Şimdi Ara

Xiaomi Mi5 incelemesi: Fiyat/performans canavarı telefon (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
4
Favori
4.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kulaklık çıkış gücünden bahsedilmemiş...

• Biraz geç oldu Erdi bey, millet Mi 5S incelemesi yapıyor.

Bu arada yaklaşık %84 kasa/ekran oranıyla Xiaomi Mi MİX çok acayip bir telefon ve 4 kasımda çıkıyor. (Başka yerde görsem photoshop sanırdım bu telefonu)

Xiaomi Mi5 incelemesi: Fiyat/performans canavarı telefon
  • geç olsun güç olmasın , Süper bir inceleme olmuş ben telefonu kullanıyorum ve Erdi abinin dediklerine katlanıyorum eksikleri var mı var ama o fiyata o eksikler görmezden gelinir.

• Hepsiburadadan mı gönderildi acaba telefon :)

• quote:

Orijinalden alıntı: javaprof

bu saçmalığa para vereceğinize üstüne 300 lira daha koyup lg g5 alın.kırpılmamış sd s20 niz olur.

Sen ver 300 mhz için 300 tl bide ghostscreen in olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günaydın Erdi Bey,

Millet hevesini aldı sattı bile...

• quote:

Orijinalden alıntı: metebyr

abi adamlar kendi telefonuna yapsa bundan daha fazla özenmezlerdi emeğine sağlık. fotoğraflarda hep 1:1 ölçek kullandın genelde sık kullanılan 16:9 yok muydu bir de ön kamera artık çok mühim o konuda bilgi alamadım. 3.5 mm çıkış kalitesi kutudan çıkan kulaklık ve miui temalarına detaylı değinebilseydin keşke

Kulaklık çıkmıyor kutuda

• quote:

Orijinalden alıntı: Xtrud

Kulaklık çıkış gücünden bahsedilmemiş...

Erdi abi bende kulaklık çıkış kalitesini merak ediyorum fakat videoda bahsetmemişsiniz ?

• Erdi Bey mükemmel videolar üretiyorsunuz gerçekten tebrikler. Keşke biraz daha önce incelemiş olsaydınız. Ek olarak Xiaomi'nin yeni çıkardığı telefonları da incelemenizi bekliyoruz.

• Kulaklık ses kalitesi için gsmarena hem harici hem dahili olarak çok iyi ses iletebildiğini söylüyor...anlıyacağınız kaliteli bir kulaklığınız varsa ses gayet yeterli olacaktır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pandemic

Telefonun SAR değeri 1,49W/kg.

Alınmaz. Diğer markalara göre 3 kat fazla... Neden ucuz olduğunun sebebi.

Bu mantıkla Apple'ın telefonları bundan en fazla 100-200 lira kadar pahalı olması lazım anca..

Ben daha Apple'ın sar değeri 1'in altında telefonunu görmedim. Yanlışsam düzeltin..

• cagriklm06 kullanıcısına yanıt
    S7 ye 400 daha koyun htc 10 alın hot pixel sorunu olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: mail_er

quote:

Orijinalden alıntı: Pandemic

Telefonun SAR değeri 1,49W/kg.

Alınmaz. Diğer markalara göre 3 kat fazla... Neden ucuz olduğunun sebebi.

Bu mantıkla Apple'ın telefonları bundan en fazla 100-200 lira kadar pahalı olması lazım anca..

Ben daha Apple'ın sar değeri 1'in altında telefonunu görmedim. Yanlışsam düzeltin..

Yanlisin var. Senim 1im ustunde baktigin deger amerika standartlari icim sar degeri. Ancak diger cihazlardako dusuk gozukem deger avrupa standartlari. Xiaomi mi5 icin eu standrartlarinda sar degeri bas=0.376 vucut=0.798dir

Yazim hatalarini mazur gorun zaman sıkışıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi davidoffvincent -- 26 Ekim 2016; 11:11:15 >

• Ben hb den 1300 e almıştım her konuda gayet memnunum yaklasik iki hafta oldu bi sorun yok tek eksik kulaklık olmaması içinde

• Mart ayından bu yana kullanıyorum kesinlikle kararında bir inceleme.

• Erdi bey güzel bir inceleme olmuş.Yararlı olacağını düşünüyorum.

• Arka plandaki müzik nedir acaba : ) çok dikkatimi çekti.

• İnceleme için teşekkürler ama gecikmiş bir inceleme. Xiaomi bu model üzerine kaç model daha çıkardı. Çok geriden gelmeye başladın DH.
  • Kurgu ve inceleme efsane olmuş. Telefon zaten fiyatına göre süper. Teşekkürler erdi bey.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.