Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (231. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ercaner jr.

Mi note 10, note 10 pro ve p30 pro'nun ekran koruyucuları birebir uyuyor. Piyasada mi note 10 için ekran koruyucusu seçenegi cok, alip kullanabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Tamamdır sağolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

9- Mesajlar / Ayarlar / mi mesaj - kapalı
    bunu kapatırsanız telefonunuz açılışta aktivasyon smsi gönderebilir.
    saçma bir şekilde kapatırlırsa cihazımı bul devre dışı kalabiliyor.

Yalniz bu açıkken, telefonu her kapatip actigimizda sms gönderdiği için faturaya yansiyor. Ben o yuzden kapattim.

Alıntıları Göster
    Bende böyle bir ayar yok. Ben mi göremedim?
  • sadistica kullanıcısına yanıt
    Ek olarak görselde yer alanlarında yetkilerini iptal edin,arka planda işlem yapmasın...

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

• efebora06 kullanıcısına yanıt
    Gözüm kanadı bu nası tema

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba telefon Chrome da vs. yukarı aşağı kaydırırken acayip bir şekilde kasıyor takıla takıla kayıyor acaba nedendir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçmiş olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: srvngrc

Bende böyle bir ayar yok. Ben mi göremedim?

Alıntıları Göster
    Bu ayar xiaomi mesajlar uygulamasinda var. Bizde yok ama uygulamarda telefon sim başlatici gibi bir özellik var (adını tam hatırlayamadım, telefon da yanımda degil) o uygulada sms izni verildiği zaman. Telefon her kapanip açıldığında çin'e mesaj yolluyor.

• sadistica kullanıcısına yanıt
    Telefonumu bul Kapalıyken 1 ay sonra nasıl buldunuz telefonu anlamadım? Ayrıca bataryası 1 ay mı gitti düşürdüğünüz yerde?
  • arkadaşlar,
    8gb ramli versiyon konusunda bilgisi olan var mı? hepsiburada, vatan, teknosa vs. de yok ama farklı satış sitelerinde xiaomi türkiye garantili diyerek satıyorlar. güvenilir midir? imei problemi yaşanır mı?
  • quote:

Reno 3'un tasarimini beğendiğim icin benim de radarima girmisti ama o fiyat segmentinde işlemcisi biraz geride kalmis. Ayrica reno serisi 6 ay'da bir model çıkarıyor. Reno 4 cikti bile.

Alıntıları Göster
    Kaç ayda kaç model çıkardığı umrumda değil hocam şirketin hissesini değil
    kulanmak üzere bir telefon alıyorum hepi topu
    cihaz vb fanataikliği yapacak yaşta değilim ben ;-)
  • Tyler Durden kullanıcısına yanıt
    Dolphin güzeldi şuan Samsung tarayıcı kullanıyorum reklam engelleme felan oldukça başarılı stabil tavsiye ederim.chorme,nin yaptığını Çorumlu yapmıyor mobilde çok kotu

• quote:

Orijinalden alıntı: ismeyu

Yukarıda bir arkadaş bu yöntemi yazmış ben denedim ve sorun kalktı ortadan 10 arama test ettim sıfır sıkıntı yani şuan

Gyro Kalibrasyonu: (Telefonla görüşme esnasında ekranın kapanmaması sorununu gidermek için. Kesin çözüm mü ya da işe yarıyor mu bilmiyorum. Ama bende işe yaradı gibi ve ayrıca deneyen 3-4 kişiden de olumlu dönüş aldım. Denemekte fayda var. Bir şey kaybetmezsiniz.)

1- Ayarlar/Telefon Hakkında/Tüm Özellikler'e giriyoruz
    2- Çekirdek sürümü yazan satıra art arda 5-6 kez tıklıyoruz ve test menüsüne giriyoruz.
    3- Sağ üstteki 3 noktaya tıklayıp additional tools bölümüne giriyoruz.
    4- 8. satırda yer alan Gyro Calibration Tool'a giriyoruz ve calibrate diyoruz. Bu kalibrasyon işini 2-3 kez yapmakta fayda var. Garanti olsun.
    5- Test menüsünü kapatıp telefonu yeniden başlatıyoruz.

Alıntıları Göster
    GYRO ile ekran yakınlık sensörü alakasız şeyler hocam

• hekimoglu08 kullanıcısına yanıt
    Yaşamazsın ama çok pahalı orda.en uygun fiyatı cepportan alırsın.mi,nin fabrika çıkışından sonra Türkiye'deki ilk duragi

• vuysal kullanıcısına yanıt
    telefon dik durmadığı sürece sensör düzgün çalışmıyor, gyro kalibrasyonu ile telefon görüşmesi esnasında daha rahat ettiğimi söyleyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tshabala -- 17 Ağustos 2020; 17:39:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CorozeB

Yaşamazsın ama çok pahalı orda.en uygun fiyatı cepportan alırsın.mi,nin fabrika çıkışından sonra Türkiye'deki ilk duragi
    Bilgi için teşekkürler. Peki sizce 2 gb ram farkı için 400-500 tl daha fazla vermeye değer mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: hekimoglu08

arkadaşlar,
    8gb ramli versiyon konusunda bilgisi olan var mı? hepsiburada, vatan, teknosa vs. de yok ama farklı satış sitelerinde xiaomi türkiye garantili diyerek satıyorlar. güvenilir midir? imei problemi yaşanır mı?
    Hepsiburada ve amazonda var. Türkiye garantili yazıyorsa sorun olmaz.

• hekimoglu08 kullanıcısına yanıt
    DEĞMEZ
  • vuysal kullanıcısına yanıt
    Ne alaka şimdi bu yazdiginiz anlayamadim. 6 ay'da bir yeni model çıkarıyor yazdım diye fanatiklik yapacak yaşta mi oldum gozunuzde cok ilginc

• ercaner jr. kullanıcısına yanıt
    Xiaomi almadı ya çamur atar durur şimdi :)

Takma sen he fanatiğiyiz,fanıyız,laf ettirmeyiz git kendi forumuna de geç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 17 Ağustos 2020; 17:47:10 >
  • 
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.