N

Çavuş
02 Eylül 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 9 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Adguard VPN Premium Ortak Hesap/ Yıllık Kişi Başı 50 TL

e

Adguard VPN Premium Ortak Hesap/ Yıllık Kişi Başı 50 TL

ADGUARD VPN

Herkese merhaba, Türkiye'de çoğu insanın vpn hizmeti aradığı yıllarda kimisi amacına ulaşıyor kimisi yarı çözüm yollarıyla idare ediyordu. Bu durumdan muzdarip bir kişi olarak araştırmalarımın sonucunu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Nereseyse bilenen tüm vpnleri denedim. Kayıt tutma konusunda, tüm vpnler premiumları dahil kayıtları tutuyorlar diyen arkadaşlara rağmen bence kayıt konusunda kullanıcı yanlısı olan vpn hizmeti bu. Hız konusunda hiç bir sorun yok desek yeridir. Paketiniz kaçlıksa o hızı alırsınız. 7/24 canlı destek hizmeti mevcut. 30 gün içinde koşulsuz iade mevcut. Diğer vpnlere kıyasla bence en stabil ve güvenilir olanı bu. En önemlisi premium hesabın diğerlerine göre ucuz olması. Yıllık 240 TL olan hesaba aynı anda 5 cihaz bağlanabiliyor. Mevcut sunucu sayıları görselde mevcut.

Bu konuyu açmamda ki sebeb; vpn arayan arkadaşlara ücretsiz sürümleri tavsiye etmiyorum, benimde maddi durumum çok iyi değil ama ücretsiz sürümlerdeki verilerin güvenliğini yeterli bulmuyorum. Reklamlar yeterince sıkıcı zaten.

Kısacası tavsiyem VPN arayan arkdaşlar, aşağıdaki telegram linkinden oluşturduğum havuza dahil olup 5 kişi ortak olarak premium hesap alabilir. Amaç bu grupta 5 kişiye bir hesap satmak değil 5 kişinin birbiriyle iletişime geçerek kendi aralarında anlaşarak bir hesap satın alabilmelerini sağlamaktır. Yıllık 240 TL/5 kişi= Kişi başı 50 TL. Telegram grubuma bekliyorum

https://t.me/vpnhavuzu

Merhaba arkadaşlar... XİAOMİ Mİ6 telefonum anakarttan dolayı para iadesi alacağım. En fazla 2300 TL'ye Mi6 ya yakın en iyi performansı verebilecek ekonomik cihaz arıyorum. Tabi dolar kurundan dolayı fiyatlar çok fazla uçtu biliyorum. Öncelik tercihim yine xiaomiden yana olacak çünkü en iyi fp ürünü bu markada oluyor genelde.

Aklımda iki cihaz var, 2300TL ye Xiaomi Mi Note 3 (6/64) mü alsam yoksa 2000 TL'ye Xiaomi Mi A2 (4/64) modelini mi alsam.

İki cihazın her özelliğini biliyorum ama kararsız kaldım. Oyun oynamam telefonda sosyal medya uygulamalarını ve mobil veriyi çok kullanıyorum. Şarj süresi ve işlemcisi benim için çok önemli almışken kameralarda tatmin edici olsun tabi.

Benim dikkatimi çekenler,

Mi A2nin artısı: Arka ve ön kamera sensörleri daha iyi, 4G teknolojisi cat12, android one ile 2 yil güncelleme alacak ve saf android olması,

Mi note 3 artıları: batarya 3500mah,
Benim için gerçekten önemli olan optik goruntu sabitleyici(ois) , NFC.

Özetle ikisinin işlemcisi aynı, ekran boyutları farklı ama ekran benim için önemli değil. Mi note 3 kasım 2017 de , mi a2 ise ağustos 2018 de çıktı. Mi note 3 çokta eski sayılmaz. Bir mi6 etmeselerde bunlardan birini sececegim. Garantisi delta servis olsada benim icin sorun degil.

Karsilastirmaya bakabilirsiniz
https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/81724-126059/xiaomi-mi-note-3_xiaomi-mi-a2-64gb/

EVET ARKADASLAR SİZCE NEYE GORE NEYİ SECMELİYİM FİKİRLERİNİZİ BEKLİYORUM.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 64
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 71 (Bu ay: 18)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 21 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.