Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (498. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 496497498499500
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese iyi günler dilerim. Arkadaşlar bir uygulamadan ana ekrana döndüğüm zaman ana ekranda ki simgelere basilmiyor. Ekranlar arasi gecis yapabiliyorum yukaridan menuyu indirebiliyorum ancak simgelere tiklayamiyorum duzeltmek icin son uygulamari acip uygulamalri kapatmam gerekiyor ki burada son uygulamlr gozukmuyor yerleri bos sanki hic acilmamis gibi x ya bastiktan sonra onbellek temizleniyor ve telefon normale donuyor ancak son uygulamalr arasinda gecis yapamiyorum. Telefonu bir kac kere fabrika ayarlarina dondurudm hatta hic uygulama yuklemeden kullandim yine de bir sure sonra bu sorun oluyor ve sifirlamadan duzelmiyor. Basina gelip duzeltebilen var mi garanti ile ugrasmak istemiyorum .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bahsettiğiniz sorun bende de mevcut. Yazılımsal bir bug, güncellemeyle düzeltilmesini bekleyeceğiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Krassov

Herkese iyi günler dilerim. Arkadaşlar bir uygulamadan ana ekrana döndüğüm zaman ana ekranda ki simgelere basilmiyor. Ekranlar arasi gecis yapabiliyorum yukaridan menuyu indirebiliyorum ancak simgelere tiklayamiyorum duzeltmek icin son uygulamari acip uygulamalri kapatmam gerekiyor ki burada son uygulamlr gozukmuyor yerleri bos sanki hic acilmamis gibi x ya bastiktan sonra onbellek temizleniyor ve telefon normale donuyor ancak son uygulamalr arasinda gecis yapamiyorum. Telefonu bir kac kere fabrika ayarlarina dondurudm hatta hic uygulama yuklemeden kullandim yine de bir sure sonra bu sorun oluyor ve sifirlamadan duzelmiyor. Basina gelip duzeltebilen var mi garanti ile ugrasmak istemiyorum .

Android 11 mi yaptınız yoksa android 10 da mısınız?

• Android 11 yüklemeden önce resimleri vs direk yedek alıp rest sonrası geri karışmadan tarihleri vs bozulmadan nasıl geri atarım. Bir ara usb yedek aldım geri attığımda bazı resimlerin tarihi bozuldu.

• Telefonu kullandığım zamanlarda ekran süresini yüzde 80'den itibaren gösteriyordu telefon, o yüzden tam bir değerlendirme yapılamıyordu. Hala devam ediyor mu bu sorun?

• Telefonun orijinal şarj kablosu kaç amperdi? Bakar mısınız
  • Arkadaşlar bir sorum olacak...

İş arkadaşımda bu telefondan var. Global sürüm garantili. 11 güncellemesi gelince yükledi. Fakat dün zedge uygulamasının telefonda olmadığını söyledi. Ben silmedim dedi kaybolmuş. Premium apk verdim yüklenemedi. Halbuki Android 10'da iken aynı apkyı verdim yüklemişti. Dedim sen marketten yükle. Giriyor yükle diyor, indiriyor ama yüklemeye başlamıyor ve yüklenemedi hatası alıyor. Marketten başka şeyler yüklenebiliyor onda sorun yok. Google Play Hizmetleri ve Play Store verileri temizlendi olmadı. Play store güncellemesini de kaldırıp telefonu yeniden başlattık olmadı. Müsait olan varsa Android 11 yükleneyenlerden, marketten zedge yüklemeyi deneyebilirler mi?

• CXath1 C kullanıcısına yanıt

evet, aynı durum aylardır bende de var

• Dediğiniz programı az evvel yükledim bir sorun yok. 

@CXath1 Otomatik parlaklık sensörü düzgün çalışmıyor, evet bendede sorunlu

• Kayrabey kullanıcısına yanıt
    Güncellemeyi ben de yükledim ve güncellemeyi yüklemeden önce telefonda zedge uygulaması yüklüydü; güncelleme sonrasında da uygulama gayet düzgün çalışıyor, sorun yok yani bende
  • EĞİNLİ kullanıcısına yanıt

Parlaklık sensörü Android 11' den sonra mı düzgün çalışmadı?

• Parlaklık sensörü bende de çalışmıyor. Şimdi bu güncelleme ile ne yenilikler geldi, ne işimize yarayacak?
  • kaanrevan kullanıcısına yanıt

Hayır aldığımdan beri öyle,Android 11 den sonra kontrol etmedim.

• Ben bugün miui 11 e aslında yeni geçmiştim. Zaten telefonu alalı 1 hafta oldu. 1 hafta güncellemeleri yüklemedim bilerek. 11' den sonra Miui 12 & Android 11' i yüklüyor. Veda etmeli miyi Android 10' a sizce? Kullanan arkadaşların düşünceleri neler? Şuan indiliriliyor %28' deyim...

• quote:

Orijinalden alıntı: DaRK_KniGHT_

Güncellemeyi ben de yükledim ve güncellemeyi yüklemeden önce telefonda zedge uygulaması yüklüydü; güncelleme sonrasında da uygulama gayet düzgün çalışıyor, sorun yok yani bende

Güncellemeyi yükledim üstten gelen bildirimlerin boyutu küçülmüş yazılarda kayma filan oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: NightBlue-S

Bu android 11 ile uygulama açıp kapatırken arkaplan resmi yaklaşıp uzaklaşma efekti var mı? Android 11 ile geliyordu mi 10 a falan gelmişti. iPhonelarda olan özellik.
    Bu dediğim geldi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: netmaster1903

Güncellemeyi yükledim üstten gelen bildirimlerin boyutu küçülmüş yazılarda kayma filan oluyor

Alıntıları Göster

Aynınsorun bende de var gece kendini güncellemiş mübarek bildirimde simge vs kayık

• quote:

Orijinalden alıntı: NightBlue-S

Bu dediğim geldi mi?

Alıntıları Göster

Yoo gelmedi, anladığım şeyse eğer.

• quote:

Orijinalden alıntı: abyss_ati

Yoo gelmedi, anladığım şeyse eğer.

Alıntıları Göster
    Tamam hocam o zaman miui 12.5 ile gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrankGallagherx

Aynınsorun bende de var gece kendini güncellemiş mübarek bildirimde simge vs kayık

Alıntıları Göster

Aynen hocam bende de kaymış

• 
Sayfa: önceki 496497498499500
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.