Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 ve Mi Note 10 Pro resmen tanıtıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
3.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xiaomi Mi Note 10 ve Mi Note 10 Pro resmen tanıtıldı

Xiaomi, Madrid'te düzenlediği etkinlikte dün tanıtılan Mi CC9 Pro ve Mi CC9 Pro Premium Edition'ın uluslararası versiyonlarını duyurdu. 108 megapiksel arka kamera ile donatılan akıllı telefonlar Çin dışında Mi Note 10 ve Mi Note 10 Pro olarak piyasaya sürülecek.

Ayrıca Bkz.Resmiyet kazandı: Chromium tabanlı Edge tarayıcısı Linux'a da gelecek

Mi Note 10 ve Mi CC9 Pro'nun teknik özellikleri aynı. Cihaz, Full HD+ (2340 × 1080 piksel) çözünürlükte 6.47 inç AMOLED ekran ile geliyor. Gücünü Qualcomm Snapdragon 730G yonga setinden alan telefonun arkasında 108 + 20 + 12 + 5 + 2 megapiksel sensörlerden oluşan beşli kamera sistemi var.

Fiyat etiketleri de belli oldu

Mi Note 10'un ön tarafında 32 megapiksel çözünürlükte bir selfie kamerası görev yapıyor. Akıllı telefonda 30 W hızlı şarj özellikli 5.260 mAh'lik bir pil mevcut. Standart versiyon ile Pro arasındaki fark Mi Note 10'un 7P lens, Mi Note 10 Pro'nun ise 8P lense sahip olması. Ayrıca RAM ve depolama kapasiteleri de değişiklik gösteriyor.

Her iki cihazda da ekrana gömülü parmak izi tarayıcısı bulunuyor. Ayrıca Android 9 Pie tabanlı MIUI 11 arayüzü ile kutudan çıktıklarını belirtelim. 15 Kasım'dan itibaren piyasaya sürlecek Mi Note 10 yeşil, beyaz ve siyah olmak üzere üç renk seçeneği ile satışa sunulacak. Fiyat etiketleri ise şu şekilde;

• Mi Note 10 [6 GB RAM + 128 GB depolama alanı]: 549 Euro

• Mi Note 10 Pro [8 GB RAM + 256 GB depolama alanı]: 649 Euro

Kaynak:

• Ağır çöp diyenler beğensin
  • 2.5 yıl önceki note 3 e 6gb ram koyup buna da aynısını koymak pek olmamış bence fiyatına bakınca. 400 eu yu geçmemeliydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hani 399 Dolardan başlayacaktı, Ülen Xiaomi DXOMark tan yüksen puanı alınca sende şişirdin fiyatı!

• 730G ye 550-650 Euro verende nebileyim yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Savitar77 -- 6 Kasım 2019; 20:20:38 >
  • Vivo IQOO Neo 855 6/64 255$.

• Ana kamera dışında çöp kameraları koyacağına fiyatını ucuz yap xiaomi. o işlemciye o fiyat yakışmış mı şimdi ? Bunu bekleyen falan varsa beklemesin direk Redmi Note 8 Pro alsın.

• Xiaomiyi insanlar f/p için alıyor bu telefonun ideal fiyatı 400 euro olmalı 550 euro veripte neden çinli toplama telefon alayım ki.

• Note 10 ile Note 10 Pro arasındaki fark birinde 7 elementli lens, diğerinde 8 elementli lens kullanılması?

• Maalesef rakamlar çok yüksek, böyle olmamalıydı.

Mi Note 10 [6 GB RAM + 128 GB depolama alanı]: 549 Euro
    Mi Note 10 Pro [8 GB RAM + 256 GB depolama alanı]: 649 Euro

• Huawei nin basina gelenlerden sonra Samsung Android tarafında epey güçlü artık. Çinli telefon şirketleri cazip fiyatlar ile gelmezse çoğunlukla Samsung un tercih edilecegini tahmin ediyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tek sikintisi centik olabilir. Fiyatina gore iyi bir telefon olmus. Ozellikle kamera.

• Xiaomi de kafayı yedi o fiyatlar ne öyle?

• Kamera okey, batarya okey, lakin mi 9 Pro dan daha pahalı fiyat etiketiyle 730G işte bu olmadı. Şimdi markanın Amiral gemisi mi 9/mi 9 Pro mu nooton/nooton Pro mu? Xiaomi nin ürün gamı yine kafaları karıştırtırdı.

• İşlemci belli.. Mi9 T PRO, Mİ9 PRO halihazırda daha iyi fiyata bulunurken.. İşte bu 108 MP! demek oldu. Ayrıca Stereo hoparlör yok. Mikroforon kalitesi de her zamanki vasatlıktadır. Ve eminim ki; video ses kaydı yine berbat ötesi olacak. Keza fiyatı da hiç iç açıcı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ApsinteX -- 6 Kasım 2019; 23:1:38 >
  • Fiyatlara bakıyorum. Xiaomi ile hiç alakası yok. Kendi kuyularını kazmaya başlamışlar. Bu firmalar akıllanmayacak...

• Bu fiyatlarla gelirse Note 8 Pro satışları yakında patlar.

• mi mix 4 bekliyordum alphayı çıkardın hayallerimi yıktın. bunu bekliyordum 400 dolar olacaktı 650 euro yaptın. zorla samsung aldıracaksın bana xiaomi...

• Arkadaş.. xiaomi dedik... yazılımları çöp dedik... Megapikselleri yüksek ama sensörler yetersiz dedik... telefon ortalama ama tasarımı güzel dedik...
    En önemlisi fiyatına göre en iyi performansı sunan cihazlardan biri dedik.
    Yani bir xiaomi telefonda her şey çok çok üstün olmadı hiç, bunda da mesela işlemci yeni neslin kötüsü sayılır.
    Tamam benim için (ve buradaki birçok kişi için) yeterli ama kriter ben değilim.
    Ürünün nesine 550euro verelim? ülkede garantili satışı en en az 5000 lira olacak bir telefon mu şimdi bu? Küçük değil, hafif değil, işlemcisi çok iyi değil, yazılım konusunda xiaomi komple iyi değil...
    bir kamera, bir de batarya. Artırılabilir hafıza yoksa, 108 mp kaç fotoraf sığar o 128 gb hafızaya? Kaç dakika video?

Günlerdir tanıtımı bekledim, ama fiyatı garantili 4k, imeli 3 k nın altında olur diye ütopik düşüncelerim varmış. Benim gibi düşünenler beklemesin.

Ha bu arada dxomark puanının sadece premium model için olduğuna dikkat çekerim onun lensi 8p diğer modelin 8p değil... Farkı ne olur bilemem, ama aynı değil

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Kazandıkları para cesaret vermeye başladı sanırım.
    Poco kullanıcısı olarak durumun farkındayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.