Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (302. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: glorya_

Arkadaşlar benim EEA sürüm için gelen MIUI 12 içinde gömülü Google pay gelmiş, silinmiyor da ne işe yarıyor, global sürüme de geldi mi Google pay?
    Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: extense

Birşey dikkatimi çekti güncelleme bölümünde sağda ki 3 noktaya tikladigimda en son güncel paketleri indir diye bir yer var oraya tikladigimda resimdeki gibi hata veriyor. Bölge Fransa.

Ama Türkiye Almanya Hindistan yada başka bir ülke seçtiğimde sorun Yok en son paketleri indiriyor. Burası tam olarak ne işe yarıyor yada problem nedir bilen varmı.

Ben manüel olarak Avrupa sürümüne güncellendim MIUI 12 ama en son güncellemeleri al diyince neden bu hatayı veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Kayrabey

Yükleyin bence.

Alıntıları Göster
    Evet yine çok bekleyemedim yükledim yeni miui yi. Şimdi uygulamalar vs uğraşıyorum. İos gibi ne zaman olacağız acaba? Bana inanılmaz saçma geliyor bu güncelleme sonrası Hard reset

• efebora06 kullanıcısına yanıt
    Magisk den fix verildi hocam. Magiske dahil edince sorun çözülüyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ota ile MIUI12 yi kurdum geçen gün.FPS düşmesi ve kamerada portre modunun çalışmadığını fark ettim. Cihazı sıfırladım (hard reset). Şimdilik sorun görünmüyor. Önerim kurduktan sonra sıfırlamanız. Telefon şimdi daha stabil durumda.
  • glorya_ kullanıcısına yanıt
    temassiz odeme uygulamasi.
  • Bana güncelleme hala gelmemiş neden olabilir

• Tekrar soruyorum. Ana ekrana boş ekran nasıl açılıyor? Widget ekleyeceğim.

• Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]
    Telefonu bugün mi Türkiye garantisiyle migrostan 2699 TL ye aldım. İlk izlenimlerim telefonda ne istersem var ve çok mutluyum. Tabi ki bunun j7 prime telefonumdan geçmenin çok büyük bir katkısı var diye düşünüyorum. Telefona MIUI 12 ne zaman gelir ? Kesin aç dediğiniz bir özellik var mı?

• Teknoloji Abidesi T kullanıcısına yanıt
    2699 mu?

• ratso R kullanıcısına yanıt
    Simgelerden birine basılı tutup, halihazırda olmayan ekrana dogru kaydır(sağa yani) ve oraya koy.
    Artık yeni bir, ekstra masaustu ekranın olacak.
    Widgetı koyup simgeyi silersen istedigin olmus olur herhalde sanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prens_ipsiz -- 5 Eylül 2020; 13:28:36 >
  • prens_ipsiz kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• srvngrc S kullanıcısına yanıt
    Yanlış yazmışım 3699

• Miui 12 yukledim arkadaslar youtube arka planda pencere devam ederdi bir onceki surumde simdi kapaniyor bunun varmi bir ayari

• Türkiye'ye google pay gelmiş mi? Aktif edip kullanan var mı?
  • Bende canlı stock duvar kağıdı yok..bildirim çubuğunda senkronizasyon simgesi gitmiş..birde herkese 12.02 mı gelmiş yoksa bazılarına 12.03 surumumu gelmiş.. bana 12.02 gelmiş ,sağ üstte en son paketi indir seçeneğine tıklayınca "şu an indirilemiyor" mesajı veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: birisi007

Türkiye'ye google pay gelmiş mi? Aktif edip kullanan var mı?
    Benim kartim tanimli görünüyor ama temassız odemeyi aktif etmek istedigimde hata veriyor. Normalde kartimda temassiz odeme var.

• quote:

Orijinalden alıntı: erhanacars

Bende canlı stock duvar kağıdı yok..bildirim çubuğunda senkronizasyon simgesi gitmiş..birde herkese 12.02 mı gelmiş yoksa bazılarına 12.03 surumumu gelmiş.. bana 12.02 gelmiş ,sağ üstte en son paketi indir seçeneğine tıklayınca "şu an indirilemiyor" mesajı veriyor.
    Canli duvar kagidi mi note 10 lite'a verilmemis.

En son paketi indir dediginde uzerinde yuklu olan surumu tekrar indirip kuruyor. Yani yeniden kurmanin bir anlami yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ismeyu

Miui 12 yukledim arkadaslar youtube arka planda pencere devam ederdi bir onceki surumde simdi kapaniyor bunun varmi bir ayari
    Bir ayari yok hocam. Yeni surumun bir hatasi bu, umarim guncelleme ile cozerler.

Suan icin tek cozumu, Navigasyon tuşlarını aktif etmek. O zaman hem goruntu hem ses arka planda calisiyor. Navigasyon tusu kullanmazsaniz sadece arka planda ses calisiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercaner jr. -- 5 Eylül 2020; 15:38:55 >
  • bende hala miui11 var 12 güncellemesi gelmedi 8gb ram versiyonu olduğu için olabilir mi amazondan almıştım.
  • 
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.