Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (499. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 497498499500501
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: piperka106

Parlaklık sensörü bende de çalışmıyor. Şimdi bu güncelleme ile ne yenilikler geldi, ne işimize yarayacak?

Bir kaç değişiklik var,mesela uygulama simgeleri.

Galeride felan silme yaparken küçük ekrana indirip eminmisin silicem felan diye soruyor.

Video oynatimi birazdaha akıcı olmuş,iptv izlemelerde felan,stream yani.

Sistem birazdaha stabil gibi.

Genel olarak birkaç ufak şey daha.

Tabi bug'lar yok değil,bildirim grafiğinde hata,ekran sensörü saçmalıyor gibi.

Yakınlık sensörü ise bir tık daha iyi gibi,yada bana öyle geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NightBlue-S

Tamam hocam o zaman miui 12.5 ile gelir.

Alıntıları Göster

12.5 ile köklü değişiklikler olucak amma velakin and11,and10 dan daha iyi geldi bana.yani birçok uygulama stabilitesi felan daha iyi,daha rahat çalışıyor sanki.ben suanlik haliyle bile beğendim.

• quote:

Orijinalden alıntı: abyss_ati

12.5 ile köklü değişiklikler olucak amma velakin and11,and10 dan daha iyi geldi bana.yani birçok uygulama stabilitesi felan daha iyi,daha rahat çalışıyor sanki.ben suanlik haliyle bile beğendim.

Alıntıları Göster
    Evet herkes android 11 daha seri çalışıyor diyor ama şu bildirimlerdeki yazı kayması olmasa iyi olurdu. Tr ye de gelsin hemen indirip kuracağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NightBlue-S

Evet herkes android 11 daha seri çalışıyor diyor ama şu bildirimlerdeki yazı kayması olmasa iyi olurdu. Tr ye de gelsin hemen indirip kuracağım.

Alıntıları Göster

Düzeltirler onu çok sıkıntı değil,daha öncede oldu.

Mesela çok hoşuma giden birşey eklemişler,mihome uygulamasını yukardan çekilen bildirime entegre etmişler.

Fotoğraflarda görüldüğü gibi direk bildirimden kameralara felan erisebiliyorum,ana ekrana küçük ekran olarak açıp görebiliyoruz.

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]
    Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abyss_ati -- 20 Ocak 2021; 22:38:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: abyss_ati

Düzeltirler onu çok sıkıntı değil,daha öncede oldu.

Mesela çok hoşuma giden birşey eklemişler,mihome uygulamasını yukardan çekilen bildirime entegre etmişler.

Fotoğraflarda görüldüğü gibi direk bildirimden kameralara felan erisebiliyorum,ana ekrana küçük ekran olarak açıp görebiliyoruz.

Alıntıları Göster
    Tabiki düzelir ama yeni güncelleme gelene kadar kaç ay geçiyor bu sürüm bile her telefona gelmedi daha

• 6 aya ancak düzelir yazı kayması. Yazıyorum buraya sonra alıntılama yaparım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: FrankGallagherx

6 aya ancak düzelir yazı kayması. Yazıyorum buraya sonra alıntılama yaparım :)

Sanmam o kadar sürsün,2 aya 12.5 gelicek zaten,en geç o zamana hallolur.

• NightBlue-S kullanıcısına yanıt

Hocam benim de tr sürümü az önce geldi bana kontrol edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Omentalis

Hocam benim de tr sürümü az önce geldi bana kontrol edin.

Bana gelmemiş. Tr sürümüne de geldiyse bana da 2 3 güne gelir. Siz yüklediniz mi şuan?
  • NightBlue-S kullanıcısına yanıt

İndiriyorum. Yedekleme yapıp yüklerim birkaç saate hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Omentalis

İndiriyorum. Yedekleme yapıp yüklerim birkaç saate hocam

Tamamdır hocam yükledikten sonra deneyimlerinizi yazarsanız sevinirim.
  • kaanrevan kullanıcısına yanıt
    Ekran kaydırma hareketleri çok daha akıcı olmuş, uygulamalar daha stabil çalışıyor, şarj konusunda bi değişiklik görmedim, genel olarak şu anki izlenimlerim olumlu yüklenebilir yani
  • Güncellemeyi ben de yükledim fakat temiz kurulum yapmama rağmen kendini sistem uygulamaları güncellerken bir kere resetledi (kapanıp açıldı). Önceki versiyonda da son zamanlarda 4-5 kere bazı uygulamalara girince yaşamıştım. Bu sorunu yaşayan oldu mu? Acaba sistem uygulamalarından birinin güncellemesi mi buna sebep oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Senin gibi boş adamla uğraşacak vaktim yok. O kadar yazdığım şeyden yanlış yazılan bir kelimeyi görüp de kendine marifet ve başarı görüp sevinecek kadar küçük değilim. Git kumda oyna. Cidden yorum yazabilmek için belli bir IQ seviyesinin üstü olması lazım, yoksa ağzı olan konuşuyor. Utanmadan bir de bana cahil demiş, gereksiz tip.

Alıntıları Göster

utanma genc cahillik ayıp değil bunda ısrar etmek ayıp , başarı saydığım bişey yok yok ama bu kadar cok alınacağını bilsem cahillini yüzüne vurmazdım .

bu arada biz kumda oynamayı bırakalı 40 seneden fazla oluyor , bana laf yetiştirmeye çalışacağın kadr ilkokuldaki derslerine çalışsaydın keşke

Vaktin yok ise iyi değerlendir de başkaları da yüzüne vurmasın

• Arkadaşlar note 10lite ile note 10 arasında kamera dışında bir fark var mı ikisinden birini alcam

• Sorunuzun cevabını herhangi bir kıyaslama sitesinden iki modeli kıyaslayarak alabilirsiniz. Örneğin kimovil.com.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sessizharflik

Arkadaşlar note 10lite ile note 10 arasında kamera dışında bir fark var mı ikisinden birini alcam
    Bildiğim kadarıyla yok
  • Parmak izi sensöründe ciddi bir iyileşme var. Bir tık daha akıcı oldu telefon. Fakat sensör olayı hala devam ediyor ara arada olsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: EsFaEr

Android 11 yüklemeden önce resimleri vs direk yedek alıp rest sonrası geri karışmadan tarihleri vs bozulmadan nasıl geri atarım. Bir ara usb yedek aldım geri attığımda bazı resimlerin tarihi bozuldu.

Yardımcı olabilecek yokmu

• sessizharflik kullanıcısına yanıt
    Hayır kamera dışında bir fark yok. Kamera senin için önemliyse mi note 10 al değilse diğer özellikler aynı
  • 
Sayfa: önceki 497498499500501
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.