Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.834
Cevap
71
Favori
208.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nasıl telefon iyimi ses kalitesi ekranı arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,
    Birkaç sorum var değerli yorumlarını bırakan arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Şimdi ilanlara bakınca cc9 pro (beyaz kutu) ve mi note 10(siyah kutu) 2farklı kutu var. Global olup almamın mantıklı olduğu model siyah olan mıdır? Fark var mıdır?

Bir çoğu tek imei kayıtlı yazılarak satışa sunulmuş, bu kayıt işlemi farklı bir tuşlu telefonun imeisini atılarak mı yapılıyor yada başka bir yöntem mi var?

Son olarak bu imei işleminden sonra, android yada miu güncellemesi gelirse yada fabrika ayarlarına dönünce bi sorun oluyor mu?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CuCuK -- 15 Aralık 2019; 16:36:36 >
  • Bunun aynısının iyi işlemcili olanı yok mu yav

• gsserhat kullanıcısına yanıt
    Mi 10 gelecek iyi işlemcili olarak oda 2020 de tanıtılacak zaten fiyatı yüksek olur ama.
  • Hayırlı olsun
    Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: erdo205

Hayırlı olsun

• Cc9 pro premium veya note 10 pro farkını deneyimleyen var mı acaba? Değecek fark var mı çok merak ettim dogrusu

• Pi kullanıcısına yanıt
    İkiside aynı makina bir fark olacagını sanmıyorum

• OnePlus 7T den geçen olursa deneyimlerini alıntılayarak paylaşırsa sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • erdo205 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam lenste fark varmış. Onun için sordum. Pro ve premiumlarda 8 parçalı lens var deniyor. Normalinde 7parca.

• Pi kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten Cc9 Pro premium ile note 10 pro aynı, uzun lafın kısası 256gb olan Cc9 Pro premium, 256 GB olan note 10 Pro, 256gb olanların hepsi 8p lens. bizim burada 128gb olanları note 10 Pro diye satıyorlar bilmeden insanların kafası ondan karışıyor 128 hafıza olanlar note 10 sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdo205 -- 17 Aralık 2019; 23:11:54 >
    Yanlışınız var hocam. Konuları tekrar gözden geçirin bence.

7p lens 8plens mi note 10 diye aratirsaniz karşınıza çıkar. Örnek bir sayfa bakin

https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-mi-note-10-ve-mi-note-10-pro-resmen-tanitildi--140681391

Bir digeri

https://shiftdelete.net/xiaomi-mi-cc9-pro-ozellikleri-ve-fiyati-2

• Pi kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten verdiğiniz linkteki benim söylediklerimle aynı, nerede anlaşamıyoruz ben onu anlamadım 7p olanlar CC9 Pro ve mi note 10, 8p olanlar CC9 pro premium edition ve mi note 10 pro, anlaşamadığımız konu nedir ne yanlış yani, Shiftdelete zaten yanlış yazmış 6/128 ve 8/128 olanlar 7p, cc9 proda zaten 6/128 8/128 ve 8/256 premium edition var, 8/256 olupta 7p lensli yok zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdo205 -- 17 Aralık 2019; 23:52:48 >
    Lens kısmında anlaşamıyoruz hocam Pro ve premium modellerinde 8parcali lens kullanılmış. Bakın hafıza ram olaylarına girmiyorum. Kamera kısmındaki farkı soruyorum sadece. Normal note ve cc9 pro (premium olmayan) modelde 7 parçalı lens kullanılmış. Bunların ne gibi farkı var onu merak ediyorum. Dxomark testine giren 8 parçalı olan lens. Ama piyasada genelde satılan 7 parçalı olan.

• Evet hocam 8p lens olan testte kullanılan cc9 pro premium, şu an baktığım kadarıyla piyasada satılan zaten düz note 10 YouTube'da bir video var orada note 10 ile cc9 Pro premium versiyonun karşılaştırması var, tabii aralarındaki fark biz son kullanıcılar için ne kadar önemli bir şey diyemem mesela ben de premium edition kullanıyorum, ama gözle görülür ne kadar fark var bilmiyorum 😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdo205 -- 18 Aralık 2019; 0:32:50 >
  • Arkadaşlar ben bu telefonu almayı düşünüyorum. Artık 5s idare etmiyor. Ancak o paraları veremem.

Adana’da 3600e Çukurovabilişim diye bir yerde var. Bir bilginiz var mi. Kayıt bize ait diyor. Bu imei atmak mi pasaport kaydı mi.

Yardımcı olabilir misiniz?

• Mi note 10 pro 128/8 sanırım bu cihazda da 8p lens var ama 18/6 olan bütün mi note 10 ve cc9 pro larda 7p lens kullanılmakta
  • JackWondo kullanıcısına yanıt
    7T den geçilecek cihaz değil bende 7T var , gün içerisinden bir aksilik olmazsa mi note 10 elime geçecek , detaylı karşılaştırma yaparım hocam.
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    7T nin şarjı beni pek tatmin etmedi.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.