Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (248. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.952
Cevap
80
Favori
278.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Dediğiniz gibi wifi antenlerinde sıkıntı varmış. Hem de fotoğrafta yeşil işaretli olan anten kırılmış 😅 çok uğraştırdı ama lehimle bir şeyler yaptım oraya. Şimdi eskisinden daha iyi çekiyor wifi, teşekkürler.

Hızlı şarj için telefonu sıfırlamam gerekecek sanırım. Zaten 3 yıllık telefon ve batarya ömrü %72. Ekranda sarı yanıklar bile oldu maalesef. Poco f2 pro düşünüyorum bakalım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Metropol33 kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi şeyleri yaşadım ancak şarj olurken çok yavaş değil benimki ama eskisi kadar da hızlı şarj olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: safadereli

Dediğiniz gibi wifi antenlerinde sıkıntı varmış. Hem de fotoğrafta yeşil işaretli olan anten kırılmış 😅 çok uğraştırdı ama lehimle bir şeyler yaptım oraya. Şimdi eskisinden daha iyi çekiyor wifi, teşekkürler.

Hızlı şarj için telefonu sıfırlamam gerekecek sanırım. Zaten 3 yıllık telefon ve batarya ömrü %72. Ekranda sarı yanıklar bile oldu maalesef. Poco f2 pro düşünüyorum bakalım.

Sorunun çözülmesine çok sevindim. Aylarca çözüm aramıştım bu wifi sorununa sonunda çözüm bulmuştum 😊

Burada açıkçası mühendislik hatası var. Cihaz sökülürken wifi temas noktaları çok hassas imal edilmiş ve hemen kırılabilir vaziyette.

Bu arada yazılımı tavsiyem temiz bir kurulum yapın hızlı şarj için. Ayrıca eski bir diş fırçası ile hafif solüsyon, izopropil alkol veya kolonya tarzı alkollü temizleme kimyasalları ile telefonun şarj giriş noktasını temizleyin. Temizleme yapmadan önce cihazı tamamen kapatın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba Xiaomi mi 5s plus 128 kullanıyorum. Netflix izlemek istiyorum ama olmuyor sebebi play protect sertifikası yok ne yapmalıyım acaba. Bu durumda olan var mı.

• akuruk kullanıcısına yanıt
    Apk olarak indirmelisiniz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • kardeşime verdiğim mi 5s+ gelecek ay 4 yaşına girecek. Bir kez pil değişimine gidildi, belli olmayan ghost screen sorunu dışında sorunsuz.
    sizdeki durum nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • N4F kullanıcısına yanıt
    Bir kere pil değişti. Bir kere şarj entegresi değişti. Çok çabuk ve çok fazla ısınıyor, ısınınca deli gibi kasıyor. Ekranın kenarlarında sarı renkli lcd yanığı gibi şeyler var. Hala kullanıyorum işlerimi görüyor fazlasına ihtiyaç duymadım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • N4F kullanıcısına yanıt
    Bir kere pilini değiştirdim. 5 saate yakın bir sürede şarj doluyor. Şarj entegresini değiştirmeme rağmen düzelmedi. Arada sırada anlık wifi kopması oluyor. Bunlar dışında bir problemim yok, tablet niyetine 2.cihaz olarak kullanıyorum. Memnunum.

• Arkadaşlar deji bataryayı nereden alıyorsunuz tavsiye ettiğiniz satıcı var mı? O kadar uğraşıp Eski takmayalım.

• Bu cihaz için dejinin bataryası yoktu ben baktığımda.

• Ben dejinin kendi sitesinden almıştım. Memnunum şu an. Hala satışta görünüyor sitesinde

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.