Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hekimoglu08

Bilgi için teşekkürler. Peki sizce 2 gb ram farkı için 400-500 tl daha fazla vermeye değer mi?

Alıntıları Göster
    Kesinlikle degmez. Islemci veya depolama alani da farkli olsa o zaman degerdi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar telefon görüşmesi esnasındaki sensör sorunu güncelleme ile düzelmedi mi ? İnceleme videolarındaki yorumlarda öyle görmüştüm ama hala devam ediyorsa almayayım. A3’te de aynı sorun var, bazen işkence oluyor resmen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vuysal kullanıcısına yanıt
    Yazılımla bağlamışlar üstadım. Misal cihazı 45 derece geriye yatırınca yakınlık sensörü resetliyor.
  • Gyro işini deneyenler geri bildirim yaparsa güzel olur. Bende dünden bu yana sıkıntı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: efebora06

Xiaomi almadı ya çamur atar durur şimdi :)

Takma sen he fanatiğiyiz,fanıyız,laf ettirmeyiz git kendi forumuna de geç
    Yok taktığımdan degil de insanlar bir cumle kurarken nereye gittigini hesap etmeden yazmasi bana ilginc geliyor. Ustelik arkadaş mi note 10 lite tercih etmis.

Geçen aksam da başka bir arkadaş, herkesin beklentisi senin kadar dusuk degil deyip a71 tavsiye ediyordu :)

Ben elimden geldiğince insanlara yardimci olmaya çalışıyorum. Bu baslikta 700 kusur mesaj yazmisim. İphone'dan yeni gecmis biri olarak üstelik suan samsung ve xiaomi cihaz kullanırken nasil marka fanatikligi yapmis olabilirim ki :)

• Mi mesaj bölümünü bulamadım gorsel paylaşabilir misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: KediTartaklayanBodyciFare

Arkadaşlar telefon görüşmesi esnasındaki sensör sorunu güncelleme ile düzelmedi mi ? İnceleme videolarındaki yorumlarda öyle görmüştüm ama hala devam ediyorsa almayayım. A3’te de aynı sorun var, bazen işkence oluyor resmen.
    A1, a2, a3 de nasil olur hocam. Sensor sorunu mi note 10 lite'a ozgun bir problem lütfen. Telefona sensor koymayi unutmuşlar 😀

Saka bir yana google aramalar uygulamasi gomulu gelen cogu xiaomi modelinde bu sorun yasaniyor malesef. Bu cihazda belki 10 aramanin birinde, ikisinde karsima cikiyor ama rahatsiz edecek boyutta problem yasamadim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Unsal Tosun VOQDX

Mi mesaj bölümünü bulamadım gorsel paylaşabilir misiniz
    Mi mesaj bolumu bizim kullandığımız rom'da yok. Yerine uygulamalardan xiaomi sim etkinlestirme hizmetini bulup, izinler kismindan sms izni verilmisse onu kapatmaniz yeterli.

• ercaner jr. kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Gor ekran koruyucu almıştım, daha önce hiç böyle bir şeyi takma deneyimim olmamıştı o yüzden ilki çöp oldu, taktım ama baloncuk ve toz var içeride. Allahtan paketten 2 tane çıkıyor, yarın yakınlardaki bir telefoncuya gidip taktırtayım
  • Skadi kullanıcısına yanıt
    Ben üçüncüde sorunsuz yapabildim. Yaklaşık 1 ay oldu, kalkma yapmadı.

• 3 senelik Mi 6 'nin ardında bu modelde karar kıldım. Mi 6 nin hala gideri var rahat 2 sene daha kullanırdım ama bir değişiklik olsun istedim. Bakalım siparişimizi verdik 2 gün içerisinde gelecek kısmetse.
    Batarya ve ekran belirleyici tercihim oldu. Bir çok istediğim özellik bu telefonda gördüm. N11 de kuponlarım vardı onları da kullanınca 3.500 TL ye geldi 128 gb. Arkadaşında ticari kartı vardı, taksitle iyi oldu. Mi 6 gibi sorunsuz kullanırım inşallah.
  • Arkadaşlar kutusunda GENPA garantili kağıdı vardı IMEI sorgulamasinda ürün çıkmıyor denk gelen oldumu acaba
    Cihaz bugün aracın altında kaldı sadece ön alt tarafın cami gitti.bu ekran değişimi komplemi değişiyor bilgisi olan varmı .içten hasar yok sadece cam çatlamış.nette bazı yerlerde orjinal cama 1200tl diyorlar

• Yarın mor 128 gb olandan sipariş vereceğim. Mi 8 litedan sonra yine mide karar kıldım. . Şu anda e ticaret sitelerinde 3650₺ daha ucuz olduğu zamanlar oldu mu? Özellikle yakın zamanda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Skadi

Gor ekran koruyucu almıştım, daha önce hiç böyle bir şeyi takma deneyimim olmamıştı o yüzden ilki çöp oldu, taktım ama baloncuk ve toz var içeride. Allahtan paketten 2 tane çıkıyor, yarın yakınlardaki bir telefoncuya gidip taktırtayım
    Hizalamak icin, alt tarafina icinden cikan yapiskanlardan birini yapıştırmıştim. Yoksa yan kisimlari duzgun hizalamak pek mumkun degil. Uygularken ust ve alttan tutup yapistirmak lazim. Ona ragmen baya baloncuk kaldi. Kartla ittirerek hepsini 5 dk içinde yok ettim. Baloncuklari kaybetmek kolay. Siz yine de kendinize güvenmiyorsaniz telefoncuya taktirin.

• quote:

Orijinalden alıntı: CorozeB

Arkadaşlar kutusunda GENPA garantili kağıdı vardı IMEI sorgulamasinda ürün çıkmıyor denk gelen oldumu acaba
    Cihaz bugün aracın altında kaldı sadece ön alt tarafın cami gitti.bu ekran değişimi komplemi değişiyor bilgisi olan varmı .içten hasar yok sadece cam çatlamış.nette bazı yerlerde orjinal cama 1200tl diyorlar
    Hocam kutunun icinde xiaomi Türkiye garanti belgesi çıkmıştı degil mi?

Benim cihazda ki xiaomi Türkiye garanti belgesi icinde servis olarak genpa gözüküyordu. Buna rağmen resmi distribütör evafona sitelerindeki soru sor kismindan yazip ime ile kontrol ettirmistim. Sizde yarin yazip sorgulatin. Her hangi bir sorunda evafon servisleri de Türkiye garantili oldugu icin ilgileniyormus. Bana oyle dediler.

Garantinin bozulmasini istemiyorsaniz mecbur servise yaptırmanız gerekiyor. Cam durumunu ve fiyatıni da sorarsiniz evafona. Gecmis olsun.

• Ben mor 128 GB 3572ye almıştım amazondan. Ayın 10'unda sipariş vermiştim.

• 10 gün kadar önce 3520'ye siyah aldım Amazon'dan. Ama 1 gün sonra kur nedeniyle zam yedi.

• CorozeB C kullanıcısına yanıt
    Dün ben de sormuştum burada bir arkadaş yanıtladı sağolsun. O sorgulamanın garanti ile alakası yokmuş.

• Migrosta 3.599
    10 taksit yapıyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.