Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (534. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.248
Cevap
152
Favori
534.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 532533534535536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba;
    Mi note 3 zamanının efsane telefonuydu, bence halada öyle. Kullanımından sıkılmadığım ve bugüne kadar en uzun süreli kullandığım cihaz. Ve bir kez olsun beni üzmedi. (takılma-donma vb.)

Eğer daha almadıysanız performanslı bir şey arıyorsanız yine Migrosta 1900lira civarında Xiaominin pocophone f1 modeline bakın derim. Bu fiyata Qualcomm Snapdragon 845 işlemcili başka cihaz bulamazsınız.
  • tarasbulba kullanıcısına yanıt
    Güncelleme yapınca silinir mi herşey?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: altan0348

Güncelleme yapınca silinir mi herşey?
    Direk güncelleme yapılırsa silinmez diye biliyorum. Sadece format atarsanız (temiz kurulum/fabrika ayarlarına döndürme) silinir.
  • Arkadaşlar kaliteli uygun fiyatli type c kablo nereden alabilirim

• 2 yıl kullandım. Sim kartı görmemeye başladı. En sonunda sim kartı tamamen görmez hale geldi. Anakart, sim soketi, yeni sim, rom, ne varsa denendi, en son İstanbulda işin ehli Enes hocamıza götürdük ancak çözülemez bir sorunla telefon elimde kaldı,alacağım son Xiaomi telefon da budur.

• AYavasci kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun hocam. Telefonun asil kalitesi zamanla anlasiliyor tabiki. Bende 1,5 yıl oldu, simdilik iyi gidiyor.ama bi rom atmam lazim sanirim..

Bu tar sorunlwr yasayan başkaları var mı acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Whatsapp bildirimi ss deki gibi geliyor. Aslında bir mesaj gelmiş ama üç sıra bildirim var. Nasil duzeltebilirim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mr07

Whatsapp bildirimi ss deki gibi geliyor. Aslında bir mesaj gelmiş ama üç sıra bildirim var. Nasil duzeltebilirim ?
    Yanlış hatırlamıyorsam MIUI 9.4.1 süürmünde vardı bu sorun. Sizin sürüm ne idi?
  • Fulton F kullanıcısına yanıt
    Sürüm 11.04.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

Yanlış hatırlamıyorsam MIUI 9.4.1 süürmünde vardı bu sorun. Sizin sürüm ne idi?

Alıntıları Göster
    yardım edebilecek yok mu ?

• Ya cift bildirim sorununa nasil cozum bulucaz? Sadece instagramda gecerli ama bu. Baska hicbir uygulamadan cift bildirim gelmiyor. Saatler sonra ayni bildirimi tekrar almak cok can sıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Heyea

Ya cift bildirim sorununa nasil cozum bulucaz? Sadece instagramda gecerli ama bu. Baska hicbir uygulamadan cift bildirim gelmiyor. Saatler sonra ayni bildirimi tekrar almak cok can sıkıyor.
    Bu güncelleme ile tekrar geldi çift bildirim hatası. Ben what's up da alıyorum. Belki Telegram da da oluyor ama pek bildirimleri ciddiye almadığım için benim için çok sorun değil.

• MertMeteAlp kullanıcısına yanıt
    Bende bayadir var bu sikinti. Son guncellemeden once de vardi. Tamam cok takılmıyorum ama yine de sinir bozucu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Heyea

Ya cift bildirim sorununa nasil cozum bulucaz? Sadece instagramda gecerli ama bu. Baska hicbir uygulamadan cift bildirim gelmiyor. Saatler sonra ayni bildirimi tekrar almak cok can sıkıyor.
    Bende mi8 var oda aynı çift bildirim

• Merhaba. Ben xiaomi airdots kulaklık aldım. Ama kulaklığa ne kadar tıklarsam tıklayım sanal asistana bağlanıyor. Şarkıyı bir türlü ileri geri almayı başaramadım kulaklığın üstündeki tuşlardan. Bilen var mı nasıl ayarlandığını.

• Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    Bildirimler -> Bildirim Çubuğu kısmını Android yapın MIUI değil
  • harock kullanıcısına yanıt
    Tamamdır deniyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: harock

Bildirimler -> Bildirim Çubuğu kısmını Android yapın MIUI değil
    O sekilde zaten. Ama olmuyor. Normalde iki kere tıklayınca sonraki sarkiya gecmesi gerekiyor ama olmuyor..

• Yok olmadı hala bildirimler 2 şekilde geliyor

• MertMeteAlp kullanıcısına yanıt
    Ben de 3 bildirim geliyor. Hala adam akıllı çözüm bulamadım.

• 
Sayfa: önceki 532533534535536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.