Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (469. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.249
Cevap
152
Favori
534.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam sizde beinssport uygulamasi varsa bildirim geliyor mu? Acaba dedim uygulamada mi sorun var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arnold Schwarzenegger kullanıcısına yanıt
    Beinsports bende yok. Ayarlar-uygulamalar-Beinsports ayarlarına girip on belleği temizle deyin belki düzelir. Bunu her sorunlu uygulama için yapabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler telefon ilk ciktiginda kaydirma yaparken arkadan gölge geliyordu bu devam ediyor mu

• VioLee kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir gölgelenme hocam ? Biraz daha açarsanız ona göre bilgilendirme yapayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: KediTartaklayanBodyciFare

Nasıl bir gölgelenme hocam ? Biraz daha açarsanız ona göre bilgilendirme yapayım.
    Ana ekranda felan sağa sola kaydırınca arkada biraktıgı izi diyor galiba. Ilk zamanları telefonun konuşuluyordu konuda ama çoğu telefonda olan birşey düşük fps gibi bişey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmancan71 -- 30 Aralık 2018; 19:48:23 >
  • osmancan71 kullanıcısına yanıt
    Miui 10'da öyle bir şeyle karşılaşmadım hocam şimdilik ya da ben dikkat etmedim hiç.

• quote:

Orijinalden alıntı: KediTartaklayanBodyciFare

Miui 10'da öyle bir şeyle karşılaşmadım hocam şimdilik ya da ben dikkat etmedim hiç.
    zaten çoğu kişide yoktu. olanların bı kısmınında sandığı şeyde, her telefonda olan bişey aslında :) reditte felan konusu vardı ozamanlar. forumda panel türlerine göre kıyasladık ondanda bi sonuç elde edemedik diye hatırlıyorum yada jdi paneldeydi sorun hatırlayamadım eski bi konu :D ekran hz sinin düşük olması gibi bi sorundu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmancan71 -- 30 Aralık 2018; 22:31:39 >
  • İnstagram da sorun yaşayanlar İnstagram 51.0.0.20.85 sürümünü yüklesinler.
  • Su bildirimleri duzeltebilen var mı? Uygulamalardan bildirimler gelmiyor gelsede geç geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: RRelevant

Su bildirimleri duzeltebilen var mı? Uygulamalardan bildirimler gelmiyor gelsede geç geliyor.

Aldığımdan beri sorunlu.
    Son güncelleme ile bir hafta düzeldi, sonra gitti.
    Ne Letgo, ne sahibinden, ne Telegram.
    En düzgün Twitter çalışıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertMeteAlp

quote:

Orijinalden alıntı: RRelevant

Su bildirimleri duzeltebilen var mı? Uygulamalardan bildirimler gelmiyor gelsede geç geliyor.

Aldığımdan beri sorunlu.
    Son güncelleme ile bir hafta düzeldi, sonra gitti.
    Ne Letgo, ne sahibinden, ne Telegram.
    En düzgün Twitter çalışıyor.

Alıntıları Göster
    Bende bu en son gelen güncellemeden sonra oldu. Benimde ayni letgo sahibinden beinsports mackolik hiçbiri çalışmıyor.

• Fabrika ayarina döndürmeme ragmen sorun çözülmedi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar versiyon 10 a güncelledikten sonra sesi tamamen kısınca sessiz moda geçmiyor. daha öncesinde bu şekilde oluyordu . bu konuda bir ayar mı var acaba ? yoksa sizde bildirim çubuğundan mı sessiz moda alıyorsunuz telefonu
  • yakopsi Y kullanıcısına yanıt
    Medya seslerini kısıyor, ben 10 senedir hep bildirim çubuğundan kapattığımdan bu halini daha çok beğendim. Ses tuşu ile tamamen kısmak isterseniz yine seçenek var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Gösterdiğiniz yerden de kısılıyor orayıda biliyorum . bende genelde bildirim çubuğunu kullanıyorum fakat geçen sesi tamamen kısarken sessize geçmeyince şaşırdım merak ettim.direk medyayı kısmasıda güzel olmuş aslında kullanışlı gibi duruyor. cevabınız için teşekkür ederim .
  • İnstagram biri msj atınca bildirim zili çalişmiyor bende neden olabilir hepside açık
  • efebora06 kullanıcısına yanıt
    Ronaldinho26 kullanıcısına yanıt
    Bootloader açılsın bende eu'ya geçiyorum. Kamera ve batarya tatmin etmiyor globalde. Bir kaç sorum olacaktı. 20-30 sayfa önce yazdıklarını dahi okudum ama bilgiler hep parça parça tek seferde cevaplarsan sevinirim üstat.

1- Globalde 9.1.4 ü çok beğeniyorlardı ben hiç kullanmadım ama eu 9.1.4 mü daha stabilde eu 10 mu?

2- Şu an global 10 yüklü. Twrp'den yüklerken sen otg ile yüklediğin için wipelerde bütün seçenekleri işaretlemişsin ama ben otg ile yükleme imkanım yok. O yüzden wipelerde hangilerini seçeyim?

3- eu'yu twrpden yükledikten sonra bazı videolarda telefonu daha açmadan önce twrp'den dalvik ve cacheyi temizleyip cihazı öyle başlatıyorlar. Böyle mi yapayım. Yoksa temiz sorunsuz yükleme için twrp'de yapmam gereken nedir?

Anlayış ve cevapların için şimdiden teşekkür ederim.

• Bluetooth kulaklık kullanan ve memnun olan varsa , linkini atabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: mwwo3.3

Bluetooth kulaklık kullanan ve memnun olan varsa , linkini atabilir mi?
    Şu Black Friday'de Turkcell'in 9 liraya sattığı kulaklık var, memnunum. Tam olarak ismi "Trust Melos Bluetooth Kulak İçi Kulaklık"

https://www.turkcell.com.tr/cihazlar/aksesuarlar/trust-melos-bluetooth-kulak-ici-kulaklik?

Tabi memnunum derken yani sorunsuz çalışıyor anlamında dedim. Ses kalitesinden pek anlamam.

• Fulton F kullanıcısına yanıt
    Bu kulaklık ancak 9 lira eder zaten. 10 lira bile fazla, sakın şuanki fiyatını verip almasın kimse. Ergonomi, ses kalitesi kötü, fiyatını haketmez.
    Meizu ep52 kullanıyorum ve tavsiye ederim, aliexpressten bluedio markasının tn serisi kulaklıklarına da bakabilirsiniz, fiyat performans olarak iyiler.
  • 
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.