Şimdi Ara

Xiaomi Mi5 incelemesi: Fiyat/performans canavarı telefon (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
4
Favori
4.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hafıza kartı takılamıyor. Pil çıkmıyor. Pek de f/p bir cihaz gibi durmuyor.

• Aaaaaa 1 yaşıma daha girdim. siz xiaomi telefon incelermiydiniz ya. Bu telefona negatif yorum yapanlar genelde xiaomi kullanmamış ve kaliteli arayüz nedir bilmeyen fp nedir bilmeyen insanlardan oluşuyor.

• Sar değerine bir açıklık gelirse iyi olur. Tamam iphone da yüksek ama onu da kullanmıyorum bu yüzden, hepsiburada.com da satılcan cihaz EU versiyonu mudur? Eğer öyleyse sar değeri tam olarak nedir?=

• quote:

Orijinalden alıntı: metebyr

abi adamlar kendi telefonuna yapsa bundan daha fazla özenmezlerdi emeğine sağlık. fotoğraflarda hep 1:1 ölçek kullandın genelde sık kullanılan 16:9 yok muydu bir de ön kamera artık çok mühim o konuda bilgi alamadım. 3.5 mm çıkış kalitesi kutudan çıkan kulaklık ve miui temalarına detaylı değinebilseydin keşke

Xiaomi maliyeti düşürmek amacıyla kutu içeriğine kulaklığı dahil etmiyor ve bence çok iyi yapıyor. Kutu içeriğinden çıkan kulaklıklar bazı istisnalar hariç(M10 gibi) başarısız oluyor. Kulaklık çıkış kalitesi nasıl ben de merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pandemic

Telefonun SAR değeri 1,49W/kg.

Alınmaz. Diğer markalara göre 3 kat fazla... Neden ucuz olduğunun sebebi.

Örneğin;
    iPhone 7 SAR (US) : 1,19 W/kg (kafa) - 1,19W/kg (vücut)
    Mi 5 SAR (US) : 0,7 W/kg (kafa) - 1,42 W/kg (vücut)

İşkembe-i kübradan sallamayalım.
  • biryeregitmiyoruz2 kullanıcısına yanıt
    İlk sayfada yazdım sar değerini kullanma kılavuzunda yazan değer eu,us diye belirtilen versiyon değil ölçüm standardı diğer telefonlarla standardına dikkat ederek kıyaslanabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: matmuhendisi

Hepsiburadadan mı gönderildi acaba telefon :)

Hayır N11'den.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kloveangel

Aaaaaa 1 yaşıma daha girdim. siz xiaomi telefon incelermiydiniz ya. Bu telefona negatif yorum yapanlar genelde xiaomi kullanmamış ve kaliteli arayüz nedir bilmeyen fp nedir bilmeyen insanlardan oluşuyor.

Evet inceliyorlar, daha önce Mi4 ve Redmi Note modellerini de incelemişlerdi benim gördüğüm. Belki başka modeli de incelemişlerdir.

https://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/xiaomi-mi4-cinlilerin-en-iyisi-video-inceleme.htm

https://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Xiaomi-Redmi-Note-video-inceleme-160a-8-cekirdekli-telefon.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: biryeregitmiyoruz2

Sar değerine bir açıklık gelirse iyi olur. Tamam iphone da yüksek ama onu da kullanmıyorum bu yüzden, hepsiburada.com da satılcan cihaz EU versiyonu mudur? Eğer öyleyse sar değeri tam olarak nedir?=

Versiyona bağlı SAR değeri değişmez. EU veya US olarak belirtilen SAR değerleri ölçüm yöntemi standardının farklılığından kaynaklanmaktadır.
  • Mi5s çıktı.
    Siz hala mi5 modelini tanitiyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mysterious27 -- 26 Ekim 2016; 22:09:19 >
  • Siyah modelde ekran içi çerçeve gözükmüyor isteyen onu alabilir.(korsan yollarlla alınarak siyah model tükendi çünkü.)

mi5 64 gb siyah 3 gb modeli 1480 tl imei dahil aldım 4 ay oldu mimix i görünce çok heyecanlandım ancak tüketim delisi değiliz en az 4 yıl götürür arıza vermesse.

Ayrıca japonyadan 2800 e iphone 6s alan arkadaş ve diğer arkadaşım ikinci elde değeri yok diye konuşuyor genel telefondan anlamayan tabakada böyle düşünüyor .
    daha önce nexus 4 telefonum vardı bunu alınca kuzenim "sende nerede dandik telefon var onu alıyorsun diyor "
  • Sd kart desteği olmaması kötü, madem bu desteği vermeyeceksin o zaman en az 64 Gb yapmalıydın, Telefon hoşuma gitti, daha önce redmi note ve mi4 kullandım, şuan lenovo k5 note kullanıyorum uygun fiyata denk getirebilirsem almayı düşünüyorum. Bu arada mix te kafamı çelmiyor değil
  • Almadan önce şu videoyu kesin izleyin çatır çutur kırılıyor telefon :D
    https://www.youtube.com/watch?v=d2jav7UdQtE

• Hocam geç olmuş biraz.Mi mix ve mi note2 incelemesini bekliyoruz.

• 3/64 siyah modelini kullanıyorum 2-3 aydır. Çok memnunum. Oyun oynamıyorum iarj 2 gün gidiyor. Kılıfsız kullanılmaz. Bundan sonra tel alırsam xiaomi'den başka almam sanırım. Miui de çok iyi çünkü.

• arkadaşlar kaç saat ekran süresi alıyorsunuz

• 2 aydır siyah 32 gb modelini kullanıyorum.Çok memnun olduğumu söyleyebilirim.Bundan sonra alacağım telefon ise mi mix tir sabırsızlıkla beklemekteyim..

• Erdi Ağabey Her Geçen Gün Kendini Video Konusunda Geliştiriyor Çoğu Teknoloji Sitesinde (yabancılarda dahil) Böyle Sunum Şekli Yok (Marka Gözetmeksizin)

• quote:

Orijinalden alıntı: yahyaardadur

Erdi Ağabey Her Geçen Gün Kendini Video Konusunda Geliştiriyor Çoğu Teknoloji Sitesinde (yabancılarda dahil) Böyle Sunum Şekli Yok (Marka Gözetmeksizin)

Merhaba,

Allah razı olsun kardeşim, faydalı olabiliyorsam ne mutlu bana.

Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.