Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (300. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eyvallah dostum, telefon yağ gibi akıyordu zaten de şuan uçuyor 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koksalbaba53 kullanıcısına yanıt
    Güncellemeyi yükleyip 1 sefer telefonu açın,daha sonra hard reset atıp sıfırdan kurulum yapın

• Ordinaryus1 O kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun demiştim sana,yanına paraşüt al
  • Arkadaslar su kameraya gelen klon ozelligi mi note 10 lite gelmedimi benmi bulamiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayrabey

Ya gelişmiş seçenekler de ya da erişilebilirlikte bir ayar var oradaki süreyi düşüren gerekiyordu galiba. Bir arkadaş bu sorunu önce yazmış sonra sorunu çözüp paylaşmıştı.

Ekleme: Burası olması lazım

Alıntıları Göster
    Çok teşekkürler . Bu arada miu12 geldi gayet iyi gibi bakalım bir sıkıntı çıkacak mı ben direk kurdum birşey silmedi

• abidig kullanıcısına yanıt
    Ri a ederim. İşinizi gördüyse ne mutlu. Ben Note 8 pro kullanıyorum. İlk çıktığında yükledim. Bende hiç sorun yaşamadım.

• efebora06 kullanıcısına yanıt
    Aynen 😁 peki bu Android 11 mi 9t gelicek mi gelirse ne zaman olur fikrin var mı?

• Sonunda güncelledim miui12.0.3 e. İlla şart mı diyorsunuz şimdi hard reset? ☹️ @efebora06

• Telefon çift tıkla uyanıyor ancak çift tıkla kitlenmiyor. Fakat ayar kısmında çift tıkla kitlenebildiği bilgisi var neden böyle ?
  • Bende kurdum miu12 yi pek bir fark yok..pencere açılış efektleri falan değişik .kontrol merkezi diye yeni bildirim çubuğu var .vs vs .telefon klavyesi ve genel olarak daha akıcı olmuş gibi..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ordinaryus1 O kullanıcısına yanıt
    Mİ serisi 2 adet android yükseltme alır, REDMİ serisi 1 android yükseltme alır. Bildiğim bir tarih yok ayrıca Xiaomi bu tarih konusunda bayağı sabıkalı

• m-99 M kullanıcısına yanıt
    o ayar aktif olunca, kilit ekranında çift tıklayınca kapanıyor. maalesef ki ana ekranda işe yaramıyor.

• Bana miui 12.0.2 geldi bazı arkadaşlara 12.0.3 gelmiş neye göre bu telefonum türkiye garantili yurtiçi cihaz
  • https://downloads.sourceforge.net/project/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_MINote10LITE_V12.0.2.0.QFNMIXM_v12-10-fastboot.zip?r=&ts=1599253029&use_mirror=netix
    bunu kurabilirmiyiz efe faastboot ile eu room çıkmı sanırım. ama bir kaç kişi sorunlu demiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi necirvan1212 -- 5 Eylül 2020; 0:3:16 >

• necirvan1212 N kullanıcısına yanıt
    Ben kuramadım sorunlu rom,fix rom çıkmasını bekliyorum

• Birşey dikkatimi çekti güncelleme bölümünde sağda ki 3 noktaya tikladigimda en son güncel paketleri indir diye bir yer var oraya tikladigimda resimdeki gibi hata veriyor. Bölge Fransa.

Ama Türkiye Almanya Hindistan yada başka bir ülke seçtiğimde sorun Yok en son paketleri indiriyor. Burası tam olarak ne işe yarıyor yada problem nedir bilen varmı.

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

• EU rom miui12 kullanan veya kullanmayı düşünen arkadaşlar için xiaomi.eu,bugs bölümü altından açılan konuda 4pda sitesinde paylaşılan ve arama hatasını çözdüğü iddaa edilen bir magisk modül linki paylaşmışlar.Lütfen miui12 eu rom kullanan arkadaşlar varsa,test edip buradan geri bildirimde bulunabilirler.
    https://mega.nz/file/HMFGDaYA#GRjtiCvbXt6FbIiackfZmxHL6QL_YYAb5iU1UzIBL7c

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinceer07 -- 5 Eylül 2020; 0:50:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efebora06

Ben kuramadım sorunlu rom,fix rom çıkmasını bekliyorum
    Aynen efe fix room düşünce link atarsın sana zahmet üstad

• Canlı duvar kağıdı iyi olmuş bu arada

• Arkadaşlar selamlar herkese ekran koruyucusu tavsiyeniz var mı daha önce yazıldı biliyorum. Şu an kullandığınız ve memnun kaldığınız var ise tavsiyeleri bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.