntı: FBcoskunFB

bende de aynı durum var. arka kapağı kırdım geçenlerde, kapağı söktüm, kamera koruyucu camları çıkarıp açtım kamerayı,ayna gibi net herşey. camlarda ne kadar sildiysem de geçmeyen bir buğu var. linkteki ürünü alıp değiştireceğim

Xiaomi Mi 6 Kamera Lensi Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Hocam dediginiz belki ise yarayabilir. Telefonun kamera uygulamasi çok kötü cekiyor. Benim derdim uygulama kismi.

Hocam geçen telefoncu dis fırçasıyla temizledi hala iyi geliyo ses valla delmek falan da işe yarayabilir ama riskli temizletin bence bi üstten faydası oluyo aralıklarla temizletirseniz sıkıntı olmaz bence maalesef azalıyo ses zaman geçtikçe

• Arkadaşlar Mdy-09 EN model numaralı 30W lik adaptör alsam telefona zarar verir mi?

Denedim şarj olurken hızlı şarj yazısının dışında Turbo yazısı da belirdi. Herhalde sorun olmaz diye düşünüyorum.
    Bir de telefona type C kablo arıyorum orjinal ürün mü almalıyım yoksa Oem bir marka olur mu?
    Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • YoldaşNapolyon Y kullanıcısına yanıt

Hocam şarj kablosu için bizzat kullandığım iki kablo var hızlı şarj destekliyor tavsiye ederim.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B00YRWJ5OO/ (bir ay önce 22 tlden aldım)

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07B9WHTDB/ (bu da genelde 20 tl altına düşüyor)

• Hocam teşekkür ederim cevap için. Üstteki Baseus marka bayağı iyi duruyor. Telefona oem marka adaptör kablo takınca bilhassa eski telefonum sapıtıyordu bunda böyle bir sorun olmaz değil mi?

30W lık adaptör konusunda düşüncelerin nedir?

hocam 30w telefona zarar vermez ona göre çeker. ama piyasadaki orjinal diye satılan çoğu adaptör orjinal değil.

ben geçen sene ttec almıştım. 1 senedir memnunum. ama onun da fiyatı 2 katına çıktı malesef.

oem daha kaliteli bence örgülü baseus veya ugreen iydir. L tarzı olanlar var oyunda, tv izlerken jarzı rahat olur. 👍

ICE_BLUEE I kullanıcısına yanıt
    Cevaplarınız için teşekkür ederim
    Baseus markasını aldım bakalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle donanımlı bir telefona, yazılım nasıl çıkmaz hayret ediyorum..

• 2 hafta sonra s10 plus alarak aranızdan ayrılıyorum arkadaşlar
    Bu zamana kadar yardımcı olan herkese teşekkürler
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt

Sonunda hoşgeldin aramiza hayirli olsun

• Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam sağ ol
    Ama şunu biliyorum ki bu cihazdaki parmak izi okuyucusu başka hiçbir cihazda yok
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt

Kesinlikle öyle parmak izi de yüz tanıma da mi6 nin yanina yaklasamazlar

• 
Sayfa: önceki 15061507150815091510
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.