Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (1506. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.933
Cevap
290
Favori
1.538.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15041505150615071508
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler hocam. İyi bir telefoncuya denk gelmedim. internette bulursam alırım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rusberk R kullanıcısına yanıt
    *#*#86583#*#* VoLTE yi kapatır. Ama 4G yi kapamadıktan sonra VoLTE yi kapatmanın bir anlamı olduğunu sanmıyorum. Yine de bir araştırmak lazım.
    Direkt 3G ye alsanız daha iyi olur telefonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AtesGunes -- 27 Kasım 2020; 2:6:24 >
  • AtesGunes kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler 4g siz yaşam olurmu ki bu saatten sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rusberk -- 27 Kasım 2020; 11:27:12 >
  • Arkadaşlar selam. 3.yılını dolduran Mi6 ya cumartesi günü deji batarya taktım. Telefon ilk zamanlardaki batarya performansına döndü diyebilirim.

• Benim hücre bekleme çok götürüyor sebebi ne olabilir

• benimde birden bire pil performansım düştü.

4 saat ekran süre bana gayet yeterliydi son 5 6 ayda, şimdi 2 saat sürmüyor.

Hangi bataryadan almamız gerekir? veya orjinal batarya temin edebilirmiyiz?

• MUTAF kullanıcısına yanıt

orjinal çok zor usta, AliExpress'te bile çakma var, deji batarya iydir bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: ICE_BLUEE

orjinal çok zor usta, AliExpress'te bile çakma var, deji batarya iydir bence.

Teşekkür ederim. Bi bakalım duruma göre deji alırım

• Hangi dönüştürücüyü tavsiye edersiniz
    Bu arada tuşları yaptırdığımı söylemiştim, bir hafta geçmeden ses arttırma tuşu içine doğru çöktü
  • arkadaşlar merhaba geçenlerde 2. mi6 mı almıştım demiştim telefon yurtiçi, mi 11 global kararlı yüklü. sürüm düşürmek istiyorum aslında, botloader kapalı, bu şekilde kullanayımmı veya botloader açıp twrp kurayımmı, yani mi11 güncelleyen varmı memnunmusunız acaba.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICE_BLUEE -- 5 Aralık 2020; 20:58:27 >
  • Iresco I kullanıcısına yanıt

bu süreyi hangi romda aldınız acaba. ben global betada 5.5 6 geçemiyorum.

• ICE_BLUEE I kullanıcısına yanıt

Miui 11 global sürüm hocam.

• Iresco I kullanıcısına yanıt

ok tşkler, mi11 çok jarz yiyor diyorlar, benim 2. mi 6 da 11 var, ana ekran simgeleri tuş kilidini açınca ağır yerleşiyor ekrana, animasyon ölçekleri kapalı, çözümüde yok galiba.. eski sürümlerde öyle deyil mesela, anında yerleşiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICE_BLUEE -- 8 Aralık 2020; 19:51:50 >
  • ICE_BLUEE I kullanıcısına yanıt

Ben bataryayi takmadan her şeyi sıfırladım, bataryayı öyle taktım. Şu an gayet iyi gidiyor çok şükür.

• Arkadaşlar merhaba,

2017 yılından beri Xiaomi mi 6 64 gb telefon kullanıyorum, son zamanlarda telefonum artık gırtlağına kadar dosya fotoğraf ile doldu ve bu dolmalardan ötürü kasmaya başladı.

Ben bu telefonu bilgisayara en kolay şekilde nasıl yedeklerim? Telefonu usb 2.0 bağlantısına kablosu ile bağlıyorum içinden klasör olarak kopyalamaya çalışıyorum fakat bir türlü hesaplanıyor kısmını geçmiyor, tek tek alayım dediğimde bir klasör kopyalayınca belli bir süre sonra donuyor.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

• Inside the nature kullanıcısına yanıt

Başka blr kablo ile işlem yapmayı denediniz mi? Bazen orijinal kablo bile bu tip sıkıntı çıkarabiliyor.

• Black_Wolf14 B kullanıcısına yanıt

Evet hocam şuanda deniyorum hatta ama acayip yavaş aktarıyor.. Sadece whatsappda gelen fotoğraflar 20 bin adetmiş onun da etkisi olabilir herhalde.

Telefonun depolama hızında bir sorun yoksa - AndroBench ile bakabilirsiniz buna - kabloyu taktığınız usb portu da önemli, en hızlısı hangisi ise ona takın mutlaka. Son olarak kablodan emin değilseniz başka kablo ile deneme yapmaktan çekinmeyin. İki kablo da deneseniz üçüncüyü deneyin. Denemekten zarar gelmez sonuçta.

• Black_Wolf14 B kullanıcısına yanıt

Tamamdır hocam dediğiniz gibi yapacağım akşam eve gittiğimde de tekrar başka kablo ile deneyeceğim.

Kopyalanacak dosyalar zip olarak telefonda dönüştürün, zip dosyasını bilgisayara atın. Daha hızlı kopyalıyor.

• 
Sayfa: önceki 15041505150615071508
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.