Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (471. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.248
Cevap
152
Favori
534.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 469470471472473
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]
    Üstadım bu değerlere göre nasıl pil durumun?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Şimdi tam şarj Edip çektim fisten..yarın paylaşırım pil performansını. Ama sizinki gibi 5 saat alsam itirazım olmaz...mı 9 da da en fazla 6 saat alıyordum zaten..3 saat civarı bilemedin 3.30 saat...yarın atarım ekran görüntüsünü ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tatum -- 3 Ocak 2019; 22:46:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu cihaz için şeffaf sert kılıf var mı kenarlarında anti şok şeysi olmayan ?https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-mi-note-3-kilif-ultra-koruma-antishock-silikon-cam-koruma-396409856

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Led Zeppelin -- 3 Ocak 2019; 22:49:2 >
  • Arnold Schwarzenegger kullanıcısına yanıt
    Bir iki yerde güncelleme sonrası reset çektiği halde bildirim sorununu hala yaşayanlar olduğunu okumuştum.

Ama artık gerçekten can sıkmaya başladı bildirimlerde ki bu tutarsızlık. Acil ufak güncelleme ile bu sorunu çözmesi lazım Xiaominin.

Birde Xiaomi telefonların ayar kısmında katkıda bulunanlar diye bir yer var. Orada Türkiye kısmında bir kaç isim yazıyor. Bu arkadaşlar ne iş yapar anlamam. Böyle sorunları niye bildirmezler.

Valla bu bildirim sorunu adamı telefondan soğutur.

• Arkadaşlar dün akşam Pixel Experience kurdum. Sabah yüzde 95'te şarjdan aldım. Pil grafiğini akşam paylaşacağım

• Xiaomi'nin nasıl bir politikası var ?

Misal yüz tanımayı kullanmıyorum ama öyle bir özellik sonuçta var. Önceki romlarda bunu verip sonra kaldırıyor ve halen tekrar geri getirmiş değiller. Üstüne Çindeki global romlarda mevcut diye biliyorum.

Geçen font konusu oldu ve telefonun bölge seçeneğini Hindistan diye seçmek zorunda kalıyoruz ki font seçeneği çıksın.

Bu kadar bölge ayrımı yapmasının sebebi nedir ?

Yoksa abi telefona çok özellik yükledik. Bizde çok sık telefon çıkartıyoruz bunu alan uzun süre değiştirmez diye düşünerek bazı özellikleri kısma durumu mu var diyecem ama o zaman neden Çin romlarında mevcut.

Şimdi custom rom denilecek ama konumuz global stabil şeklinde telefona gelen yazılıma dair Xiaomi'nin politikasından bahsediyorum.

Bunun dışında yazılım güncellemelerinden sonra bazı şeyleri bozduğunu söyleyenler de var. Batarya, foto kalitesi, bildirim vs.

• mersinaki M kullanıcısına yanıt
    Hocam Çin'de ülkemiz gibi pahalı değil maalesef. Bu telefon ben aldığımda 1550 tl'ydi şimdi 2000'lerde zaman geçtikçe fiyatın düşmesi lazım. Bence bu telefon karambole gelmiş ve uzun süre kullanılabilecek bir telefon. Ram işlemci kamera ve batarya olarak muazzamdi. Haliyle satış politikasını etkileyecek bir modeli başka türlü yavaşlatamazdi bana göre :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mf.kaya -- 4 Ocak 2019; 19:6:5 >
  • kulaklığın kralı burada https://www.incehesap.com/qcy-t1-pro-beyaz-fiyati-39777/?gclid=EAIaIQobChMI_eWNzMLS3wIVDNOyCh2stQaaEAQYBCABEgIMF_D_BwE

• İyi akşamlar arkadaşlar

MIUI 10 eu beta için gcam linki paylaşabilecek olan var mı? Kamera ile çok bir sıkıntım yok ön kamera portre modu da güzel çalışıyor. Gece çekimleri için gcam kullanmak istiyorum.

• vaskin77 kullanıcısına yanıt
    Global 10'a göre kameradaki kumlanma düzeliyor mu hocam?

• Arkadaşlar Pixel Experience 9 ilk gün kullanım süremi atıyorum buraya. Gün boyu yüzde 80-100 arası parlaklıkta mobil ağırlıklı kullanıldı. Yüzde 95'te şarjdan aldım sabah.

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: mf.kaya

Hocam Çin'de ülkemiz gibi pahalı değil maalesef. Bu telefon ben aldığımda 1550 tl'ydi şimdi 2000'lerde zaman geçtikçe fiyatın düşmesi lazım. Bence bu telefon karambole gelmiş ve uzun süre kullanılabilecek bir telefon. Ram işlemci kamera ve batarya olarak muazzamdi. Haliyle satış politikasını etkileyecek bir modeli başka türlü yavaşlatamazdi bana göre :)
    Belki de, başka bir açıklaması yok gibi. Aynen iyi telefon seçmişiz hocam :)

Birde şu eurom gibi custom romların oluşturulmasıyla kimler ilgileniyor ? Yani Xiaominin kendi ekibi mi var yoksa gönüllü birileri tarafından mı yapılıyor bu Rom'lar.
  • Herkese iyi akşamlar.Yakın zamanda sony xperia z5 telimi kaybettim.Mecburen yeni telefon bakıyorum .Bütçem fazla değil maalesef ,aslında mi8 tam istediğim gibi bir telefona benziyor ancak xiaomi telefon modellerini incelediğimde 2000 bandında bana en uygun modelin mi note 3 olduğuna karar verdim.Tabi bu kararda en büyük pay dxomark puanı :) Ancak günümüz modellerine göre biraz eskimiş ,hala satışta ama bilemedim almalı mıyım ?? Benim için kamera ve pil önemli ,her iki özelliğe sahip pek model yok gibi var ama kamerada oıs özelliği olan telefonlar 3000 in üzerinde..Sizce note 3 almalı mıyım ? Bugün migrosta gördüm ithalat garantili,ne dersiniz ?
  • mf.kaya M kullanıcısına yanıt
    Global MIUI 10'u bilmiyorum ama MIUI 9 a göre daha iyi gibi geldi bana. Ön kamera ise gayet iyi özellikle portre modu güzel işler çıkarıyor.

• jazmin kullanıcısına yanıt
    Sıfır alacağına 4-5 ay kullanılmış cihaz alman senin için maddi açıdan daha avantajlı olacaktır.
    Bu fiyat bandında son zamlardan sonra fazla bir seçenek kalmadı maalesef. Her iki kriteri de karşılayabilecek bir telefon bana göre. Ancak kamera konusunda beklenti fazla ise başka modellere bakmanı öneririm hocam. Bu cihazın kamera konusunda ki sıkıntısı tamamen yazılımla ilgili. Çünkü aynı kamera gcam ile harikalar yaratıyor. Batarya ve performans konusunda üzmeyecektir hocam. Daha güncel bir telefon düşünüyorsan Mate 20 lite olabilir.

Teknoseyir de ara sıra bütçeye göre cihaz önerileri oluyor, bir bak istersen.
    Ocak 2019 olanı çıkmamış, en son bu var.
  • Arkadaşlar çift hatlı kullanım için bazı sorularım olacak. Telefonuma sadece internet için ekstra bir hat almayı düşünüyorum. İkinci hattın internetini kullanarak esas hattın WhatsApp ini kullanmak mümkün mü? İki hat da sürekli açık kalmak zorunda mı? Mesela esas hattı deaktif yapıp sonradan aldığım internet yüklü hat ile WhatsApp felan kullanabilir miyim?

Teşekkürler

• asdfg112 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Mümkün.
    Whatsapp kullanımı için interneti hangi hattan aldığınız fark etmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jny20 -- 5 Ocak 2019; 1:23:3 >
  • vaskin77 kullanıcısına yanıt
    Eu betada gcam çalışmıyor sorunlu diyorlar.

• 
Sayfa: önceki 469470471472473
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.