Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.951
Cevap
80
Favori
278.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O zaman satin aldiginiz sizi kandirmis malesef, hakkinizi aramaniz gerekecek. Ben sattigimda oyle degildi diyebilir, o zamanda servis yolu gozukur..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • imate kullanıcısına yanıt
    imei, vpn, sim dogrulama tam olarak ne yapmak istiyorsunuz bu saydiklariniz birbirleri ile alakasiz bilgiler..

Telefonu kullanabiliyorsaniz IMEI de problem yok tur acaba mi hesabından dolayı dogrulanmadi diyor mi hesabı oluşturup 1sefere mahsus SMS atıyor cihazı sizin hesabıniza kaydediyor eğer cihaz başka hesaba kayıtlı ise o hesaptan giriş yapıp cihazı silmeniz lazim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Hocam VPN chine server üzerinden unlock başvurusu yapılıyor normal hata verince . Lakin hiçbir şekilde geliştirici seçeneklerinden unlock için başvuru yapamıyorum.

• t u r g a y kullanıcısına yanıt
    Mi hesabim cihazda açık ama daha önceden hangi cihazla etkinleştirildigini bilmiyorum.

China uzerinden yapmak zorunda degilsin 4-5 tane server var, onlari dene teker teker bende de sorun cikmisti bir kac denemede basvurmustum. Anlattiginiz unlock islemi icin sadece sanirim. IMEI vs yazinca hepsi karismisti.

• Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 5 aydır kullandığım mi5s plus telefonumda 7 şubattan beri camerayla çektiğim resimlerde solda görünen küçük resim 7 şubatta çektiğim bi resimde sabit kaldı. Uygulamaya girip yeni resim çekince resim değişiyor ama uygulamayı kapatıp tekrar açtığımda gene 7 şubattaki resim görünüyor. Bu sorunu yaşayanlar var mı ? ya da yardımcı olabilicek birileri var mı? Nasıl düzeltebilirim?

Hocam sadece soru şuydu unlock tanıma işini mi IMEI üzerinden mi anlıyor demek istedim.malesef gelsiktirici seçeneklerinden hep dogrulamadi hatası alıyorum.sebebini çözemedim mi cloud hesabımda açık telefonda . Telefonu bul felanda açık ama olmuyor maalesef.

• deangelo26 D kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu bende yaşıyorum çözümünü bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mozdurak

Aynı sorunu bende yaşıyorum çözümünü bulamadım.

bende de aynı

Kamera ve galeri uygulamalarını durdurup verilerini temizlemeyi deneyin..
  • Yakşalık 3 Hafta önce Mi5s Plus aldım ve alır almaz unlock için başvuru yaptım . 4 Gün önce unlock yapabilir miyim diye unlock uygulamasından deneme yaptım ve %99 olup hata veriyor . Uygulamada Geliştrici ayarlarına girip oradan Mi Kilit Açma Durumuna girip Hesap ve Cihaz ekle kısmına girmemi söylüyordu . Bende oraya girip söyleneni yaptım fakat orda da sürekli Doğrulanamadı diye hata veriyor. Sorunun sim kart aktivasyonundan kaynaklı olabileceğini düşündüm . Çünkü telefonu aldığımdan beri telefonda kontör olmadığı için Sms aktivasyonu yapamamıştım . Telefona kontör yükledim , hesabı kaldırıp tekrar yükledim ve telefon otomatikmen Sms göndermek istedi . Defalarca denememe ve kontör yemesine rağmen simkart aktivasyonuda olmadı .
    Yani kısacası içinden çıkılmaz bir durumdayım . Cihazı unlock yapamadığım için imei de atamıyorum . Şu an açık ama 3 ay süresi kaldı .

Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Not : Cihazda Global Geliştirici son sürüm yazılım yüklü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BiIIyTheKiD -- 23 Şubat 2018; 21:5:24 >

• BiIIyTheKiD B kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı sorunu bende yaşıyorum ne yaptıysam çözemedim .

• quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Kamera ve galeri uygulamalarını durdurup verilerini temizlemeyi deneyin..

Söylediğini denedim ama sonuç gene aynı. Değişen bir şey olmadı. Hala aynı resimde duruyor orası..

• quote:

Orijinalden alıntı: BiIIyTheKiD

Yakşalık 3 Hafta önce Mi5s Plus aldım ve alır almaz unlock için başvuru yaptım . 4 Gün önce unlock yapabilir miyim diye unlock uygulamasından deneme yaptım ve %99 olup hata veriyor . Uygulamada Geliştrici ayarlarına girip oradan Mi Kilit Açma Durumuna girip Hesap ve Cihaz ekle kısmına girmemi söylüyordu . Bende oraya girip söyleneni yaptım fakat orda da sürekli Doğrulanamadı diye hata veriyor. Sorunun sim kart aktivasyonundan kaynaklı olabileceğini düşündüm . Çünkü telefonu aldığımdan beri telefonda kontör olmadığı için Sms aktivasyonu yapamamıştım . Telefona kontör yükledim , hesabı kaldırıp tekrar yükledim ve telefon otomatikmen Sms göndermek istedi . Defalarca denememe ve kontör yemesine rağmen simkart aktivasyonuda olmadı .
    Yani kısacası içinden çıkılmaz bir durumdayım . Cihazı unlock yapamadığım için imei de atamıyorum . Şu an açık ama 3 ay süresi kaldı .

Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Not : Cihazda Global Geliştirici son sürüm yazılım yüklü.
    https://i.mi.com/

Buradan cihaza girdiğiniz account ile bakın cihaz hesabınıza eklenmiş mi?

Cihazın sim aktivasyonu yapılmış olması gerekmemekte, OEM kilidi açık olacak, izin alınmış olacak, mi unlock uygulamaı cihazı tanıyacak ve doğrulayacak, driverlar düzgün kuruluysa aynı account ile direk cihazı unlock ediyor..

Sim doğrulamasının çalışmama nedeni, o telefon numarasıyla daha önce üye olunmuştur. Üstteki linkten telefon numarası ile giriş yapmayı deneyin şifrelerinizle deneyerek..

TELEFON ONAYInı buradan da yapabiliyorsunuz..

Hesabınız bu şekilde gözükmeli..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 24 Şubat 2018; 20:38:16 >

İlginç bir sorun, verileri temizlediğinizde sıfırlanır uygulamalar normalde. Halen eski tarihteki remi göstermesi garip, eğer bir bug varsa bir sonraki güncellemeyle giderilir.
    Aynen ben de sen söyledikten sonra düzeleceğini tahmin ediyordum ama sorun hala devam ediyor. Teşekkür ederim yardımın için. Dediğin gibi yeni güncellemeyle geçecek mi bekleyip göreceğiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anvial

Arkadaşlar merhaba, iki sorunum var, daha önceki mesajlara biraz baktım fakat göremedim. Sorulduysa kusura bakmayın.

- Mi 5s plus cihazımda konuşma yaparken yan taraftaki her türlü ses ve konuşma aynen karşıya gidiyor, diğer telefonlardaki gibi gürültü engelleme yok mu bu cihazda ?

- Ayrıca hali hazırda miui 9 beta kullanıyorum, kararlıya geçirmek için ilgili paketi indirdim fakat sistem güncellemesinden yapamıyorum, kolay bir yolu var mı yoksa uğraştıyor mu ?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim, iyi forumlar.

Yok mu konu ile ilgili bilgisi olan ?
  • quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba, iki sorunum var, daha önceki mesajlara biraz baktım fakat göremedim. Sorulduysa kusura bakmayın.

- Mi 5s plus cihazımda konuşma yaparken yan taraftaki her türlü ses ve konuşma aynen karşıya gidiyor, diğer telefonlardaki gibi gürültü engelleme yok mu bu cihazda ?

- Ayrıca hali hazırda miui 9 beta kullanıyorum, kararlıya geçirmek için ilgili paketi indirdim fakat sistem güncellemesinden yapamıyorum, kolay bir yolu var mı yoksa uğraştıyor mu ?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim, iyi forumlar.

Yok mu konu ile ilgili bilgisi olan ?

Ses olayina bir onerim yok ben yasamiyorum bu tur problem.

Diger sorunuz icin unlock yapip fastboot ile gecis yapmalisiniz. Unlock islemi 2-3 gun suruyor. Gerisi 5dk lik is..

İlginçtir bende de 7 şubatta çektiğim video görüntüsü takılı kaldı. Tarihin 7 şubat olması dikkatimi çekti. Bir de ben miui 9 8.2.8 beta sürümünü kullanıyorum. Aynı tarihlerde google Camera uygulamasını da yükledim ben ondan olduğunu düşünüyordum. Sizin postu gördüm. Çözümü bulursak haberleşelim.

• 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.