Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (533. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.248
Cevap
152
Favori
534.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 531532533534535
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugun telefonu yenıden baslattım sonra ekran simsıyah oldu açılmadı

Sonra reboot ekranı geldi, Reebot yapınca hersey silindi , bu resimleri yedeklemek için hangi uygulama yuklemem lazım
  • Miui 11.0.4.0 kuran arkadaşlar şarj da artma azalma var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mstflbk kullanıcısına yanıt
    Aynısını bende merak ediyorum. Globalde baktım da beğenilmiş gibi duruyor. Sorun yaşayan görmedim.
  • mstflbk kullanıcısına yanıt
    Hiçbir fark yok hocam. 2.senesi telefonun yine günü çıkarıyor.

• mf.kaya M kullanıcısına yanıt
    Annem kullanıyor bizde, indireyim güncellemeyi o zaman.
  • Bu telefon sizce halen alınır mı ? Migros ta 1800 tl
  • redbul_540 kullanıcısına yanıt
    5.5" ekran tam istediğim diyorsan alınır. Yoksa yeni modellere bakılır. Yeni modellerden tek eksiği 3, 5, 15 kamera ve ekran olur. Onun dışında en son çıkmış telefonlardan bile iyi, sunduğu özellikler açısından.
    NFC, OİS, 6GB ram ....
    Edit : Birde batarya 3500, artık 4000 5000 6000 duyuyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beyaz_Peynir -- 7 Ocak 2020; 22:13:48 >
  • redbul_540 kullanıcısına yanıt
    Kamera açısından üzer hocam o fiyat bandında daha iyi telefonlar bulunabilir. Diğer özelliklerdeyse çok çok rahat işinizi görür.

Bu arada MIUI 11'e geçtikten sonra TV'ye ekran yansıtma yapamıyorum. Mı box felan değil sadece TV'ye aktarsın yeter. Varsa bir çözümü olan veya halledebilir yardımcı olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: mf.kaya

Kamera açısından üzer hocam o fiyat bandında daha iyi telefonlar bulunabilir. Diğer özelliklerdeyse çok çok rahat işinizi görür.

Bu arada MIUI 11'e geçtikten sonra TV'ye ekran yansıtma yapamıyorum. Mı box felan değil sadece TV'ye aktarsın yeter. Varsa bir çözümü olan veya halledebilir yardımcı olabilir mi?
    Maalesef bende çözemedim

• Sarj konusunda şikayeti olan arkadaşlar yaklaşık 2 aydır MiRoom V10.2.3.0 (android 8.1 MIUI10) sürümünü kullanıyorum. Çok iyi stabil çalışıyor, google camera gömülü olarak geliyor camera2api vs. uğraşmanıza gerek yok. Ayrıca magisk ile rootu da gömülü olarak geliyor birde hoparlör fixleride yüklü hem ahize hem hoparlörden gümbür gümbür ses geliyor. Batarya süresi ise sizi şaşırtabilir ama tam 7 saat alıyorum bu arada cihazım 1.5 yıllık batarya değişimi olmadı hiç. Oyun oynamıyorum, pil tasarruf modu hep açık, parlaklıkta yüzde 50 de sabit. Kendi kamerası da gayet iyi çekim yapıyor. Hem stabil olsun hem pil performansı iyi olsun diyorsanız öneririm.(google camera, fixler ve root KEMAL BOZKURT bey tarafından eklenmiştir, facebookta mi note 3 grubundan bilenler bilir)

Link:https://drive.google.com/file/d/1786x1hDgygKz15o2-djzpmAUoZrxVoAI/view?fbclid=IwAR3WWQ9CMQCkMLiN56nkpVWxHbh3mcp-BNVu5i6bk0i_cLKcnrh8AdD6OpQ

Eksik yanları android sürümünün 8.1 olması ve miui 11 deki özelliklerinin olmaması. Dediğim gibi stabilite ve pil performansı arayan arkadaşlar için çok iyi. Pubg de de en son ayarlarda sıkıntısız 60 fps denedim.

içinde gömülü olarak gelen google camerayı sevmezseniz de
    https://ffff.celsoazevedo.com/file/gcamera/GCam_6.1.021_Advanced_V1.4.032219.1950.apk

bu sürüm mükemmel stabil çalışıyor, portre mod da ayrı klasör vs açmaz.

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

• alihangok38 A kullanıcısına yanıt
    Hocam şu bootloader i bir açamadım ki ,rom deneyelim 😁
    Bayağı bir süre uğraştım, olmayınca akışına bıraktım, artık telefon eskidi. Yeni Xiaomi cihazlara artık 😜

• quote:

Orijinalden alıntı: Beyaz_Peynir

5.5" ekran tam istediğim diyorsan alınır. Yoksa yeni modellere bakılır. Yeni modellerden tek eksiği 3, 5, 15 kamera ve ekran olur. Onun dışında en son çıkmış telefonlardan bile iyi, sunduğu özellikler açısından.
    NFC, OİS, 6GB ram ....
    Edit : Birde batarya 3500, artık 4000 5000 6000 duyuyoruz.
    teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayaz77

Slm arkadaşlar.
    Benim mi note 3 telefonum telefonum whatsup açık olmayınca herhangi bir aramayı veya mesajı göstermiyor.Bunun bir çözümü var mı acaba?
    herhangi bir fikri olan var mıdır?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • WhatsApp ileti ve aramalarını göstermiyorsa öncelikli olarak otomatik başlatma izninin olup olmadığını denetleyin. Ayrıca pil tasarrufu ayarını de "kısıtlama yok" olarak ayarlayın. Muhtemelen sorununuz çözülür. Bu sorun maalesef hemen tüm Çin telefonlarında mevcut bir sorun.

• Telefonla konuşurken dışardaysam konuştuğum kişi dışarıdaki araba seslerinin, insanların konuşmalarını, korna seslerini vs. çok duyduğunu benim sesimin önüne geçtiğini söylüyor. Bunun bir çözümü var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ayaz77

herhangi bir fikri olan var mıdır?

Alıntıları Göster
    Başka bir Xiaomi telefonda aynı sorunu yaşadım.sadece wifi de yapıyordu. Format attım düzeldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eu rom yüklü ama miu 11 e güncelleme yapamıyor. Şöyle bir uyarı çıkıyor.
    Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altan0348 -- 12 Ocak 2020; 19:19:41 >
  • Sorun değil. Aşağıdaki bağlantıdan son sürümü telefonunuza indirin. Sonra güncelleyeciden bağ üst köşedeki üç noktaya basın ve güncelleme paketi seçin. Kendisi yükleyip yeniden başlatacaktır. Yalnız temiz kurulum yapmanızda bence fayda var.

xiaomi.eu_multi_MINote3_V11.0.3.0.PCHCNXM_v11-9.zip

• Teşekkürler hocam. Peki 11 i yuklememi tavsiye eder misiniz? Şarjda sorun falan olur mu? Telefondaki herşey silinir mi? Biraz telefon güncel olsun istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altan0348 -- 13 Ocak 2020; 0:5:10 >
  • Ben size verdiğim bağlantıdan stabil xiaomi.eu sürümünden gayet memnunum. Batarya süresi kullandığınız uygulama sayısı ve sıklığına göre değişir. Bana göre yeterli. 1 günlük kullanımda 2 senelik tlf 6 saat ekran süresi veriyor. Bu romda bir tek hata var o da adımsayar çalışmıyor. Yüklerseniz dediğim gibi temiz kurulum yapın. (Veri/Data temizliği/wipe) Yoksa yazılımsal sorunlar çıkabiliyor.

• 
Sayfa: önceki 531532533534535
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.