Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (496. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

Verdiğiniz android 11 dosyasını indirip güncelleme paketini seçin kısmından yukleyebiliyormuyuz

Yüklersen o şekil bir sıkıntı cikarmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • semoniok kullanıcısına yanıt

Verdiğim custom rom xiaomi.eu rom link size uymaz,ara ara kontrol edin güncelleme kısmını ve güncelleme gelip yüklerseniz mutlaka ama mutlaka cihazı sıfırlayıp (hard reset atıp) o şekilde kullanın çünkü android sürüm değişiyor...

Ayrıca garantili cihaz sahipleri, güncellemeyi yükler beğenmezse geri dönüşü yok ana göre yüklesinler/yüklemesinler....

Güncelleme paketini seç deyip yükleyin...

https://bigota.d.miui.com/V12.1.1.0.RFNMIXM/miui_TOCOGlobal_V12.1.1.0.RFNMIXM_2ea6513d0f_11.0.zip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 18 Ocak 2021; 13:52:5 >

• efebora06 kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz linkle o şekilde yükledim ben sorunsuz güncelleniyor. Son sürüm global romdaydım :)
  • StrangsTR kullanıcısına yanıt

Global rom linki ise tamamdır,yüklenir :)

Hayırlı olsun güle güle kullanın...

Teşekkür ederim hocam haber verip linki paylaştığınız için
  • StrangsTR kullanıcısına yanıt

Rica ederim Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: vuysal

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Senin gibi boş adamla uğraşacak vaktim yok. O kadar yazdığım şeyden yanlış yazılan bir kelimeyi görüp de kendine marifet ve başarı görüp sevinecek kadar küçük değilim. Git kumda oyna. Cidden yorum yazabilmek için belli bir IQ seviyesinin üstü olması lazım, yoksa ağzı olan konuşuyor. Utanmadan bir de bana cahil demiş, gereksiz tip.

• Oppo reno 4 mü daha iyi yoksa mi note 10 lite mı?
  • Lexco kullanıcısına yanıt

Kısa bi deneme şansım oldu. Kamera, pil konusunda daha iyi değil. Yapısı daha ergonomik ama daha güzel demek doğru olmaz. Genel anlamda tabir yerindeyse al birini vur ötekine denebilir.

• Bildirim sorunu yaşayan varmı şöyleki Instagram dan gelen mesajların bildirimi gelmiyor instaya girip mesajlara tiklamaz isem mesaj geldiğini görmüyorum bazende mesajlara girip okuduktan 30 40 saniye sonra geliyor bildirim ler daha çokta ekran kapalı iken gelmiyor 2 gündür felan böyle daha önce sorun yoktu ekran açık iken mesaj gelse bildirim üstte gözüküyor tüm ayarlara baktım herşey düzgün ne yapmam lazım fikri olan varmı kısaca Instagram a gelen mesajlar bildirim olarak gelmiyor telefona

• Arkadaşlar Android 11 dağıtıma girdi mi? Kontrol ettiğimde gözükmedi.

• OdinOCTA kullanıcısına yanıt

1 sayfa geride paylaştım hangi, sürüme geldiğini...

• Arkadaşlar son sürümle beraber Bluetooth cihazlara ekolayzer desteği gelmiş;)
  • Bildirimlerin görüntülenmesinde ufak kozmetik problemler var bir sonraki güncelleme ile çözülür inşallah. Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]
  • lj94 kullanıcısına yanıt

Bildirim gelsinde kozmetik önemli değil dermişim Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]  Hafif kasmalar var,zamanla düzelir,ilk sürüm gayet doğal....

• quote:

Orijinalden alıntı: efebora06

Global roma A11 geldi,hayırlı olsun...

OTA güncellemesi gelip yükledikten sonra garantili cihaz sahipleri MUTLAKA cihazı sıfırlayın ve sıfırdan kurulum yapın...

https://bigota.d.miui.com/V12.1.1.0.RFNMIXM/miui_TOCOGlobal_V12.1.1.0.RFNMIXM_2ea6513d0f_11.0.zip

Üstadım bunun yükleme talimatı 1sayfada verdiğin gibimi. benim gibi acemi bulaşmasınmı acaba. türkiye garantili cihazım global var

• CorozeB C kullanıcısına yanıt

Yükleyebilirsin ama sevmedim dersen geri dönüş yok ona göre...

Son iki sayfayı,mesajları tek tek okuyun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 18 Ocak 2021; 22:55:39 >

sevmezsem ekranı yaptırıp garantiden çıkarıp senden takılırız

• 
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.