Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (472. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.249
Cevap
152
Favori
534.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eu stabilde, fotograf cekiminde kumlanma azalıyor. Videoda değisen bir durum göremedim kumlanma aynı belki modüldendir. Gcam gece çekimi stock kameraya göre geceleri daha gerçekçi renk veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jny20

Merhaba,

Mümkün.
    Whatsapp kullanımı için interneti hangi hattan aldığınız fark etmiyor.
    Cevap için teşekkür ederim. Peki iki hat takılı iken sadece birini aktif etmek mümkün mü? Soruyu biraz daha açayım. WhatsApp 1 numaralı sim üzerine kayıtlı. 2. sim kartı taktiktan sonra 1 numaralı sim kartı yerinden çıkarmadan deaktif etmek mümkün mü? Bu şekilde şarj daha uzun gider daha az radyasyona maruz kalırım diye tahmin ediyorum eğer mümkünse

• quote:

Orijinalden alıntı: asdfg112

Cevap için teşekkür ederim. Peki iki hat takılı iken sadece birini aktif etmek mümkün mü? Soruyu biraz daha açayım. WhatsApp 1 numaralı sim üzerine kayıtlı. 2. sim kartı taktiktan sonra 1 numaralı sim kartı yerinden çıkarmadan deaktif etmek mümkün mü? Bu şekilde şarj daha uzun gider daha az radyasyona maruz kalırım diye tahmin ediyorum eğer mümkünse

Alıntıları Göster
    Rica ederim. Şu an tek sim kullandığım için deneyemedim.

Önceden vardı bildiğim kadarıyla bu özellik şimdi de var mı bilmiyorum.

• Imei konusunda bilgisi olan özel mesajla bilgilendirebilir mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • efebora06 kullanıcısına yanıt
    mantılkı ama biran önce haletmek istiyorum yılbaşından beridir telefonsuzum.bir de ikinci elde sıkıntı vardır korkusu var
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler..ama birtürlü karar veremiyorum yaa,kafa karıştı iyice..mi note 3 ayarında başka xiaomi modeli yok 2000 civarı..
  • vaskin77 kullanıcısına yanıt
    Aaa ben cihazı asıl kamerası için istiyordum ..Ne gibi bir sıkıntısı var ki ?Bir de gcam nedir ?
  • jazmin kullanıcısına yanıt
    Özelden cevap verildi.
    Hocam kamerası herhangi bir root vb ile yan uygulama yüklemeden global MIUI 9'da harikaydı. Ama sonradan verdikleri güncellemeler ile mahvettiler. Bazı arkadaşlar global rom yerine eu rom kurup root atıp Google camera(gcam) yüklüyorlar bu sayede daha iyi bir kamera deneyimine sahip oluyorlar. Tabi 2000 dolaylarında sen bu telefona bu parayı verir miydin derseniz ben şahsen şu kamerada vermezdim. He ne kadar kamera kullanıyorsunuz derseniz de kullandığım zaman ne olacak :) root olaylarına felan girerim derseniz düşünebilirsiniz. Donanım olarak gerçekten hakkını veren bir telefon.

• quote:

Orijinalden alıntı: jazmin

Herkese iyi akşamlar.Yakın zamanda sony xperia z5 telimi kaybettim.Mecburen yeni telefon bakıyorum .Bütçem fazla değil maalesef ,aslında mi8 tam istediğim gibi bir telefona benziyor ancak xiaomi telefon modellerini incelediğimde 2000 bandında bana en uygun modelin mi note 3 olduğuna karar verdim.Tabi bu kararda en büyük pay dxomark puanı :) Ancak günümüz modellerine göre biraz eskimiş ,hala satışta ama bilemedim almalı mıyım ?? Benim için kamera ve pil önemli ,her iki özelliğe sahip pek model yok gibi var ama kamerada oıs özelliği olan telefonlar 3000 in üzerinde..Sizce note 3 almalı mıyım ? Bugün migrosta gördüm ithalat garantili,ne dersiniz ?
    hocam hangi migrosta gördünüz?

fiyatı 1999tl mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jny20

Rica ederim. Şu an tek sim kullandığım için deneyemedim.

Önceden vardı bildiğim kadarıyla bu özellik şimdi de var mı bilmiyorum.

Alıntıları Göster
    Bugün ikinci sim kartı taktım ve bahsettiğim olayın mümkün olduğunu gördüm. Esas sim kart deaktif ediliyor, diğerinin internetini kullanabiliyorsunuz.

• Nazlim48 N kullanıcısına yanıt
    Çalışıyor son sürüm + gcam yüklü canavar gibi :)
    Hocam 2000 lira çok bence bu cihaza, isterseniz bendeki bir yıllık cihazı 1700 e vereyim(piyasayı buymuş sanırım) mi 8 lite gibi yeni bir şey bakın xiaomi istiyorsanız. olmadı mate 20 lite, p20 lite, samsung a7 falan var 2000/2500 arasında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Hocam 2000 lira çok bence bu cihaza, isterseniz bendeki bir yıllık cihazı 1700 e vereyim(piyasayı buymuş sanırım) mi 8 lite gibi yeni bir şey bakın xiaomi istiyorsanız. olmadı mate 20 lite, p20 lite, samsung a7 falan var 2000/2500 arasında.
    Hocam arkadaş için OIS önemli; doğrusu benim için de önemli.

Bahsettiğiniz modellerin hiçbirinde OIS yok.
  • Pulstar kullanıcısına yanıt
    Onu göz ardı etmişim. Video da bayağı farkediyor, fotoğraf içinse illaki geniş açılı kamerayı kullanmak gerekiyor. Keşke direk normal kamerada foto çekerken de olsaymış(Bana yok gibi geldi çünkü). Ois li güncel cihazlara baktım, en elle tutulur olanı zenfone 5 ve hem chipseti iyi değil hem de pahalı bu fiyatlarda.
  • quote:

Onu göz ardı etmişim. Video da bayağı farkediyor, fotoğraf içinse illaki geniş açılı kamerayı kullanmak gerekiyor. Keşke direk normal kamerada foto çekerken de olsaymış(Bana yok gibi geldi çünkü). Ois li güncel cihazlara baktım, en elle tutulur olanı zenfone 5 ve hem chipseti iyi değil hem de pahalı bu fiyatlarda.
    Ben daha çok fotoğraf çekiyorum ve işimi görüyor.

Yakınlaştırma kamerasında OIS yok sanırım, diğerinde var diye biliyorum.
  • Pulstar kullanıcısına yanıt
    Benim de tüm ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşılıyor yedek cihaz olmasına rağmen. Ekranı hariç her yerinden memnunum. mi5 ile aynı resmi açınca biraz soluk kalmıştı görüntü, o soğutmuştu biraz telefondan beni. Bir de xiaomi nin şu reklam olayına çözüm getirmesi lazım. İnsanı root a teşvik ediyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 02-35.5

Çalışıyor son sürüm + gcam yüklü canavar gibi :)
    Gcam için link verebilir misin hocam? Mümkünse zip şeklinde olsun. Twrp ile yüklerim.

• quote:

Benim de tüm ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşılıyor yedek cihaz olmasına rağmen. Ekranı hariç her yerinden memnunum. mi5 ile aynı resmi açınca biraz soluk kalmıştı görüntü, o soğutmuştu biraz telefondan beni. Bir de xiaomi nin şu reklam olayına çözüm getirmesi lazım. İnsanı root a teşvik ediyorlar.
    Hocam bu reklam nerede var kendi uygulamalarında mı? Ben hiç reklam meklam görmüyorum telefonda, normal klasik uygulamalar kullanıyorum pek telefonun kendi uygulamalarıyla işim yok.
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın yazdığı modellerin çoğunu kullandim. Xioami mi note 3 bu cihazlardan çok çok daha iyi . 2000 fazla demiş ama bence F/P olarak fiyatı çok makul .

• 
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.