Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.951
Cevap
80
Favori
278.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu gün ben aldım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • carter kullanıcısına yanıt
    yükledim ama pek bi fark göremedim ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByBlaCk4

quote:

Orijinalden alıntı: BiIIyTheKiD

telefonu yeni aldım ve bootloader unlock yapmak istiyorum. telefonda global developer rom yüklü. ben unlock başvurusu yaptım ve bekliyorm . fakat şöyle bir sıkıntı var unlock işlemi sadece çin geliştirici romundan yapılıyor diyorlar . ben şu anki mevcut romdan nasıl çin geliştirici roma geçebilirim ?

Geçmenize gerek yok,her romdan unlock işlemi yapılmakta,ben aldığımda global stabil vardı,ben ondan yaptım

2-3 gün önce unlock sitesinden girip başvuru yaptım . daha sonra mesaj gelmesini mi bekleyeceğim?

• "SIM kart 1 etkinleştirilemiyor"
    Telefon numarası doğrulanamadı
    Cihazı bul

diye bir bildirim ile karşılaşıyorum, karşılaşan var mı bu durumla ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ByBlaCk4

quote:

telefonu yeni aldım ve bootloader unlock yapmak istiyorum. telefonda global developer rom yüklü. ben unlock başvurusu yaptım ve bekliyorm . fakat şöyle bir sıkıntı var unlock işlemi sadece çin geliştirici romundan yapılıyor diyorlar . ben şu anki mevcut romdan nasıl çin geliştirici roma geçebilirim ?

Geçmenize gerek yok,her romdan unlock işlemi yapılmakta,ben aldığımda global stabil vardı,ben ondan yaptım

2-3 gün önce unlock sitesinden girip başvuru yaptım . daha sonra mesaj gelmesini mi bekleyeceğim?

Aynen,mesajı bekliceksiniz,gelince unlock yapabilirsiniz.

• Benim telefonda Global Geliştirici rom yüklü ve kamerada Stereo Mod yok . Bu normal mi?
  • ★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

1 haftalık telefonumun Antutu skoru.
  • Telefondan telefona bu skor değişiyor mu?

• t u r g a y kullanıcısına yanıt
    O anlık durumuna göre değişir +/- 10.000'e kadar oynar.

Edit: Az önce aldım. LineageOS kurulu, Magisk mevcut.

★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 12 Şubat 2018; 21:3:31 >
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Güzel skor pil kaç saat ekran suresi alıyorsunuz stok rom ile 7 saat aldım müthiş rakam redmi note 2 ile max3 saat alıyordum

• t u r g a y kullanıcısına yanıt
    4.5 saat civarı, sürekli mobil veri kullanıyorum yalnız, gps sürekli açık, parlaklık otomatik, hoparlör son seviyede spotify kullanımı sırasında. %30 instagram, %40 spotify, %20 yandex browser.. kullanımı. İşte olmadığım hafta sonları 7 saate yaklaşıyor dediğiniz gibi..
  • metldlkl kullanıcısına yanıt
    ben yükledim denedim.genel olarak büyük bir fark yok ama benim telde sıkıntı çıkarttı.Öncelikj 3g dediğimde internet bağlantım h+ gözükmesine rağmen nete girmiyor. bana öncelik lte dediğimde 4g kullanarak nete giriyor. çekmediği yerde 3g ye dönüyor gene nete giriyor. hiç bir sıkıntı yaşamıyorum. dediğim gibi öncelik 3g dediğimde nete girmiyor cihaz.ben sebebini çözemedim.başka kimsede de duymadım bu sorunu.
  • 8.0'ı yükleyen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carter

8.0'ı yükleyen var mı?

Çıkarsa yüklenilir, nedir bu acele?

Şuan için sadece Mi6 ya sunuldu..
    Acele falan ettiğim yok, soru sordum sadece.

• Hayırlı akşamlar. Mi 5S Plus cihazımda çevremde ki tüm wifi ağları tek diş çekiyor. Kendi wifi ağımda dahi aynı sorun mevcut ve inanılmaz yavaş kalıyor. 3 senelik telefonum yanında full çekerken bunda böyle bir sıkıntı mevcut. Ne şekilde yapabilirim yardım edebilicek daha önce başına gelmiş sorunu çözmüş birileri var mıdır acaba. Fakat başka bir telefondan açtığım Hotspot full çekmekte.. Şimdiden teşekkür ederim.
  • blackmolla kullanıcısına yanıt
    Cekim gucundeki simgeden ziyade hiz testi yaptiniz mi?

Tam ceken telefonunuz ile kiyaslayip bir hiz testi yapin bakalim. fast.com bu konuda cok basarili..

Hiz testinde sorun varsa 5GHz bantlari deneyebilirsiniz..

Google hesabımı giremiycek kadar düşük bir hızda bağlantı ve dediğim gibi o kadar düşük olduğu için de hemen bağlantı kopuyor ve bağlanmıyor bi daha. Kafasına estikçe bağlanıyor ama google bile açamıyor o hızla
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackmolla

Google hesabımı giremiycek kadar düşük bir hızda bağlantı ve dediğim gibi o kadar düşük olduğu için de hemen bağlantı kopuyor ve bağlanmıyor bi daha. Kafasına estikçe bağlanıyor ama google bile açamıyor o hızla

Fastboot ile sifirdan yazilim atmayi denediniz mi? Donanimsal bir sorun var desek, aldiginizdan beri bu sekilde ise zaten degisim yapardiniz. Eger sonradan olusan bir sorunsa bir yazilim atin olmadi degisim istersiniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

quote:

Orijinalden alıntı: blackmolla

Fastboot ile sifirdan yazilim atmayi denediniz mi? Donanimsal bir sorun var desek, aldiginizdan beri bu sekilde ise zaten degisim yapardiniz. Eger sonradan olusan bir sorunsa bir yazilim atin olmadi degisim istersiniz..

Yazılım atmayı bilmiyorum hocam. Dün aldım bi abiden onda hiç öyle bir sıkıntı yokmuş telefonu bana verirken fabrika ayarlarına sıfırlayıp verdi ne olduysa o sıfırlamadan sonra oldu sanırım. O yüzden garantiye verebilirsem vermeyi düşünüyorum. Fakat işte garantinin de ne yapacağı yurtdışına gönderip göndermeyeceğini de bilmiyorum.. İthalatçı garantili. Yurtdışına yollama gibi bi olayları olursa garanti için o uzunca süre çok canımı sıkıyor.

• 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.